jackass

zinok brangioji anonse dar nieko TOKIO neparodo…kad suprastum kox te niekalas rejk paziuret daugeu…
bet as dzeugiuosi matydama kad dar yra tokiu zmoniu kurie gali atskirti sudo nuo niasudo

na kodel jus tokie…paziurekit is kitos puses…jiem mokami dideli pinigai tam kad prajuokint zmones…ir tai jiems pavyksta puikiai…tiesa netradiciniu budu…nepulciau as ju taip smerktiAš nekaltas

na GiX manes tai neprajuokino… taigi uz ka sakei jiems pinigai mokami?..

matai, esmė ta, kad nors ir labai dideli pinigai būtų mokami, ne kiekvienas sutiktų taip žemintis ir vaidinti (???) tokį idijotą. O žiūrėti į žmogų, kuris savęs visai negerbia…mm…nžn nžn koks čia malonumas.

patiko ar ne patiko cia vienas klausimas, bet kad jus kaip mazvaikiai varot viens ant kito, jei nuomones issikiria… ir cia taip suprantat diskusija??? ir dar KULTUROS forume… kiekvienas turi savo nuomone ir skoni. manau reik gerbt kito nuomone. tas GENDALFO posakis kad tipo "pasizeminai pries kitus nes tau patiko" idiotiskai skamba… is didelio rasto isejai is krasto. man asmeniskai filme buvo ir slyxiu kadru ir juokingu, bet nemanau kad reik pykt ant tu, kuriem jis patiko

ce kiekwienas parejske saweo nuomone ir newaro ant kito zmogaus delto kad jam tas fimas patiko arba nia. jej kas is ko ir skylėwojasi taj tik del kaj kuriu zmoniu ‘protingu’ minciu.Liežuvis

o as LABAI netolerantishkas. negaliu patiket kad musu visuomene tokia supuvus, kad jiems juokinga kai zhmones zaloja save…

nagi nevisada jie vien tik zaloja save…Mirkt tiesiog kaikur apsimeta tokiais kvailiais,kad man is to juokas imaŠypsena pvz kai spardo kamuolius y masinas ir po to aiskinasi vairuotojam…Šypsena (is MTV)

Man tai patiko…Visokiu durniu yra, visokiu ir reikia…
Juk labai maza tikimybe, kad realiai gyvenime tokias situacijas pamatysi…, o cia viskas vienoj vietoj…
Aisq kai kur tikrai slykstu…ir per daug nuvaziuota uz proto ribu…

100% sutinku

nei supuvus ta visuomene nei dar kas nors. Man patinka rizikuot, rizikuot bet kuom. Gal but ir gyvybe, galbut kentet skausma ar dar ka ir man sis filmas patiko. Kas cia smerktino???

O apie kokia kultura cia snekama,jei dauguma is cia esanciu bando izvelgt viskame DIDY Šypsena MENA.Beje siam filmuke jo taip pat izvelgiauŠypsenaIr kodel jei zmogus sulauzo Tabu,tai jis idijotas?Kulturininkai…

jei patinka skausmas tai jau kazkas su psichika negerai… tai gali padeti psichologai. gaila jie nelabai populiarus lietuvoj. jei patinka rizikuot gyvybe tau tai tuo labiau kreipkis pagalbos.
kas smerktino? kad nei tu nei tie is jackass’o nesikreipsit profesionalu pagalbos, o zhmonems patinka ziureti i tokius… ee… nu negraziai nuskambet taciau psichiskai nesveikus… manau savo mintis ishdesciau aiskiai.
sorry kad esu toks kategorishkas. tiesiog tokios nesamones kaip jackass mane sunervina

su pagarba,

DrovusTrumpai . nesamone.
Kaip ,beje, ir filmas "Kids" jei kas mate…
I kino sale eiti neverta, kompe, jei yra noro apsimesti kad tai kas slykstu ir apskritai niekina zmogiskuma galima ir paziureti.
Is esmes paziureti verta tik del vienos priezasties:kad ivertinti save ir niekada nenoreti ten buti.

Man patiko,prisijuokiau iki soties.Nors ne visada buvo juokinga,kartais tekdavo sedeti susiemus uz burnos ir tvardytis kad neapsivemciauVeee
Is esmes filams niekalas,ale dar ne tokiu tustybiu ziurejau kine.Ir ko cia jus parinatesNekaltas

tikrai pariestarausiu, kad cia psichikos sutrikimas, jei patinka skausmas… tikrai nemanau taip. tai tarkim jei man patiktu pvz masazas o tau ne, tai irgi jau reiskia kad su psich man negerai? o antra, as nemanau kad jie patiria toky skausma koki jus issivaizduojat. zmogus kuris ismano tai gerai, gali geriau moketi isvengti skausmo nei eiliniai. pvz kaskadininkai. o beto, nevisi vienodai yra pakantus jam-skausmui. imtyninkai ir kiti kovu mena propaguojantys, tikrai dauguma is ju istvertu didesnius skausmus, jiems tai sukeltu maziau nemaloniu jausmu.

dammit tu mane prajuokinai… vos nuo kedes nenugriuvau! Cha chaCha chaCha chaCha cha
man asmeniskai JACKASS I MASAZA NEPANASU… tu cia gerai nuskelei…masazas tai raumenu atpalaidavimas, malonus procesas o ne saves zalojimas.
antra as pats buvau imtyninikas. velgi negera pavyzdi paemei. zinau koki ten skausma patiria. ten sportas, kovoja del pergales. o kai pavyksta skausmingas veiksmas yra pasiduodama… o cia kai skauda tai turi buti juokinga. na man visai nejuokinga. ir del ko jie visa tai daro?
mano manymu bishki nesveiki…

nezinau, bet siss filmas man patiko…zinau cia daug ziauriu dalyku, taciau labai juokingaJuokiasi

tu ziuriu bisky nesigaudai erdveje.
1.masaza paemiau tik kaip pavyzdy
2. beto kaip matau tau niekad nera dare masazo tai nichera nesigaudai… geras masazas sukelia sioky toky skausma bet JIS YRA MALONUS , aisku netox jausmas kaip butum musamas ar pan… nu ne tame esme.
3. as uzsiiminejes esu sambo (imtynes) tad zinau apie ka kalbu
4. zvelk giliau - attkreipk demesy kad vieni skausma istveria ilgiau o kti trumpiau (vieni greiciau padaro "pabegima" o kiti ne (imtynese)), taigi cia rodo zmogaus pasiruosima skausmui, jo istverme tam. jei tu vienaip reaguoji y pvz raisciu plesima, tai nemanyk kad visi vienodo dydzio diskomforta jaucia.arba kitas pvz-atkreip demesy, kai imtynese bunaa netycinis smugis y PASLEPSNIUS… manai tai buna kepstelejimas? oj toli grazu ne… ir dar atkreipk demesy, per kiek laiko "suzeistasis" su tuo skausmu susitvarko… as garantuoju, kad zmogus neprates, nemokantis tverti skausma 10 kart ilgiau kankinsis, ar isvis praras samone. prisimink pac(jei kada gavai ziaumiau juostos) kox menkas stuktelejimas gali sukelt koky didely skausma… tu neistvertum to kas istveria zmogus mokantis tai. tad jackasse irgi gali but taip

zmogau, bisky pasidomek, pries gincydamasis…

hm. as nesigaudau erdveje?
na masazas sukelia SIOKI TOKI SKAUSMA. bet tai menka, ir malonu.
jackasse toli grazu taip nera.
del imtyniu tai tu mane tiesiog izeidei, kadangi as pats lankiau sambo imtynes 7 metus… dar kiek daugiau. zinau apie ka shneku, todel prasom neprikaisioti ‘pasidomek pries gincydamasis’. gerai, as pats suprantu kad jackasse zaloja save. bet esme ne tame, jog labai gerai kad jie ishtveria skausma. esme tame, kad jie jauciasi tokie kieti kad tyciojasi is pacio zhmogaus. o zhmonems tai patinka. sis filmas neturi jokios nei menines nei kulturines vertes, o cia, kulturos forume ateina zhmones ir ji liaupsina. tai mane tiesiog siutina. apskritai nevertas sitas filmas kad mes cia tarpusavy pjautumemes.
vienu zodziu man dega uz jackasso komanda, ir uz zhmones kurie ziuri sita filma…
butu mano valia tai tokiu filmu is vis nebutu… bet deja nei as nei tu kontroliuojam visa sita shtatu filmu kepino masina…