Gimtadieninis meet'as

Gimtadieninis meet’as

Jei kas nežinot, šis forumas atsirado 2003 rugsėjo 16d. Dad iki vienerių metukų gimtadienio ne taip jau daug ir liko. Manau reiktų susimytinti mum šia proga, suvalgyti torto, išgerti Kava už forumo gyvavimą Cha cha ir gal net kokią programėlę sugalvoti - visgi gimtadienis. Mytas greičiausiai vyks Baltuose drambliuose Vilniuje. Tačiau yra pasiūlymas susimytinti gamtoje…tik neaišku, kaip su oru bus Nekaltas. Žodžiu, rašykit, kas ateinat, kada patogiausia susitikti ir kokią programą siūlytumėt. Programa - tai žaidimai, būrimai ir t.t. - viskas, kas susiję su KP ir ne tik Cha cha---------------------------------------------------------------- Kurį laiką pasvarstę apsistojome prie rugsėjo 19-osios (sekmadienis). Jei kas žinot rimtų priežasčių, kodėl tądien negalėtume susimytinti ir suvalgyti gimtadieninio torto, sakykit MirktIr dar. Pasikeitus planuotai datai, ateisiančių sąrašą sudarinėsim iš naujo, tad pasirūpinkite, kad būtumėte - įtrauktas į sąrašą, jei žadate ateiti, ir išbrauktas - jei neateisite. Žemiau palieku dar ir sąrašą, kuri buvom sudarę ankstesnei datai. Taigi, naujasis sąrašas: SilverBat Rita vkoia ???MrFroid (jei su šeškais neužtruks Cha cha) Mitico + Sawlutee zava coby_d ~Jiva~ ar ką nors pamiršau? Nekaltas

jei viskas bus gerai, ateisiu ir as Mirkt Cha cha

Cha cha o gal mums pasibranginti? Nekaltas Cha cha Žvaigždė

tai jei labai branginsitės čia, galėsit pasibranginti ir į mytą ateiti Cha cha Cha cha Cha cha

;] ateičiau… o dėl dramblių tai abejoju. ale kai turėsiu pasiūlymų, pranešiu ;]

Nuostabus dalykas tie gimtadieniai… O dar pasirodo, kad Kitoks pasaulis - Mergelė JuokiasiMiela būtų atšvęsti Taip, ir mielai prisijungsiu, jei tik gyva būsiu. PS, gerb moderatoriai, kažkaip pamenu labai smagiai skaičiau MrFreud surašytą pasveikinimą, ir jį prisiminiau (o dabar pasitikslinau) rekomenduoju paskaityti: Kažkas čia tikrai kitaipDrovus

nesupratau, kas dėl dramblių…nelabai aną kartą patiko, ar kaip?

man drambliai visai patiko, bet zinoma, gal senbuviai vilnieciai zino ir kitu geru vietu Šypsena

na nieko esminio, gal jau tiesiog atsibuvau [; ta prasme, jei daugeliui tinka, tai man jokių problemų Laimingas Nes pati dabar nesugalvoju ką pasiūlyti. su jumis visur bus gerai Labas

mano eilių gerbėja Apkabinimas

a tai pats MrFroidasprisijungti kaip ir nezada ir neketina? Nekaltas

aš kažko nežinau? Apakęskas per Kažkas čia tikrai kitaip? kažkaip dar neteko tokio dalyko girdėti Nekaltas ar čia koks MrF dienoraščio įrašas?

Mhm Apkabinimas SilverBatLabasTai dalykas, kuris forume man labai patinka:

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/2204 79.245-=(320790916](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/220479.245-=(320790916)

aj, dabar aišku. to pavadinimo kažkaip neįsidėmėjau. o čia užuomina buvo, kad temos pavadinimą reikia padaryti be bold’o ir be Dovana ikonėlės? galiu pasiaiškinti Cha cha tiesiog norisi, kad kuo daugiau žmonių ateitų į mytą t.y. kad atkreiptų dėmesį į šią temą. o puikiausias būdas tai pasiekti - ją padaryti kažkaip išsiskiriančią Cha chajei labai nepatinka dovanėlė, galiu ją nuimti, bet bold’ą paliksiu Taip

o dar labiau ja galima isskirti uzdedant tema-skraiduole Nekaltaso norejau paklausti, amziaus cenzas myte yra?

kiek zinau, nea Cha cha

nėra. bijai, kad gali būti per senas? Drovus

Hmz… Gal reiktu ir man pasiplanuot ir gimtadieny apsireikst… Nekaltas kazkaip visai viliotis pradedu… Drovus

ne per senas… per jaunas Drovus