gezas

[biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.657621.1…-=(17376 42690](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.657621.1…-=(1737642690)durniau tu *bliamba*, pasiskaityk ka zmones raso i tavo, pzdc ■■■■■■■, banint tokius loxus is forumo, ir is gatviu, matai niekas nebaus, tai ir ensidesiu, del tokiu vailoko debilu padare baudas uz dirzus, uz levas padangas ir greiti, nes veikiausiai jei nebutu grieztai baudziama, tai tokie “keliu gaidziai” vazinetu ziema su slikais vasariniai, be dirzu ant 160… Piktas KandaRadado mat jis eruditus egzpertus “mano klasiokai”, tavo klasiokai DEBILAI ir LOXAI, o su kuo sutapsi, tuom ir patapsi… Nesidek tu to lapo, ir vazinek tu 180 po savo kaima, tik ensigirk cia viesai atejes, nes kai zmogus kuris daro nesamones ir dar tuom giriasi uzdaromas i durnyna Labas

*kekšė* juokdariai kazkokiam kaime salia traku gyvena ir dar *bliamba* i sule su masinom vazineja Cha cha Cha cha Cha cha klounai, ir jauciu per pertraukas stovi muzika polnu garsu ir *skylė* shules bakurai Cha cha

sia linksma gaida ir baikime diskusija, nes nebera ka pridurti

Cha cha loxs hdi

aš ant 180 lakstyt nežadu, nu ir zjbs kad padarė baudas už diržus, ir t.t. Aš sakau jei tau nepatinka sakau pasitrauksi. Pasakyčiau mašinos numerį kad tau būtų kaip klevo lapas, bet poto dar sumuš koks Gedis…

Gerai gerai cia sustume vaikinuks Juokiasi HDi umam niponiat Cha cha

HDi didelis vyras busavot, del klevo lapo, o kai numeri pasakyt, tai i klevo medi lipi nes gedzio bijai Juokiasi

. “Aš sakau jei tau nepatinka sakau pasitrauksi” tipiskas bobos pezalas, tu kurios velkasi antra juosta 40 ir kalba mobiliaku, uzkimsineja gatves ir sudarineja avairnes situacijas. Ziurek kad kai kazkam nepatiks, kad sankryzoj neissitrauktu is masinos ir nepertrauktu per marmuze, kai tavo “vairavimo ypatumus” ivertins kaip chamiskuma o ne patirties neturejima Labas

tai žinai jis tai nervų pagautas kad aš be lapo, o aš tai būsiu nepasiruošęs Cha cha

tu mažiau pergyvenk dėl manęs, vis tik mane trauks per marmuze o ne tave.

tikiuosi, kad taip ir bus. O tau pasiruost tai bakurus surinkt saijka reik ane, nes vienas ne karys Cha cha

Na baiktu, as patsifistas, stengiuos mazint smurta/kara keliuose Cha cha

Go back to [biteplius.lt/lt/2club.welcome/61-=(1982928310](http://www.biteplius.lt/lt/2club.welcome/61-=(1982928310) Gerai

gerai baigiam, buvau priverstaas pakeist niką Cha cha

visus klasiokus reiktu surinkti Cha cha suvaziuotu gvardija su pavadinimu “ne klevo lapams” Cha cha

keisk nicka i “smegenu irgi nebus” Gerai

OK sumontuoju šnd lankus ont subaru ryt vorau pasiimu teises ir vorau į vilnių maišytis…

smegenine susimontuok pirma Gerai

nevaryk, nes greit atsirastu, kas i tuscia galva uzvaziuotu Gerai, medicinines irgi nebutum praejes ciuju jei ne mama.

delfi bus straipsnis apie tave Gerai