Kap te su jusu tom dienom

NekaltasKap teMoteris su jusu tom dienomNekaltas

…priguliau šale savosios…kepšt grebšt…lyg ir čiki viskas…niu ir ranka savaime nugrybavo tenai kur labai intymu…bet ten…antikūny randu Baisu-Kas atsitiko klausiu MoterisO ji: -mielasis man tos dienos ir aš mylėtis negaliu… Dievuli brangus Baisuo aš aistra degu…bet kaip išauklėtas pilietis aš savo geismą suvaldau…užsisuku nuo jos ir tyliai sau mąstau…šiandien jau keturiolikta diena,kai manaja kamuoja ši baisi liga… Žliumbia Žliumbia Žliumbiao pamenu kai buvo ji jauna netrukdavo savaitės būsena tokia… Nekaltassu metais tos blogos dienos ėmė vis ilgėti…O kurgi man sexualumą savo dėti…Po pusę mėnesio aš laukti negaliu…nuleisti garą gi kažkur turiu… O gal ji kartais simuliuoja ligą ,tik tam kad man panosėn suraityti špygą Nekaltas

O kas sakė, kad tomis dienomis mylėtis negalima?

ryshkiai ji tawe apgaudineja ! welnias zhina kas ty per gonoreja ! kad tesesi gi tayp ilgay ! ash suprantu ! beribiai ! tawo shie wargay ! bet tu matyt juos uzhsitarnaway…gal blogas ar grubus buway ! juk moteris trapi butybe kas nori tas ir ima ! bet tau gi imti nepaw yksta wadinasi shirdis jos pyksta !

problemos tos seniai jau neturiu ,mat klimaksine as esu Liežuvis

tai duot ar neduot jei nesinori?A?Bo vaidint irgi kartais taip tingisi…

tada paimkim bobos ta su sparneliu…lai suka galva kuo sergu…

kur parasyta,kad privalau ta sexualuma tenkint?A?ir aisku butinai nelaiku jis paumeja-kai miegot norisi

Palauk,tu musu klausi? Gal jos paklausk Nekaltas Ar tikiesi cia rasti atsakyma ? gal isjung kompa ir grizk i lova?

Jiem tai paprasciau,nenori ir nors ant stalo nuoga sokinek,o va mum reik isradingai nenoret

Nusivylimas nera atsakymas Ne Ne ant to stalo sokai Ne

geros dienos, galima pailseti Cha cha

gerai cia, tik reikejo graziau, i posmus sudeti. Taip poetais ir tampama. Pavargęs Cha cha

oi blyn kaip skausmingai rimtai vyrija reaguoja,apmaudu kai nuo jusu issisukineja?

…ir viena diena ateina suvokimas,kad nesi geidziamiausias,nuostabiausias…Klausimeli,paskaityk knyga pries miega

arba paziurek i ta reikala su ikvepimu

Na, jeigu šitaip, - tvarkingai pamaniau, Ieškosiu vyro impotento jau geriau… Pradėsiu nuo Gaby Hauptmann “Iškau vyro impotento bendram gyvenimui”… Mirkt

Sis postas vertas auksines rasytojo plunksnos Juokiasi

GeraiNa ir isradingumas gi moteriskiu kai kuriu… As tokio iki siol issiugdyti negaliu Juokiasi

Dorybe susivaldimas,bet uzchdegimas jam galimas Taip Cha cha