kashes paloshimas Kaune nr. 3 deja siandien neivyks

kashes paloshimas Kaune nr. 3 deja siandien neivyks

esmis cia uzmete namioka kad butu galima rytoj veterinarkej susibegt, na tai manau as prisijungciau, kas dar? gal nebus taip shalta, pasnigo juk tai uzklojo ir sulaiko shiluma Cha cha
zhaidejai:

  1. shrnz
  2. esmis
  3. sportas_2
  4. Herkulesas

kam to alaus tu dar negali gertŠypsena
geriau jau bent starkutesŠypsena

Bangoj laisvai galima butu Nekaltas ten 60 Lt berods visa sale nuomotis valandai Nekaltas

zmogui 5lt

60/5 = 12 Taip

Tai reiskia 2 lieka ant pakeitimo. Nežinau

Nesinoretu 5 Lt paklojus ant suolo sedet ir balelint…

Geriau jau 3 ant 3 sulostume Mirkt

Mielai prisijungciau su vince15 Laimingas

Tai kaip?

na as ten kiekviena sekmadienio vakara einu, tai siaip nuo zmogaus 5lt, nors ten mes pastoviai nuomojam gal todel, nu ir siaip nebutinai dvi komandos, galima pvz padaryt 3 komandos po 3 bangucius, nu juk visaip galima sugalvot, svarbu kad butu dalyvaujanciu

tai ka tik tiek aktyviu kaunieciu?

visi paskende ir taip rupesciuoseŠypsena

niu ash visai norechiau sudalyvauti Nekaltas labai jau noriu kashe palosht Cha cha

nu tai galim ir maziau chebros arba dar kelis pazistamus paimt

Prisideciau ir as kai laisvas busiu, nes dabar naujas sezonas ir grajai pagrinde sekmadieni…

siulychiau surinkti 10 bangiechiu (tada paloshtume normaliai 5 priesh 5) ir jau tartis del vietos, datos ir laiko Nekaltas

na tada truxta 1 bangucio arba galima daryti 4 komandas po 3 zaidejus ir losti per puse sale, nu tada irgi visai fun butu, tarsi turnyras

man taj kazhkaip idomiau bootu losht per visa aikshte 5 vs 5 Nekaltas
nors ir 3 vs 3 butu cool Taip

na nzn, matai dauguma neprate greitai ir daug begti, tai po keliu ataku greitu ir pavargti greitai gali, o sale ten tai didele, juk lkl’a loshe ten

zhinau ash ta sale Taip loshes esu ten… niu joo tiesa sakai nipratusiam daug laxtyt bootu vargo Taip

P.S.
zhinai kad musu tevai bendradarbiai (tavo mama ir mano tevas) ir mes su tevu darbu kazhkada "Straike" boulinga zhajdem Cha cha mano vardas- MindaugasLaimingas

Ex,toli man.Nekaltas

o tada toj salej kur dabar atletas loshia(griunvaldo gatvej) ! ten man atrodo irgi galima nuomotis ir tan pigiau Taip

O kaip sirgaliai?Apakęs