Kap te su jusu tom dienom

nu kagi, teks taikstytis su Moteris gudrybem Mirktper ilgai uzsitesus “tom dienom” nutempk pas daktarus Liežuvis lai gydosi Taip---------------- dar mums skauda galva, norisi miego arba kaip tik jo nesinori Cha cha Kietas

cionai-labai reliatyvus dalykas…reiketu tikslios vietos… miesto… bent jau…o jei miestas tiktu tadu galima ir toliau shneketis Šypsena

tai gal čia per klimaksą teip būna, nežinau, nedaaugau dar Nenu, bet kad 14 dienų Baisu Baisu Pavargęs !!! !!!Nu, tai pasimylėkit ir su liga, tik švariai reikia, taigi artimi esat…Visai faina Gerai

TO:Rucnajavolcica o ka manai pas vedusius ne tep gerai stovi dangoraiziai nei pas laisvus?Beto po puses menesio laukimo kadu isvaziuos tie sveciai is Krasnojarsko nuo energijos pertekliau transformatorinej iskrovos net spragsi…Tep kad imk pintine ir eime grybauti y dzukijos miskus… Mirkt

To:madam i kad ana is tolo neprisileidzia-sergu nenoriu negaliu…O gal sakau ji simuliuoja liga ,kad issisukti nuo savo tiesioginiu pareigu vykdymo Apakęs

To:madam i kad ana is tolo neprisileidzia-sergu nenoriu negaliu…O gal sakau ji simuliuoja liga ,kad issisukti nuo savo tiesioginiu pareigu vykdymo Apakęs

tiesiogines pareigas reiktu ikalt tau i kakta nelysk prie pavargusios vargses moters

parazitas isnaudotojas negodiajus ozabocenas!

?> brangusis, man vienodai, kaip pas vedusius stovi… o be sex’o beje galiu ishgyvent sunkiai, bet tai imanoma… pusantro menesio neturejau ir kaip pagavau viena zuiki, tai nesupleciau, kaip ne keista butu Cha cha

O ja gal dar ir angina kankina? Cha cha

Tai, jeigu nuosava teip laužos, tai reik gal pamainą įsigyt? Nekaltas

To:Xika tik va brangute man neaisku kas ja isvargina teipos,kad meilas kratos ji kap ligns Apakęsar cik ne koks gerbejas kitas,kai as darbe,ja vargina kas rytas:?

To:madam nu va,o paskui rekiat -vyrai negeri,ozaboceni ir neistikimi…

tu dar dziaukis kad jai galvos neskauda… bo sita liga menesiu menesias gali testis Apakęs

To:deLaferas as ka tau y gerkles nosies ir ausu daktara panasus Apakęs

To:r.volcica pusntro menesio?!tu ka?!net tiek uztrunka tau sita liga…tokios tai dietos zirgelis mano tikrai neatlaikys ir nes jisai mane kur akys tik matys…

Rydvi mand visgi domina labiau bobos sikna,o ne galva Mirkt

tai tada tu tikras Kiaulė Ignoruoju Piktas

Nzn… bet, kad ne ginekologas esi tai tikrai Cha cha

Kas ja isvargina?A tu pabandyk pailset kai knisas pasonej visokie su zirgeliais naktim