Kap te su jusu tom dienom

O kodel tokia surukusi mina? Nejau netenkina kitaip zmona? Nekaltas

Kuri?!?!

O nezinojau as tikrai, kad kelios zmonos tenkina tave nunai Šypsena

ne kuoksta Klausimeli rasi o kysancia pazyma su anspaudu kad ta liga nepagydoma

ne kuoksta Klausimeli rasi o kysancia pazyma su anspaudu kad ta liga nepagydoma

ne kuoksta Klausimeli rasi o kysancia pazyma su anspaudu kad ta liga nepagydoma

Supersuper nu jei kaip tu sakai toj vietoje bus pazyma rasta,kad nepagydoma sita liga-teks motera pasinaudot kita,manau geriausiai tiktu reikalui tam-edadita Cha cha

O dabar dialoga pakreipkime kryptim kita.klausimelis butu tox-kokiu gudrybiu imates noredami isvengti sexo su savo partneriu(-e)

14 dienu tikrai tests negali Ne, matyt kazhka muchlioja tavo Moteris… arab kokias problemeles turi… o del tu dienu… tai tikrai nera smagu myletis… o ypac per tu dienuikarshti… Veee zhinoma jei jau labai norisi… tai prashom, bet nepamirshti apie higiena… nes “raudona” pataline po to teks keisti…

tik duokit man ta partneri… tai jokiu gudrybiu nebus Cha cha

Ieskok priezasciu savyje, nes matyt ne syky ir ne2 busi ne taip savo geeisma pareiskes, kad dabar zmona “antikuniais” saugosi Cha chaKAzkas buvo velniskai teisus…“kai pavargsti vaidinti uzsidedi sparnelius…”

010203- vieno negaliu suprasti tai vaidybos!ar nemanote,kad darote esmine klaida motereles-suvaidinate,vyrukas mano koks as nuostabus ir tobuleti man daugiau nereikia…va tik todel veliau ir tenka pagalbon kviestis sparnelius vietoj to,kad megautis sexu,nes jis be galo malonus Mirkt

Rucnaja-temk cionai savus papus ir tau ilsetis laiko nebebus Mirkt

?> o sionai- tai kur? Cha cha

14 dienu Nekaltas daugokai, jei nera ligos Nekaltas o gal ji kokia chirurgine intervencija tyliai pasidare tau nezinant Mirkt--------- jei nori isvengti tu ilgu dienu kasmenesi - pasiulyk zmonai naujaussios kartos kontraceptikus - 3 menesiu geri - pertraukele - tada pakenti savaitele - ir vel 3 menesiukai Cha cha taigi per metus tik 4 savaites atsimeta, jei nieko kito neissimastot Cha cha

Rucnaja-cionai tai reiskia pas klausimely bo jis toks jaunas ir sulyses ir jau taip senai nepi…(nesimylejes) Cha cha

Ultra-vaistu atzvilgiu ji kategoriska Nenebent y rytine arbata dataikes momenta ymesciau

o kas sako kad mes nesimėgaujam? Cha cha o [pasimaivyti Moteris teisė ir pareiga Liežuvisragai kartais nepatogus dalykas… ypač kai pro duris netelpa Liežuvis Cha cha

Anita ragah kuriu as nejauciu,kuriu as nematau-man netrukdo! Mirkt

pro duris vadinasi praeini Mirkt