Gimtadieninis meet'as

wolf, Mirkt

MrFroid pasisakys kai grish namo (savaitgali)… daba e-cafe tingiu pletotis Kietas Nekaltas

OK, {LTU}Mitico ir White_Wolf, baikit laužytis ir aiškiai sakykit, nori į mytą, ar ne. laukiami visi, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, religinės ir lytinės orientacijos, pomėgių, akių, plaukų ir odos spalvos, batų dydžio ir ūgio Labas

Cha cha Silveriuk, ramiai… ramiai… na tegul jie sau lauzosi kaip francuzkas batonas Cha cha juk nepriklausomai nuo to ar jie bus ar ne - gimtadienis vis tiek BUS!!! Šypsena Žvaigždė

nugi dėl jų stengiuos, dėl jų Nekaltas

nia… as tik pasidomejau ar cenzas yra ar nea. jei nea tai as ateisiu Kietas

Uf… u cia ir uzreze… Baisu Cha cha SilverBat, o jei as visuomenei pavojinga recidiviste irgi ateit galima? Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi JuokiasiSiaip tai labai pasistengsiu ateit. Šypsena jei neiskils kokiu netiketu nesklandumu tai butinai ateisiu. Mirkt Flirtas

svarbu, kad savo recidyvizmo nedemonstruosi myte, o šiaip man vienodai Cha cha

Hex… Nu gerai pasistengsiu kaip nors susilaikyt nedemonstravus. Juokiasi Juokiasi

Mitico, as tik Mitico Kietas

kaip pageidausite Angelas

o nuo laiko praleisto cia? Nekaltas

o tikslesnes datos dar nera? Nekaltasnes man tai aktualu… Laimingas

as Labas

tai sakykit, kokia data jums labiau tiktu ??? !!! ???rugsejo 16 - ketvirtadienis, ar rugsejo 17 - penktadienis? Žvaigždė

man dzin Nekaltas Cha cha

man ir 16, ir 17 tinka. pakolkas planų neturiu, ati galiu abiem dienom. žinoma, geriau penktadienį - jau galimabus atsipūsti nuo visų rūpesčių Laimingas

joa, gal tikrai rugsejo 17 - penktadieni… Nekaltas

SilverBat, as labai noriu - anakart nepavyko prie jusu prisijungti, tai bent dabar pasistengsiu TaipO kodel vkoia nesiruosia dalyvauti? Nekaltas

jep, gal tikrai 5dieni darom. vis del to savaitgalis ir pan… Nekaltas Girtas Cha cha