Gimtadieninis meet'as

vkoia stebi iš šono ir laukia, kol sutarsit laiką Kietas

As uz 17 - penktadieni. Ir i sarasiuka mane su klaustuku salia Mirkt

dar viena dalyve meeto prikalbinau. Sa*Wlutėė

ok, dabar jau atsiminsiu, nuimk nuo mano nicko praneshima Mirkt

su klaustuku mane

Na tai kaip del laiko? Kelinta siulot daryt meet’a? As tai manyciau kad vakare reiktu? Nekaltas Gal kokia 18-19? Kaip manot? Nekaltas Girtas

mm…aš tai siūlyčiau kokią 17val Nekaltasbe to reiks pasidomėti, kaip ten su tais koncertais…ar leidžia pasilikti anksčiau atėjusiems, kai prasideda koncertas?

Na 17 irgi gerai, bet ar netrugdys darbai kitiem? Koncerte pasilikt tai leidzia, jei nesedi prie uzsakyto staliuko. Taip Tūsas bet paskui uz ta koncerta dar reikia susimoket. O Drambliuose koncertas 10Lt. Nustebęs Nekaltas

OK, tadu darom 18val. kadangi prieštaraujančių nėra, tai rašau rugsėjo 17d, 18:00JEI KAM LAIKAS NETINKA, DAR NEVĖLU KEISTI, tad drąsiai reikškit pretenzijas TaipTAIP PAT SIŪLYKIT VIETĄ, KUR GALĖTUMĖM MYTINTIS!

na kaip visada, jei grazhus oras tai galima i parkeli koki nors, o jei netai nznau net,kur nors pasisedet Nekaltas i picerija kokia nors cili, uzhsisakyt ten po mazha pica sukirst max 10 lt kainuos ir ramiai pasisedet Šypsena

gal ir nieko idėja dėl picerijos (man tinka Cha cha), ale žinai, visgi mytas tai “kitokio pasaulio” - kažko su dvasingesne aplina reik Cha chao aš irgi labai mielai į lauką išlįsčiau…ale vat nežinia, kaip su tu oru Nežinau

labai gerai Taip varom i visu shventuju baznycia ir i ten uzsisakom picu Cha cha Niam niamjei rimtaI, jeigu prastas oras - varom i picerija, jeigu geras - kur nors po medziais (surask tema apie medzius) ir uzsisakom picu i gamta Šypsena

kaip minėjau, man tinka Cha cha jei prieštaraujančių nebus, laisvai galim varyti į piceriją (priepažįstu tik Čili Gerai Gerai Gerai). o idėja su picų užsakymu į gamtą tikrai Gerai. šiaip, net galima išsirinkti uždarą vietą, kur mytintumėmės (Čili, Drambliai, Stikliai, bažnyčia, Soprano ledainė, mokyklos valgykla etc etc) + vietą gamtoje…ir palikti atvirą klausimą, kur rinksimės. o tiksliai nuspręstumėm kad ir paskutinę dieną, kur - į lauką, ar maitinimo įstaigą eisim. Tinka?

nu vo kaip shaunu, kokia vunderkindishka minti daviau Cha cha seip i picerija tik pasedet jei lis ar dar kas nors, o seip ash uzh gamta Mirkt

as principe esu uz viska/arba betka… tik viena dalyka noreciau pasakyti, as visiskai netikiu dievu, ir tiesiog man baznycia ar panasios religines vietos butu nepriimtinos. jeigu nesunku butu, labai dziaugciausi, kad i mano prasyma butu atsizvelgta… aciu Šypsena

jei nesupratai juoku - tai paaiskinu - buk ramus, i baznycia Taves nesivesim Šypsena o kokie parkeliai galimi? kokie skverai? kad lengvai nusigautume iki ten ir butu normal vieta susesti. jei gamta - tai galima tiesiog i meeta patiems atsinesti - kas ka - alu su suriu ar cipsais ar kepta duona ar koki cebureka po darbo sukrimsti Nekaltas

sakyciau galima visur centre Cha cha saireikishkes, kalnu parkas, dar ten kas nors, gedimino KAPO kalnas Cha cha(kazhkada jame buvau Cha cha)

as daugmaz supratau kad ten juokas, bet visgi kitoks pasaulis cia tau ne shutka… ims dar kas nors ir rimtai taip sugalvos… o ant gedimino kapo labai grazu, tik vietos nera labai daug, ir tie laiptai vedantys i kalna labai blogi… gal sereikiskiu parke kur nors. arba gal kai eini sereikiskiu parku, pereini tiltuka vedanti i 3 kryziu kalna, ten einant toliau yra grazi viena kalno pakalnej… cia is mano prisiminimu, nzn kiek tiesos Cha cha

gal tikrai prie Vilneles perejus tiltuka? Nekaltas (jei bus geras oras) bet tada turetume pries tai kiekvienas “uzsipirkti” ir susitikti tarkim prie Gedimino paminklo Nekaltas o veluojantys - turetu ieskotis patys Cha cha Žvaigždė

oo,ten policininkas Sigitas su savo žirgeliu migruoja, bet tai smagus vyrs, pašnekėti mėgsta Juokiasišiaip gera idėja gamtoje, pritariu. Gerai