gezas

ai jo, bet jei aš tave nupūsiu su šita nevaliucha tai tik neverk labai…

Žmogus '86 gimimo.

man svarbu kad bent 120 trauktų ir man gana. Įpač kai tai pirma auto Be be be

115hp ir kokie 6Nm pries mondeo, kur 130hp ir 330Nm? Juokiasi Juokiasi pusk i sveikata Cha cha

o jei reiks posimsiu mamkos Nissaną su tuo tupu pavadinimu Qashqai ar kažkokiu, ten va ir 4WD dyzeliuks, tai kaip pūsiu visokias nevaliuchas… Juk man klevo lapo nereik…

a ten 150 HP ir 380 Nm laimingesnis ?

zana> eik parepetuot, ziurek, kad netycia tas golfas per kelniu klyna nepervaziuotu, kai velkas zeme visur Juokiasi

nepamirsk dar mamai uz papo laikyti visus bepusdamas Mirktbeje, su tokiu mastymu (tiksliau mastymo nebuvimu), tai subaru gali buti ne tik pirma, bet ir paskutine masina…

bet gi aš daar nemoku vairuot, tai dar pradžioj va išmoksiu iki pavasario, o pato palakstysiu, nes ir baus jau kaip normalų žmogų.

Dar mamos tamponų pasiimk, galėsi susikišt į išangę, kad neapšiktum super qashqai sėdynių, kai mentai dulkins už partrenktą močiutę.

HDi, o svorio kiek pas ta QASKNAJSGABSJHFADBANDVD?

neturiu namie tokių svarstyklių Kvankt?

Tik qaskajus sveria tiek, akd zigulys ji apdetu Juokiasi

kaip ir smegenu galvoj.

gero vakaro mergaites, pasikeliau nuotaika, vaziuoju metas Taurė Tūsas Girtas

šiaip ant lapo mano subaru pučia ir tą Qashqai ir tą tavo mondeo, kaip realiai nebondžiau, bet juk kunigas su mano mašina važinėjo, tai arkliai dar neišsibėgioją, tai labai nepergyvenu Labas

va tau ir 115HP Cha cha

Nm ten 320, svorio 200kg daugiau nei mondeo Mirkt

zana i metelica varo koncertas turbut ziurek neuzkliuk uz staktos beeidamas su savo klynu Cha cha

oho, 10 sekundziu iki simto Cha cha Cha cha Cha cha, panasiai kaip honda civic 1,5 90 ag Valio, jau puciam tai puciam Cha cha Cha cha Cha chakakasha - 10,5, zveri Juokiasi