jackass

taip , as ir juk nesakiau kad tas filmas yra kulturos ysikunijimasMirkt tiesiog siuo atveju nukrypus kalba buvo apie saves zalojima. tai cia kaip supratau issiaiskinom
na, as minejau, kad filme yra kadru kurie yra pasislyxtetini, ir as esu tikrai pries betkoky zmogaus zeminima, juokimasi is jo, nepagarba. taciau neneigsiu, kad MAN buvo ir tikrai juokingu kadru, kuriuose nera zeminami kiti zmones ar pan. tiesiog kvailos situacijos, kvaili, juoka keliantys poelgiai (cia as kalbu apie MTV transliacijas). tai as stengiuosi nepraleisti progos atsipalaiduot, pasijuokti kad ir i isdiotisku, kvailu vaizdeliu. tiesiog nusibosta but tokiam rimtam kaip dauguma jusuŠypsena norisi truputely nezabotos laisves (aisku savose ribose)
o del kulturines vertes- as su jumis nesiginciju, nes ir pac jame nematau toŠypsena tiesiog vienadiene smulkmeneleŠypsena
pabaigai- visgi as nemanau, kad sio filmo nereikejo rodyt. tiesiog man atrodo zmones patys turi atsirinkti ka jie nori matyti o ka ne. galbut bus maziau psicologiniu traumu, jei kiti pries eidami pasidomes kas bus rodoma. o be to, siais laikais, panasus filmai yra "opiumas liaudziai" Šypsena nesiparinkit, jei jis jum nepatiko, argi verta del to gadintis nervus Tūsas

hmz… bishki per velu sakyti ‘nesiparinti’. man pikta kad daugumai zhmoniu visai dzin ka as cia aisqinu apie sio filmo beprasmiskuma, tarkim kad jis girasi tokiais dalykais kas siaip filmui geda daro (pvz. NETURI JOKIO SIUZETO), bet visiems nusispjaut! manau sitas filmas palyginti su normaliais kine rodomais filmais tai kaip kulturos foruma lyginti su blevyzgomis, kai atsakymas ir taip aisqus…

MMMMMMmmmmmmmmmm!!! A tai chia tas filmas??? Juokiasi Gerai kad nepradejau siustis, ramu gaila Laimingas

xix, kokias paklodes jus chia pridiskutavot Šypsena Gerai gal kuria diena paskaitysim… …

Nemanau, kad butu verta ziureti… Kazkaip sunku ten gyvenimo prasme iziureti… Ai lievai, venzo… Kietas

labanakt… Labas

xexe xxeex nu ramu neturetu but gaila…Mirkt))

Šypsena man taj tikraj atrodo kad tas filmas nerelej *****as.
wot tejp wa

Is to kaip ji reklamavo dar maniau kad gal ir vertas demesio, bet kai parsisiunciau ir paziurejau…nu ka, nufilmuota grupele mazochistu ir tiek… bendri ispudziai tikrai Blogai Blogai Blogai

Hmmzz… Apakęs jau buwau susiintrigavus… Juokiasi
Nop, tiiiikkkraii nesisiusiu

Ne Ne Ne

Psio… !!! Liežuvis Liežuvis

PS: galetumet apie visus filmus tokius diskusinius anonsus padaryt Taip Gerai visai buwo y nauda Šypsena
Thanks Labas

nesigaus apie visus… pirmiausia cia taptu kinomanu forumu, o antra mane tik sitas filmas taip uzvede ir supykde… ir gavos diskusija…

kinomanu sakai… hmz…

ok, tada darom taip - diskusija ape filmus kulturine tematika Juokiasi ta prasme - kiek vienas ar kitas filmas turi kulturines, menines, moralines, etc. vertes Laimingas

PS: dziaugiuosi, kad uzklydau y shy foruma =)
nes kaip tik buwau pazhiurejus “panic room’a” ir grupiokas lyg niekur nieko pasiule parsisiusti shita… ehmm… jackass’a (ar kaip jis ten Nekaltas ) - ishvengiau moralinio shoko Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Labas

BOOTENT GRUPE MAZOCHISTU !!!

Baisu geresnio sau nera ir pats kuo linksmiausiai pasirasyciau daugeliui nesamoniu. Esu senas JACKASS fanas ir daznai stebiu per Mtv

Perdaug nesigilindama i tai, ka pasake kiti, galiu pasakyt, kad siaip tokiuose filmuose nesilankau, bet vakar paziurejau per kompa, o man tokia nuotaika shyzaaa po keliu savaiciu intensyviu mokslu nuo 8 ryto iki 12 nakties, kad tokioj situacijoj filmas laaabai patiko. Sukele isteriska juoka Cha cha Cha cha

Na gal isteriska juoka ir gali sukelti, bet ne daugiau. Bent jau man tai kazkaip nedaeina kas tokio juokingo kai kruva lyg ir is isvaizdos suaugusiu vyru sulipa i parduotuvini vezimeli ir lekia nuo kalno kol kazkus atsitrenkia…arba i uzpakali susigruda zaisline masinele… matyt as visai humoro nesuprantu Nekaltas
Ir nezinau ar sutiksite su tuom, bet is vakaru ateinancioje produkcijoje yra pakankamai daug tokiu siuzetu, kuriuose zmones griuna, kazkas kazka susilauzo, o tai pateikiama kaip tarytum juokingas dalykas Apakęs kartais per ziauru juoktis is svetimos nelaimes, svetimo skausmo Ne

beje, zinot ar ne, bet jackass filmavo ir Lietuvoje…!
siandie kaiptik parsisiunciau ta MTV laida. jei cia buvo kai pries pora metu buvo ivairiu geru masinu kelione is Anglijos ir Rusija (pasitaike ir Lietuva tam tarpe).tai jie vaziavo su pilku, paprastu rolsroisu. tai vienintelis ydomesnis baeris ka jie cia pas mumi iskrete - sumokejo kazkokiam kaimieciui vaikui kelis baxus, kad tas yspirtu vienam is jackass komandos nariu, i paslepsnius… MirktMirktMirktMirkt

taip girdejau ir sita nesamone. absurdas… pasienieciu vietoj nebuciau praleides, sutershe jie musu lietuvos zemele…

JACKASS Gerai
galiu papasakoti kodel? Šypsena
jei gyventumet amerikoje, kur daugelis zmoniu siltai sedi offisuose, griztumet namo su blizganciu dzipu, jei vakarinis jusu uzsiemimas butu pjauti veja prie namuko ir blizginti masinos zibintus, kita diena vel i darba, kureme turetumet normalius nusistovejusius darbinius santykius ir visuotinai priimta bendravima (Hi, how are you? Thanx, I am fine…) - jums butu nuobodu. Ir tik amerikoje gali kilti toks kreizi judejimas, kaip JACKASSss! ten juk gali kalbeti ka nori - demokratija (jie tai ishsikovojo), gali izeisti, bet zinai, kad rizikuoji. Amerikoje aplotas praeivis tik sumurmes ka nors panoseje ir nueis. Lietuvoje - gi pagaus koks ozkutis ir atspardys gerai sedimaja.
JACKASS - tai jaunimelio nuotykiai, uz kuriu filmavima jiems moka pinigus. Nuotikiai, parodantys kaip galima nenuobodziai gyventi! Tai geras laiko praleidimas, kurio JACKASS’ams pavydi puse pasaulio zaliojo jaunimelio. Tai uzashtrinta musu VRS kamera, tai Benny Hillo Show sunkesneje modifikacijoje.

kik ass Kanda kik ass Kanda

Cha cha Cha cha

Na, jie ten ne tik save zalojo, buvo ir kitu geru epizodu Cha cha Pvz., man l. patiko tas, kai shokinejo su stringais parduotuveje Cha cha Cha cha Arba … ka jie ten dare??? Na, kai tam storuliui paplyso kelnes… arba kai senas zmogus voge parduotuve, tai zjb Cha cha Aisku, cia primityvu, banalu etc., bet juk tai juodas humoras, tinkantis atitinkamu laiku ir atitinkamoj vietoj !

niu as taj wis edelto manau kad ce yra VeeeBaisuNežinauIgnoruojuPavargęs

Visiskai pritariuTaip Didesnio sudo jau nebegalima sugalvotPiktas

Filmas labai geras Šypsena
Negalima tvirtinti, kad tai visiskas sh***as… Ji paziurejus nemazai galima rast minciu kaip komercializuojamas anarchizmas Kietas
Prisipazinsiu pamates per MTV pirmuosius jackass epizodus maniau kaip dauguma (neva, koks bukas amerikontu humoras), o dabar ziuredamas randu nemazai paskatu pamastyt apie anarchizmo issigimima (is jo "kalami" $$$)…
Zvelk placiau - zurnalas Veidas(c )
Kietas