kashes paloshimas Kaune nr. 3 deja siandien neivyks

allways welcome

nu tai kiek tas tolokai? o siaip jei yra noro, tai atsiranda ir galimybiu sudalyvaut, aisq reikia noret, irashyt tave i sarasha?

butu neblogai jei visi uzsirashe parashytumet, kox jums laikas patogiausias ar tai paprasta darbo diena vakare, ar savaitgali vakare? + laukiami pasiulymai, gal kas zinot irgi nebloga sale ar siaip ka norit pasiulyt

Sekamdieni po pietų visada užLabas
Irgi manyčiau,kad 3x3 logiškiau ir protingiau.
Anyway,jei tinka laikas,su malonumu palošiuCha cha

Ne,netrauk į sarašą. na nežinau, gal ir nelabai toliNekaltas Nu gal ir bus apie 150 kilometrųCha cha

Vakarais galima paimt ten ta sale, as ateiciau

Ziurek, kad nepasisiktum kai jau reikes ateit

nmane irasyk bet sejp abejojiu ar man ten bus pries ka zaisti…vis delto vadinamas vienas geriausiu savo amziaus SG lietuvoje…bet atvarysiu kaip tik man varzybos bus kita savaite tai rejk pasitreniruoti 5vs5 ant viso sales nes senai loshem per visa…

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Nu čia geras.
O Rio, gal ir tu pasirodysi?Nekaltas

as galvojau tu is kokio Kauno rajono, nu negali tai negali

na as manau kad pagal esama uzsirashiusiu nariu skaiciu butu protingiausia daryti 4 komandas po 3 zaidejus, zaistumem 3x3 i viena kashe

nu Rio tai ar atvarysi, parodytum serbijos krepsinio mokyklos lygi is arti

pries baubas7 nieko perdaug neprirodysi…NeNeNeCha cha
o shiaip tai as visu pirma paziuresiu kuom visas shitas organizavimas baigsis nes per kokia 1.5 metu kai bangoj uzsiregistravau tai panasiu organizavimu buvo kokia 50 ir ne vienas neishdege…

Oi oi kokie mes sustri… Tpfu, nekenciu tokiu Veee

Na nebent sporto forume, nes kitur tai isdege ir ne vienas Šypsena

cia per daug visi ant viens kitu varo o kas paskui gali garantuot kad nelauks su niuolika draugeliuCha chaJuokiasiJuokiasi

ishdavikas, girdejau turi kazka pries Zalgiri? Cha cha

na cia viskas pakankamai sklandziai vyxta, bent jau norinciuju dalyvauti atsiranda, tikekimes tai bus pirmas bet ne paskutinis, o siaip beziuredamas gali ir praziureti ir nebelix vietos Kietas

man geriausiai bootu shi sheshtadieni kokia 14-15 val. taj kajp suprantu meetas bus Bangos salej Nekaltas