kashes paloshimas Kaune nr. 3 deja siandien neivyks

Cha cha

jau zhinau Taip
Laimingas

bet ash vistiek lieku prie sales griunvaldo gatvej Cha chaCha cha

o tai jei tu ten shalia gyveni tai gal gali pvz rytoj uzsukt ir pasiteiraut, kiek ten kainuotu ir ar ishvis butu imanoma sale kuri tai savaitgali porai valandu ishsinuomot?

OK ryt po schooles nuvarysiu ir paklausiu Taip
shiap bootu smagu shi savaitgali palosht Cha cha

speju ash chia ir jauniausias ir mazhiausias boosiu Laimingas Nekaltas
man 15 o ugis 172cm

Blyn,aš jau bijau biški.Rio,blyn,jei čia visi iš mokyklos laikų renkasi,tai gal aš savo senus kaulus tik teisejauti iš tempsiu…
Jei amžiaus vidurkis 15 metų bus,tai nekasNekaltas

Ir dar baikit plėšytis dėl tos salės,tipo sekmadienį negalėsit pervažiuoti per miestą…

Nekaltas

Dinamke(Griunvaldo) Gerai as uz ta sale, laikas sekmadienis 20 val…( nes nuo 17 val KKML…Liūdnas) arba penktadienis panasiu laiku,siaip tai nemanau kad dienos metu kas gales ir kad sale bus laisva, vistik jau manau uzimtumo grafikas bus sudarytas seniai… Tik va kaina tai turetu nemaza buti…manau pradzioje kokios valandziukes pakaks…o paskui kai pamatysime vienas kito jegas galesime ir is kokio alucio suzaistiCha cha

Kitas variantas o kodel mums nepabandzius grajaus sureguliuoti is ryto sestadieni pvz kokia 12 val.?

EE…uz ka mane lauzyti?Cha cha pazadu kad kita karta tikrai pavarysiu troicu…tiosgio juoda diena buvo…va kaip su Perkunu KM zaideme tai 5 ilindo be problemu …

Nu gerai gerai si kart gal pasigailesiuŠypsena
Bet 7ni 12val tai pats zinai kad kiti reikalai bus.Kietas

man tiktu tokios datos ir laikai:
penktadieni 15-16-17-18 val
sheshtadieni 13-14-15-16-17-18-19 val
sekmadieni 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19 val

Kas dar turit kokių šiurpinančių rezultatų pasigirti,kokie geri galit būti???

niu ash apie 5 metus kashe lankiau (dabar jau nebe lankau) Cha cha Cha cha

o man visai idomu bootu suzhinoti visu uzhsiregistrinusiu ugi ir amzhiu
Nekaltas
vis del to reikia suzhinoti priesh kokius galiunus chia reix losht Cha chaCha cha

o tai buvai siandien nuejes i sale griundvaldo gatvej paklaust kada ji laisva? o siaip tai kas del sales, tai juk pilna mokyklu Kaune ir visos jos nuomoja sales

matau kad kases palosimas mums nepavyks…

neturiu nieko pries organizatorius bet entuziazmo trukumas jauciamas.

Bet kaip sakoma nera to blogo…, per telika kases uztektinai, tad veikti yra ka Mirkt Alus

o as kaip tik manau kad viskas bus ok, na dabar beliko ishaiskinti kada sale laisva ir suzinoti tixliai kas ateitu palost, svarbiausia kad yra norinciu ateiti

ash irgi manau kad pavyx Taip beja galesiu pasiklaust savo schoolej ar nuomoja ir jei nuomoja tai kiek kashtuoja Cha cha o griunvaldo g-vej taj 75lt man tajp draugelis pasake jis jau yra nuomavesis Laimingas

o kiek laiko uz tuos 75lt?

Greiciausiai uz viena valanda…tai jei 10 susirenka iseina po 7,5 lito…brangoka…pvz mokyklose jei neklystu uz valanda kazkur 20-30 litu eina stafke…

uij sorry tikrai nemegstu girtis, nes nera del ko ir girtis…tiesiog per fuksa taip buvo tai va teko konstatuoti fakta Šypsena

karoce…va chia mazdaug surashyti zaideju duomenys…=> http://www.banga.lt/admlt/2forum.showPosts/95915.102.1-=(661887639

p.s. baubas7 zinok as ir kai pasiskaitau tai kazkaip praeina noras savo senus kaulus ten tempt…kai kals chebra tai nespesi suziuret…Nustebęs o jei dar ir koks ugnelakis atvarytu su savo 11 is eiles trajaku tai vapshe p*zda…BaisuBaisuBaisu