jackass

jackass

na ir kajp jums sis filmas. mano nuomone taj dar didesni suda wargu ar be padarysi. as suprantu humora ir galiu juoktis is wisokiu dalyku, bet ten taj yra dar seubingeu negu seubinga. slykstu. patejsina pawadinima.Baisu

Jauniems vaikinukams, pastebejau, filmas patiko. Bet vyresniems zmonems tikrai nerekomenduociau. Kazkokia nesamone, beprasmybe, issidirbinejimo virsune. Tai buvo pats prasciausias filmas, kuri kada nors maciau. Gaila bereikalingai isleistu ponigu ir sugaisto laiko.

taigi zinojot kas jusu laukia,reikejo neit ir jokiu cia pykciu nevaryt

filmas jega!!! sutinku kad gal kokiu 2 pora kadru buvo slyksciu bet visumoje geras Kietas

ka tu ten grazaus mataj?

siunciuosiu dabar ta filma manau kad gerai bus galima pasijuokti

Nee…man toks humoras nepatinka…tas britiskas juodas jumoras Blogai. Nejau as i ta filma ir nesiruosiu uztenka man per mtv ka parodo.Kol nauja buvo,tai dar nieko.Bet dabar…vos vos kokia "Cha cha" isspaudzia…

su tokia nuomone eik i kluba iki18 rasyt…
cia kulturos forumoas, o jack ass’e jokios kulturos nerandu. niekalas! Piktas

Chia visai ne britishkas juodas humoras… kiek pamenu tai bahureliai ish jav yra kile. o ir ju bajeriai yra nerealus (bentjau dauguma). taip kad ziurekit tautiechiai ta filma ir ziuredami "permastykit" ir dar gerai pasijuokitCha cha

jai ka taj cia ne filmas o kazkox meshlas ! pripazystu buvo 1-2 kadrai verti juoko bet cia ne filmas aj kaip gajla 10lt n

as taj filmo nemaceu tik per mtv. bet jus rimtaj pasakyk man kas gali but juokinga kaj pwz susede 3 asilaj swerentys 3 tonas apsitempe kazkokius majsus gere wemalus ir ce pat isgere pasisuka i sona (ar ne tik nesiwargina) ir wemia. daugeusej is geres o gal ir iswemes gawo 1000 zalio.arba su slidem nuo kalno (asfaltuoto!) leidziasi. arba meno kamuolius plytas ir wisa kita deduj i keusus. o tam juokinga. as gal kazka pralejdau bet kas ce yuokinga?

nieko cia juokingo. visi ta zino. tik kazkodel vistiek daug diskusiju kyla… shiaip cia kulturos forumas. jackass’e nera jokios menines ar kulturines vertes, jis nevertas buti diskutuojamas cia.

jei jau eina i kina ziuret jackass’o tai jau numano ka sten bus…Jei mate per mtv laidas…Niex ir nesako, kad ten komedija…Tik kurie nemate laidu, pamate anonsa galvoja kad ten auksciausio lygio komedija…tai po to ir tenka nusivilt…As pati nebuvau kine nes namie atsiziuriu o ir i kina $$ gaila butu…verciau didesnio demesio sulaukusiam filmui isleist.>Šypsena

Musu samprata apie humora laaaaabai skiriasi nuo kad ir amerikonu. Paziurekit, kaip jie zviegia, kai per TV show rodo, kaip zmones krenta nuo dviraciu, ivyksta kokios nors avarijos, ka nors paslista… Aš nekaltas

Taip. Filmas neturi memines vertes, bet… jau vien tai, kad apie ji diskutuojama, rodo, jog kurejai pasieke sawo - wis tik populeru produkta sukure Cha cha

Žiūrėjau tą filmą kompe, bet sakiau eisiu būtinai dar ir įkiną pasižiūrėt. Sutinku su kai kuriais pasisakiusiais, kad čia nėra jokios kultūros ir pan. Man filmas patiko, tikrai yra iš ko pasijuokt, nes sėdėjom ir raitėmės žiūrėdami. O pasisakymas “Aš suprantu humorą, tačiau nematau čia iš ko juoktis” tai yra pasijuokimas iš savęs. Matosi, kad žmonės per gerai apie save galvoja.
Už tai ir išgerkim Kietas Alus

Na, ką aš galiu pasakyti apie jackass… į kiną nėjau ir net nemaniau eiti, nes užteko per MTV pamatyti kas tai yra ir leisti pinigus tokiam, mano manymu, niekalui net mintis nešovė. Ir manau, kad dauguma žmonių to nepavadins net filmu. Tiesiog nesąmonių kratiniu. Bet visada yra ir tokių, kuriems nieko nėra linksmiau kaip pasijuokti iš kito nelaimės, nesškmės, apsikvailinimo ir t.t. ir pan. Todėl vieninga nuomonė niekada nebus pasiekta. O aršiausiai kovos ir "šiaušis" būtent tokio humoro (???) mėgėjai.

na tu gal nesupranti bet tu katip PATS pasijuokei is SAVES, pazeminai save kitu akyse, pasakes jog tau patiko…

o as manau, kad pats pavadinimas pasako, kad jis ir yra subingalviams, lai jie ir juokiasi… kokios zholytes prisiruke Kietas

Na, nezhinau. Man asmenishkai filmas (greichiau, labai ilga laida) suteike pakankamai daug peno apmastymams. Skubu pridurt, ne vien filmas, o ir atgarsiai bei lankomumas. Matote, niekas niekada nekurs komercinio filmo, nesitikedamas lankytoju, kritiku reakciju - pelno. Todel tokie, sakychiau, kino krashtutinumai yra pakankamai tikslus barometras, nusakantis artimiausios ateities zhanro tendencijas. Jie savaip idomus, kas be ko, ne savo ishliekamaja verte Mirkt

Niu as irgi didesnes nesamones neisivaizduoju Aš nekaltas Pasiurejau anonsa ir uzteko…Piktas