Kada paskutinį kartą buvai teatre?

ir kaip tau shis spektaklis? pati pora kartu maciau… o kaip jis tau?

Ai, man patiko, tokia geros nuotaikos dozė. o tau?

Vakar buvau ‘Pagaviny’.
Šiandien ‘Pelenėj’.

kronikos man patiko irgi! grazios situacijos, grazi mintis…
as irgi vakar Pagalviny buvau Cha cha kazkas ypatingo…
ir siandien dar Geltonojoj neuzaugoj… ech

Seip senokai jau buva ugal pres menesius du kokius… Buvau Pono Svifto Namai seip lbj patiko Gerai noriu nueiti pasiziureti kanorsd tik va kazkaip nesigauna tai ko nori…

Paskutinis kartas buvo labai jau seniai, bet užtat šiandien nusipirkau bilietą į Kafkos "Metamorfozę".

Buvau paskutini karta pries Kaledas Mirkt

Vakar. OKT - “Įstabioji ir graudulingoji Romeo ir Džuljetos istorija” Gerai

Seeeeeeniai buvau teatre… Taisysim padeti - sukvieciau visa panikiu chebra i teatra savo gimtadienio proga Cha cha tikiuosi patiks… Pakulturinsiu zmones ir pati pasikulturinsiu… Šypsena

Linksmybės

O as tai kiek maziau nei pries menesi Šypsena Grizau ankciau i sostine tik del spektaklio. LNDT ziurejau Landsbergio “Bunkeris”. Patiko Šypsena

Sekmadieni “Traviata” ziurejome. Grazus kostiumai. labai profesionaliai Grigorian atliko Violetos vaidmeni. Stebejomes, kaip vienoj paskutiniu scenu susirietes zmogus ant lovos (vaidino priesmirtines kancias) gali dar taip gerai dainuoti.Šypsena

pries savaite ziurejau “keistuoliu” spektakli “penktas veiksmas”-patiko
kam idomus vyro ir moters pasamones klodai ir mazos-dideles intrigeles-rekomenduoju TaipGerai

Pernai pavasary ziurejau desint dienu ois vilio gyvenimo

šiandien. Liūdnojo vaizdo riteryje. Nerealu Angelas

siandien “dedules sapne” Cha cha

Siandien (oj, jau po vidurnakcio, tai vakar), Masalskio (pagal Dostojevski) “Nuolankiojoje” GeraiLaimingasLinksmybės

Aš irgi ten buvau Laimingas
Mano mėgstamiausias Keistuolių spektaklis Širdis

vasara… Musu teatre buvo spektakliukai… tik bent man sunku pasirinkt toki spektakli kuris patiktu… dazniausiai tenka eiti i jaunimo teatru prektaklius… ten ne profai, tai kai kurie spektakliai buna tokie leksti, kad negaliu ziuret…

Visai atsitiktinai (bet labai nuostabu ir nepakartojama), bet buvau prieš porą dienų.
"Elitas" Nacionaliniame Dramos Teatre.
Nepaisant keleto įdomumų, visas spektaklis nepaliko gero įspūdžio.

Vakar buvau ‘Arklio Dominyko meilė’. MyliuGirtas