gezas

tada ir nebūčiau bandęs eit nes nebūčiau praėjęs vistiek…

teisingai, su klevo lapais tik bobos ir loxai vazineja

zana> tau tai nebutu kur priklijuot, nebent salia invalido zenklo.

Drąsių žmonių būna! Baisus Per tokius “minties galiūnus” kenčia ne kas kita, o kaip normalūs, kiek įmanoma pavyzdingi automašinų vairuotojai. Tuoj išvis reikės ne klevo lapą klijuot, o su mirgalkėm važinėt ir užrašu “Aš ne tik parkuoju, bet ir važiuoju KAIP ■■■■■■■” Gerai

HDI ir fryskius klasiokai juk kur per pertraukas siemkas prie mokyklos gliaudo ir Ruki V Verch klauso Gerai

nu arba tie kurie neturi pinigų lapui, pvz kaip aš…

cia vieni is tu kur stato i invalido vietas masinas ir sako viskas cia normaliai. gaila man tokiu zmoniu, tikri runkeliai.

ackarikas, sok i treningiukus ir lek i vilniu pas mus panorama atidare Vau!

Inkstą parduok Gerai

Marcoza > normalu viršyt +89 ar jau be lapo galima ? (Čia apie Gedi) kur čia pavyzdingumas, jei aš dobor tiek lėksiu tai tik dėl to kad šitas povyzdingas vairuotojas blogą pavyzdį rodo, o kadangi aš be lapo juk važinėsiu, tai ir man galima +89 Labas

*bliamba* koks tu ■■■■■■■!!! Neturi jis pinigu klevo lapui, cia vienas is tu veikeju, kur sprende klausima kas labiau apsimoka ar persimontuot padangas ar pirkt kitus ratus, nes 40litu nera kisenej, tai vaiksciok pestute, kiauragalvi.

Disneylandas tikras ble Juokiasi

ruki verch palik ackarikui klausyt, a prikyn dar vazineju per autobusu juostas ir padrezus darau Žliumbia

juokas pro asaras, ir kai senbuviai dar turi kantrybes cia gincytis Kietas

O kas tau liepia iš jo pavyzdį imt? Jam niekas nei leidžia nei neleidžia važiuot +89, čia jau kiekvieno pasirinkimo laisvė.

zana> as bent jau i invalidu vietas nestatau, ir i panorama neleksiu, nes vistiek visa aikstele tavo kelniu klynu bus padengta, bet to kaunas jau seniai tokia turi ir ne viena lokuti tu Juokiasi

tai jo ir padangom nėr pinigų, bet kam joms jei čia subaru… Ir vasarinės sueis…

HDi, tavo subarikas netraukia tiek, taip kad tu 89 niekaip negalesi virsyti…

zana> jau geriau su stilingais ackarikais negu su klynu kur zeme velkas. kaip tavo solo karjera? youtube.com/watch?v=jZdWDbd_SdI Juokiasi Žliumbia Juokiasi

tu su golfu vazineji, cia blogiau nei invalidu vietose parkuotis Juokiasi Juokiasi Juokiasi