jackass

jau geriau Lolita 53 kartus pasizhiuresiu…nei shita absurda Veee

niuz man taj lolita wisaj patiko…Cha cha

Deja, tai irgi yra kultura. Taip Nekaltas

niuz man ir patyko aha TaipLiežuvis bet pazhiurejus 53 kartus manau irgi butu Veee tachiau ANYWAY!!!JuokiasiCha cha jau geriau Lolita 53 kartus, nei viena karta jackassas… LiežuvisJuokiasiTūsas

na taip. nors ir kokia tai butu, taciau tai kultura.
bet tada gerima kazkokiam kieme ant suoliuko su chroniais irgi galima pavadinti kultura.
apskritai tada surenkam skustus ‘kulturingus’ treninguotus lietuvaicius ir shnekam su jais apie kultura Piktas

fefefe. as tik vakar pamaciau per mtv pas drauge… nu zinot ka, man tai buvo Veee
ka as zinau, pritariu tam kas sake, jog tai amerikietiskai kulturai, tiems, kurie turi ideli nama, gera darba ir nuobodybe. teisingai. arba tai filmas skirtas truputi enormaliems, zmonems kurie linke i smurta. ne, rimtai lievas, nematau prasmes, nes butu nors juokinga, bet ziureti kaip dauzo kiausus su biliardo kamuoliais yra lieva ir tikrai nejuokinga.Baisu

sis filmas [???] puikiausisas pavyzdys, kaip negalima daryti… ir kaip elgiasi nuproteje narkomanai. manyciau, jog negalima tokios kulturos atmatos rodyti kinoteatruose.

Dazniausiai terminas "kulturingas" vartojamas neteisingai - juo siekiama pasakyti "aukstos kulturos". Nes is esmes kiekvienas zmogus yra savo kulturos atstovas ir ja demonstruoja - jei nusispjausi trulike kaimynui ant batu - irgi busi kulturingas, tiesiog pademonstruosi zemaja kultura. Labas

o as galvojau kad sitas forumas kiek aukstesnio kulturinio lygio nei tie visi kurie nusispjauna trulike ant kaimyno bato. ir tokios kulturos atmatos kaip jackas neverti musu gincu cia…
laikas gesinti sita fleima…

Sakyciau reiktu buti siek tiek labiau tolerantiskesniam Šypsena
Jackass nera atmatos. Apskritai sito filmo nereiktu labai vienareiksmiskai suprasti. Jie nesako, ka tai yra vienintele Tiesa. I jackass reikia ziureti kaip i reiskini, kuris egzistuoja, ir atitinkamai daryti savo isvadas. Šypsena

jie parodo, kaip gerai gyvenam! kiek mazai kaka musu gyvenime. kaip smagu miegoti, kai zinai, kad nepabusi nuo savo subrendusio vaiko siltos siusiuko chiurkshles… Cha chaCha cha