gal zinote, kodel sms nekainuoja?

SABOTAZAS! Siunciau draugeliui 10 sms, o vistiek 1,5 lito nuskaiciavo!!!1!!! KODEL??? Ar as nesu istikimas LABAS vartotojas, kad gauciau nemokamus SMS?

Rimtai nieko nenuskaiciuoja Šypsena

nesamone,negali taip buti! ApakęsTurbut dar jums like neisnaudotos sms nuo labas tasku Drovus

As irgi netikejau. Pats jau pastebejau si X faila, bet tik kai visi pradejo apie tai sneket pasidare akivaizdu - SMS NEMOKAMI Cha chajau 2 metus naudoju labas. Matyt, pakankamai istikimas klientas, kad taip nerealiai pavare Laimingas Laimingas Laimingas

xex… ydomiai… Nekaltas

turiu itarimu, kad cia tuos free sms raso buve “labas paslaugos” vartotojai. dabar kai nuo sausio 11 panaikino “labas paslaugas” ir padare “labas eko” tai uz turetus taskus free sms bite duoda. 10tasku = 1sms

Tikrinau sawo 3labas kortas ir ne wienoj neileido siust

Keisti jus zmones, kai reikia ir neduoda visi verkslena, kai duoda, tai niekas neima! siandien issiunciau bent 15 sms tai tikrai ir nieko nenuskaiciavo, jauciu,kad cia rimtas bajeris!SMS nemokamai! Šypsena

man rodos, reikia pasipldyti nors 10 lt, tie litai gali kad ir 3menesius laikytis, o sms nemokamai!

Kaip juos siust

ka nemoki SMS rasyt?parasai ir siunti!!! Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

na as vakar pasipildziau 20lt ir nieko siunciu ir niekonevyksta, nieko nesuprantu…rimtai nuo ko cia priklauso?

Hi lol, gavai nemokamū SMS už labas Taškus. Aš tokius nemokamus SMS 2mėnesius siunčiau Cha cha

as praejusi menesi siunciau labai daug ir labai daug man tai kainavop. Gat todel dabar gaunu nemokamai? Mirkt

ciuju, kad cia ne taskuose esme, gal cia pildyt daugiau reikia ar prakalbet kazkiek…jo… Kietas Kietas Kietas

na man tai normaliai kainavo, praeita menesi pasipildziau apie 50lt, tipo reikejo daug labai skambinti, tyrima univerui turejau atlikt na ir skaiciavo kaip visad, ir sms kainavo, o dabar saltai galiu siuti kiek noriu ir kam noriu… Laimingas

Bet tikrai aina siust nemokamai ir kiek suprantu tai tik i bite aina nes bandziau i t2 tai neina. Šypsena

bet as irgi i LABAS siunciu, tai kodel man nesiuncia, as vakar pasipildziau 20lt ATSAKYKIT!!!prasau, as irgi noriu!!!

tu maziau klausinek, daugiau siuntinek Šypsena) Kietas Kietas Kietas

rodos pirmi pasitvirtinimai ateina- girdejau bites generalini kazka kalbant apie nemokamus sms. (pietaujam tam paciam restorane)