Gimtadieninis meet'as

jau pazistami? Juokiasina, stipriuju gerimu turbut nevartosim, tai gal niekotokio Mirkt o jei vartosim, tai pakviesim prisijungti Juokiasianw, man tinka bet kur Cha cha

aha. buvom kartą su kompanija, kažkas po skardinę alaus turėjo (aš kaip tyčia neturėjau). grojo gitarom, ale bliuzus kokius tai, ir žiū - atjoja žalieji. iš toli pasigirdo jų rekomendacijos mums pradėti grot laidotuvių himną. vienu žodžiu labai keistai šnekus tas Sigitas, pats save smagina ;] o aš, nors ir nieko nevartojau, bet kadangi buvau kompanijoj, kuri turėjo keleta skardinių, tai nuo šiol esu įpareigota įspėti visus savo pažįstamus, kad alkoholio vartoti viešoje vietoje negalima. tai štai ir perspėjau Juokiasi

o tai ka tada? Nekaltas arbatos termosus nestis? Nustebęs Žvaigždė

Pamenu, Sigitas sakė, - gerkit, gerkit !!! bet, kad tik aš [t.y. jis] nematyčiau !!! jei geriat, tai ir slėpkit laiku JuokiasiNa,bent man tai ne problema,kadangi alkoholio vartojimas pamažu visai nesutampa su mano filosofija. Mirkt

na, galima kavą Nekaltas ale aš tai nebėgstu, tai teks arbatą Cha chajei rimtai, tai kadangi man alkoholis irgi nėra būtinybė, tai Sigitas man mažiausiai rūpi Cha cha

geriausia tai “bambalius” ( Cha cha Juokiasi) isgeri truputi, uzsuki ir i kuprine… Cha cha

O gal i sloikuti susipilt alu ir sakyt kad obuoliu sultys? Cha cha

Cha cha Juokiasi geriau tai degtine i sprito buteliuka isipilt, ir niekam nesakyt… Nekaltas Kietas Cha cha

patikėk, patys suuosim ir nebeliks Šikšnosparnis

bliaaaaaaaaamba!!! negaliu rugsejo 17 Žliumbia Žliumbia Žliumbiavingio parke vyx pabaltijo fejerverku cempionatas, ir as turiu pakvietimus, ir einu su savaja. siuliau jai i meeta, bet ji i jokias kalbas nesileidzia… tai va, labai gaila, bet mano rankos suristos. dar bandysiu perkalbeti, bet labai abejoju… Žliumbia Žliumbia

Nekaltas o kas tai per renginys? gal galiam butu suspeti visur? Nekaltas

aha, gal gali daugiau info dauot? kurią valandą? kas? kaip? kada? kokios bilietų kainos? girdėjau t2 pakvitimus dalina…gal net į myto programą galima būtų įtraukti Cha cha

aga, ir as turiu ta pakvietima - bratka padovanojo Cha cha renginys vyks vingio parke rugsejo 17 diena. pradzia 19.30 Šypsena organizuoja lygtais teledujos su samsung mobile. renginys vadinasi - baltijos fejerverku cempionatas Šypsena turetu buti grazu Drovus

vadinasi - po truputi aiskeja - kad galima: 1) susitikti iki to laiko ir kur nors pasisedeti; 2) susitikti Vingio parke pries koncerta; 3) susitikti paciame koncerte - t.y. jau viduje tos teritorijos; 4) ??? kaip jums priimtiniausia? Žvaigždė

būtų įdomu sužinoti pačią programą. ar ten bus tik fejerverkai, ar ir koncertas kažkoks…kiek laiko truks. šiaip norėtųsi pabendrauti su žmonėmis, o jei bus dar kažkoks koncertas, tai nežinau, kaip su tuo bendravimu būtų renginio metu Nežinau

paprastai kas metai vykdavo - Ugnies ir muzikos sou. manau, kad cia siemet kazkas panasaus. tad galima butu susirinkti tiesiog kokia valanda ar daugiau pries koncerto pradzia. Nekaltas Žvaigždė

As irgi noreciau buti irasytas Taip

taip lengvai nieko nebus Ne Kietas teks praeit įšventinimo ritualą Baisu Cha cha

vkoia, baik erzint žmones Baisubeje, turiu pasiūlymą dėl myto. kadangi susitikę galėtumėm tik valandą pabūti,o paskui tektų traukti į Vingio parką, o ten eitų ne visi…tuo labiau, kad ir normalaus bendravimo nebeb9tų koncerte, tai siūlau eiti ne į patį koncertą, o įsitaisyti kur nors, kad matytumėm tuos fajerverkus (kaip suprantu ten jie pagrindindas) - ir bandravimas ir fejerverkai. kaip jum? tik va, nelabai žinau tos vietos dar Drovus

Gal ir nebloga mintis… NekaltasSiaip Karoliniskese yra toks miskas, ten aikstele tiesiai i Vingio parka. Net gi pati scena matosi. Bet ten priejimas labai sunkus ir buvau paskutini kart ten pries pusantru metu taigi neprisimenu kaip tiksliau ten patekt. Bet gal yra vilnieciu is karoliniskiu kurie zinotu?.. Nekaltas