Kap te su jusu tom dienom

2-savaites serga Apakęskazkaip neitiketina…tegu pas ginikologa apsilanko Taip Taip Taip

…nepyk,nelaukiu as taves,nes kasdienybej pametei aistras,geriau miegok,sapnuok mergas,senai nereikia man taves

…vrotjebatj-pagaliau klausimėlis sukūrė “prasmingą”,savęs vertą temą-nu prazdnikas,nu pzdc-aš kaifuoju… Tūsas

Ni mazuli si tema sukurta tavo garbei MirktKaifuok y sveikata tik daryk tai tyliai,gi nekaip is salies atrodai kaifuodamas vienas be poros…zinai,kaip laiaudyje tokius vadina… Liežuvis

P.S. Ni paaiskink,kaip tu sugebi pasiekti ir save “vrotjebat” Liežuvisna ir lankstumas gi zmogaus Cha cha na tiek to,tema ne apie tai Mirkt

Neužtenka vietos po saule? Drovus Nekaltas

Pasidalinam tik Ni jauciasi nuskriaustas va ir strykcioja…tegu…praeis Cha cha

pakol patinai kaunasi su nusvirusiais makaronais mojuodami,bobos vakarui ruosia nauja poksta

____________________________ Nesu ash extremalas Neo ir neprisileidzia manęs tomis dienomis is tolo… Liūdnas

_______________________ …va ir aš teipos manau,kad klimaksinės pačios sąžiningiausios… Mirkt

___________________________ a kų tavi tavoji Moterisprievartauna Baisuo kaip išsisuki jei nenori to daryt? gi su sparneliais neysidėsi,o būt neygaliu tai kaiptai lyg ir negarbė Nekaltas

O tu bijai kraujo? Apakęs

_________________________ Kokia knyga jei bėris piestu stoja…o ta gyvatė tik ranka numoja-mol šiandien aš dar negaliu Žliumbia Žliumbia Žliumbia

_____________________________ Va čia tai moteris-tokia tau niekad neatsakys…ir net ir negalėdama-laimingu vyrą padarys Cha cha

_____________________________ …va ryškiai matos-dar viena susirgusi tokia pačia liga Liežuvis Cha cha

____________________________ Koky dar iškrėsi pokštą…gal čiuptelėjas tu sparnuočių rasiu visą kuokštą Liežuvis Juokiasi

Reiškias, aš šiuo atveju ekstremalas… Nekaltas

_____________________________ Teisus esi nunai, nes net jei uzimta tenai… Laiminga vyra padaryti yra metodu simtai Niam niam

tarp kitko kiti meodai nemaziau malonus Cha cha Cha cha

Gudruole! Nežinau