gal zinote, kodel sms nekainuoja?

O kaip del kitu tinklu siuncia ar tik i bite aina

jo rimtai, nes univere panu WC - slaptajame apkalbu kambarelyje dar ne to girdejau, cia jau kaip suprantu nebe gandai, vadinasi as ne viena tokia pasaulyje, kuriai nemokami sms, galvojau jau sizofrenija prasidejo: Šypsenabet pasirodo ne!Nebent vis Lietuva ja serga Šypsena Gėlė

Na kiek as issiaikinau, tai galima bites tinkle, nes kai draugei rasiau ne i bite, tai nuskaiciavo, net nzn, bet kad i LABAs tai tikrai nemokamai, nes mes su klasioku visa vakara rasom vienas kitam, jo tetis kazka girdejo tai pasake jam, o tas man parase Šypsena Laimingas

viska as zinau bet nesakysiu Girtas

kas jus ce kliedit ? ? ? ? ? ? katik nusiunciau i is labas i labas… nuejau i labas.lt pasitikrinau saskaita ir ka galvojat ? aisku kad nuskajciavo !!! bl dar berejkalo turiu ce saskaita gadinr spnagstat waikai

ka tu ce dar giriesi, nieko tu nezinai apsineshe ce visi

na mano bandymo rezultatai tokie: bandymui naudojau sena labas Eko kortele su 328 free sms. Pabandziau siust i labas, bet nueme nemokama sms

nu va sakau kad ce apsirinkat !!!

Bet idomu butu pabandyt su kitokiom labas kombinacijom. Zmones parasykit koks pas jus labas planas ir koks tuo metu sask turinys. Ir rezultatus

jojo, pradeda aisket pamazu viskas, ijunginejama tikriausiai nemokami sms po truputi vartotojams…

Gorilyte pasapnuok

ce jie ne swajoja, bbz apspange blt, juk penktadienis Mirkt

Labas eko planas pirkta pries metus ir saskaitoje tik 2centai siuncia tik i bite.

SMS nekainuoja, nes nauja akcija prasidejo. Gavau ninformacine si ryta zinute. Praejusi men. pildziau 40 Lt tai galiu dabar nemokamai i bites rinkla rasyt Mirkt

Skelbimas: Priimu dovanu Dovana labas kortele, nes sms nemokami! Kreiptis skubiai, nes tik ponas dievas zino, kada paigsis akcija!!

hm…ukukuku, jei netycia pora labas koreteliu gausi dovanu, gal del kokios vienos susitarsim, kaip tik sesutes vardadienis arteja Šypsena

Stell, cia toki Belzabuba maciau, kuris siulo pirkt arba dovanotu kortele, taigi pasiieskok to malonaus dzentelmeno Drovus

nu ka as zinau, man tai nenueme. Siunciau is labas i labas 2 kartus ir ta pati suma liko.

Siandien gavau Kietasveikiname!iki menesio pabaigos SMS i visus lietuvos tinklus tau nieko nekainuos!nes gruodi Labas saskaita papildete 50lt. Labas sms unlimited siaip tai visa laika saskaita pildau 10lt papildymais,idomu kas butu jei buciau papildes per menesi 100lt ?gal visi skambuciai i visus tinklus iki menesio galo butu nemokamai. Delto man ir patinka labas Šypsena

na gal tu po laiminga zvaigzde gimiai, 58 zinute - sakralinis skaicius, o sventiesiems ir nemokami sms Šypsena) joa, na mano zinute ne 58 ir sventoji nesu, bet nemokamus sms tikrai galiu siut Šypsena Juokiasi