Iskaudina ar isiskaudinu...(apie sangrazos dalelyte si)

[quote]
Bagyra rašė:
dar į tą pačią dūdelę Šypsena :
bet mūsų noras, troškimas dėmesio sau, elgesio su mumis tokio, kokio norim mes, o ne artimas, mylimas, o ir bet koks žmogus - taip pat egoizmas…
"aš noriu, kad viršininkas vertintų mano iniciatyvą, rezultatą ir pagirtų visuotiniam narių susirinkime ir išskirtų premiją!"
a viršininkas tik pagiria savo kabinete ir dar trūkumus kai kuriuos nurodo. koks biaurybė, ar ne? Apakęs

Tai tu cia apie virsininka mums galvas suki? Baisu Ir dar gal tiesioginis.
Tai jis visus rezultatus sau susirinks. Nebent pries rodant iniciatyva su juo susitartum del premijos.Šypsena

Na pasisisisisisisiskalbetojai matau visisisisis pietauja einu ir as pasisisisikramtytiKanda

as bendrai, ne tik apie virsininka Šypsena
bet konkrecioj situacijoj - visi esam zmones, virsininkas taip pat Šypsena ir jei as noriu rezultato (pagyrimo ir pinigu)- SAVO TIKSLO, turiu siekti ivairiom priemonem: rinkdamasi virsininka, pazindama ji, tikedama juo (oi kokia jega - tikejimas!), ar priversdama ji… patartina kuo svelnesnem premonem, kad ir kita karta buu is kur paimt tu pinigu (nauos sau Šypsena
su mielu zmogum - tas pats… siekiamas savo tikslas: jaustis mylimu, saugiu, reikalingu. ar gali tas zmogus visada atsakyti? ir atsakyti butent taip, kaip as noriu?

[quote]
Bagyra rašė:
su mielu zmogum - tas pats… siekiamas savo tikslas: jaustis mylimu, saugiu, reikalingu. ar gali tas zmogus visada atsakyti? ir atsakyti butent taip, kaip as noriu?

Atsakymas trumpas zinoma ne tai yra ne visadaŠypsena

panasu, kad mes susigrojom sioj temoj ir ja visa isgrojom iki darnaus akordo Šypsena
aciu Gėlė

BučkisMirkt

Ka ir sakau: jei sugebesi valdyti savo norus, zymiai lengviau pakreipti gyvenima norima linkme. Šypsena

na, jeigu jau siekiamas tikslas… tiesa sakant, tuomet nieko nezinau… bet, tarkim, su mielu, gal netgi, mylimu zmogum, nesiekiamas joks tikslas… pats gyvenimas ir sugyvenimas, dalinimasis su juo ir yra tikslas, tarkim, jeigu gyvendamas su mylimu zmogum atsisakai savo ego ir nesieki buti mylimu, kartu atsisakydamas iliuzinio saves isivaizdavimo, kaip pacio reikalingiausio kitam asmeniui… gal tuomet ir nereikes laukti is kito zmogaus, kad jis man atsakytu, taip kaip as noriu, gal tuomet uzteks laukti, kad jis atsakys man objektyviai, butent taip, kaip jis mane mato…

NekaltasNekaltasNekaltas

Jofana,drauge tu mielas…kaip tau pasakyti,kad tu neteisus?Kad kuo artimesnis zmogus,tuo labiau skauda.Pagal tavo isvystyta minti,tai pasiruosti galima ir artimo mirciai-tai gi irgi iskaudinimas?O gal zmones ir zudosi jei salia randasi tokie praktiski bejausmiai?Pazystu toki,kad isitikinciau,kad esu teisi ir neapsirinku,kad gyvenu su bejausmiu-prigeriau jo akivaizdoj tableciu,nes zinojau,kad medicinoj jis toks,kaip as frezuotojas.Ka jis padare?JIS NUEJO MIEGOTI,o as visa nakti stebejau jo miega,tikedamasi,kad bent jau kosmara susapnuos-nixera!Aisku tai buvo senai ir zalia jaunyste,bet kazkodel man tas atsitikimas isplauke is atminties kai perskaiciau tavo nuomone

Šypsena

labai egoistiskas poelgis.
Nekaltas
tau buvo taip svarbu jo demesys tau - svarbesnis uz gyvenima?.. tai tavo kerstas? kas ka skaudino, kas sieke iskaudint? ir nepavyko?
ai ai ai
Cha cha

Aha,trumpalaike,nieko neipareigojancia nuomone-reziume-lengviausia pasakyti,bet iki to kas vire,kodel reikejo imtis tokios beprorybes,kad pazadinti zmogu kuri mylejau-ar bent bandei gilintis?Kaip paprasta is salies uzdeti savo anspauda ir parasa…

[quote]
xika rašė:

tavo reakcijos, gyvenimas ir jo atspindys tavo samoneje, lukesciai ir elgesio motyvai - tavo, o ne aplinkiniu, kad ir paciu artimiausiu, atsakomybe ir budo bruozai. O jo elgesys - jau bus jo atsakomybe ir bruozai.
tai, kad tu visokiom, net tragiskom priemonem stengies atkreipti i save demesi - niekas kitas tik egoizmas, deja… ir kaltinti kitus, kad jie skaudina tave, nekreipdami demesio - atleisk… tik pati isiskaudini, padejus tiek pastangu ir nusivylus, nesulaukus demesio. beje, egoistui daznai net nera labai svarbu, giria ar peikia, zavisi ar niekina - svarbu, kad MATO, reaguoja.

jei as neuzvedu 10 temu ir neirasau 100 atsakymu per diena bangoj, visai nereiskia, kad mano nuomone - trumpalaike.
kaip ir nepretenduoju i absoliucias tiesas…

o vat as, kai mane skaudina, tai ir isiskadinu… Taip- ir nieko cia nepadarysi… ir didzioji dauguma, musu, manau, taip pat…
mes tik galim stengtis, meginti, mokytis- pasiekti, isdresiruoti save tiek, kad galetume, kiek galima maziau kenteti del MUMS SKAUDZIU DALYKU…
ir tam beje neblogai padeda, kai kurie jusu pasisakymai(ypac patiko BagyrosGėlė ), bet deja, mes dauguma dar tik kelyje i tai… Nekaltas

… o is kitos puses: ar tik ne per skausma ateina musu patirtis, ar ne jo padedami mes mokomes… Nekaltas?

blogiausia uz visus isiskaudinimus- abejingumas… jis zudo… siela…

gal galetum placiau…

NekaltasNekaltasNekaltas

… placiau 54 zinutej… Liežuvis
dabar turiu eit

[/quote]

tavo reakcijos, gyvenimas ir jo atspindys tavo samoneje, lukesciai ir elgesio motyvai - tavo, o ne aplinkiniu, kad ir paciu artimiausiu, atsakomybe ir budo bruozai. O jo elgesys - jau bus jo atsakomybe ir bruozai.
tai, kad tu visokiom, net tragiskom priemonem stengies atkreipti i save demesi - niekas kitas tik egoizmas, deja… ir kaltinti kitus, kad jie skaudina tave, nekreipdami demesio - atleisk… tik pati isiskaudini, padejus tiek pastangu ir nusivylus, nesulaukus demesio. beje, egoistui daznai net nera labai svarbu, giria ar peikia, zavisi ar niekina - svarbu, kad MATO, reaguoja.

jei as neuzvedu 10 temu ir neirasau 100 atsakymu per diena bangoj, visai nereiskia, kad mano nuomone - trumpalaike.
kaip ir nepretenduoju i absoliucias tiesas…

[/quote]
Tikiuosi,kad palengvejo.Tu ka vadini egoiste? pati apsikdama i skaudinta zmogu nekaip atrodai.Net jei man ir reiketu to demesio-prie ko cia ta tavo tulzis?O dabar placiai atmerk akis ir paskaityk tu ir tau panasus-Bangoje plaukioja mano vyras,mano keli artimiausi draugai,net mano bendradarbiai,visi jie zino kokiu nicku as cia,tad demesio man netruksta,bet gal ir gali is salies pasirodyti atvirksciai,nes jauciuosi ne viena ir isdykauju kiek tik turiu noro ir nepergyvenu tikrai-giria,MATO ar visai nereaguoja-vienodai man paiso!Bet yra vienas minusas-kartais netycia atveriu sirdi ir butinai islenda tokie kaip tu kad prikakoti i ja

Nejau negirdejote,kad zodis zeidzia giliau uz ginkla!O giliausiai zeidzia mylimo zmogaus zodziaiTaipIr visiskai nesvarbus ego dydis!!!Gera valia duoti ir ta pati gauti atgal-ar ne taip turetu buti zmoniu pasauly???!!!

TEORIJA!o praktikoj…skaudinam tuos,kuriuos labiausiai mylim-netycia,kartais vien del to,kad norim buti isgirsti ir pastebeti.NET KAIP SAKAI GERA VALIA DUODANT…BLIAMBA,DUODI,DUODI,O NEPASTEBI,KAD DUODI,TADA KAIP PRASIZIOJI…SU VISAIS SKAUDINANCIAIS ELEMENTAIS

BaisuMirkt

As nelysiu giliai.Giliai lysti…gal ir isiskaudinti,tiesiog pasakysiu,kad geriau stengtis nezeisti nieko,o kai gauni savaja porcija,nuryk su sypsena visiems matant,nes tavoji reakcija,issauks tik dar didesni kitu nora gelti.Nors is tiesu :jei
toks noras yra,gal jis kazkuo ir pagristas.Mes juk zinome,kad nieko nezinome.

na, jei tu taip sureaguoji i mano abstraktu situacijos, poelgio (bet ne tavo!) vertinima, issilieji ant manes, nepazistancios taves ir tau nepazistamos, net isivaizduoti nenoriu, ka tu duodi tiem savo artimiausiems ir kaip sureaguoji, kai jie pasistengia nepastebeti…
Nekaltas
xika, apie tave ir tau as nieko nenoriu pasakyt.