Kada paskutinį kartą buvai teatre?

[quote]am aš tai berods paskutinįkart ten apsilankiau prieš 1,5mėn Nekaltas

Kas dainavo heroję? Nes premjeriniam spektakly Milkevičiūtė su visu dievišku vokalu buvo įsprausta į klaikokoką auksinę suknią Blogai, pabrėžiančią apkūnią krūtinę. Tada pirmąkart supratau, jog nekenčiu Juozuko…

vakar

O taip suknelės liko tos pačios - pabrėžiančios viską, ką reikėtų paslėpti. Beje, solistės pilkoji suknelė atrodė per puošni ir nelabai derėjo prie kitų kostiumų. Ilgokas šleifas pynėsi tarp kojų. Bet man nepadarė įspūdžio ir kaukių baliaus scena. Daug ryškių spalvų, formų, bet kažkaip nebuvo skanu.

Šiandien Juokiasi bet neilgam.

as tai katik is teatro ir siaip per savaite kokiu 4 -6 spek paziuriu…jei nedaugiau

Šauniai Šypsena Aš labai džiaugčiausi, jei turėčiau galimybę bent vieną spektaklį per savaitę pamatyti… Nekaltas (gyvenu Kėdainiuose, o čia jų būna labai mažai, o kažkur važinėti dažnai irgi neišeina…)

Paskutinis matytas spektaklis “Laukinė moteris” Gruodžio 28d. Gerai

O kas kiek laiko maždaug Kėdainiuose jie būna?.. Pavargęs

Kažkur prieš tris savaites, Mažajam Prince <3

Mažasis Princas - nuostabu. Drovus

prieš ~5 mėnesius. Drovus
senokai…

Vakar - "Miegančiojoje gražuolėje"

Paskutinį kartą teatre buvau gruodžio 19 d. J. Miltinio dramos teatre stebėjau Maros Zalytės pjesę "Margarita" pagal J. V. Gėtės "Faustą". Užburiantis spektaklis. Galėčiau žiūrėti dar ir dar…

Menų spaustuvėje žiūrėjau "Topor sosi".
Akademiniame dramos teatre " Kontrabosas"
Abu spektakliai įdomūs, gilūs. Svarbu išgirsti ką ir kaip sako aktoriai. Po spektaklių liko medžiagos pamąstymams.

Žiūrėjau Mažąjį princą.
Ir ‘Aš Fojerbachas’. Pritenkiantis spektaklis.

su KoRnchildu priesh kokius 6 metus tris parsiukus ziurejom ir alu gerem

Antradienį LNOBT - ‘Acid city’. Šypsena

vakar “Seniausiu profesiju zmones” Cha chaŠypsena

Šiandien, uoj tai yra vakar Juokiasi

‘Ištisų diejų ir natktų kronikos’.