gal zinote, kodel sms nekainuoja?

gal zinote, kodel sms nekainuoja?

Noriu pasigirti vakar issiunciau apie 20 SMS,o kazkodel nuo saskaitos nieko nenuskaiciavo. Kazkaip keistai viskas, kadangi savo nemokamus SMS jau issiunciau. Kazkas sake, jog esu gimes po laiminga zvaigzde Cha cha

koks tavo operatorius (kokia kortele turi?)?

Turbut abonenta turi Cha cha tada rytoj tau priskaiciuos tuos sms Cha cha

turiu LABAS. garbes zodis!

Ej, ir as noriu Tūsas

galbut siuntei kokiems nors super draugams?

Tai turbut LABAS gavai 500 sms nemokamai praeita menesi. Gi atkcija buvo Cha cha

Greiciausia turi nemokamu sms tai ir neskaiciuoja

As irgi Labas turiu. Ka tik parasiau tris sms ir rimtai nenuskaicivo Liežuvis

Na nemanau, jauciu, kad tau poto paims ir nnuskaiciuos

anksciau kai buvo planas Labas paslaugos tai ten uz mokamai issiustas SMS gale menesio duodavo nuo 10% iki 50% nemokamu (priklausomai kiek buvo issiusta) Tai gal is ten tau uzsilike tu nemokamu SMS arba kaip jau ir mineta ten siunti is tu 500 nemokamu

Mano tai ne planas, o papildymo kortele ir vistiek rasineju nemokamai. Jau gal 10 per snd nusiunciau. Visiems draugams pranesu, jie irgi bando. Ziuresma, kaip cia bus Taip

Bites neapgausi Kietas

Nu bet tikrai veikia!!! Kas turit LABAS pabandykit Laimingas nerealiai cia…

nu as pabandziau ir nieko, kaip tik pasipildziau neseniai 10lt Cha cha

kazkaip mani intuicija uzuodzia kazka idomaus. dar tiksliai nezinau, taciau reikia issiaiskinti. testuojam toliau. o kaip su kitais operatoriais? Nors speju, jog cia LABAS bajeris kazkoks.

As cia tipo pabandziau ir kazkaip keistai: viena karta nuskaiciavo, o kita karta ne. Cia gal tik tarp labas abonentu?

EI RIMTAI nerealu, gal kokiu 30 sms isiunciau, geras,man pradeda patikti Šypsena Flirtas

Oba, sms rimtai nemokamai!nezinau kodel, bet faktas juodu ant balto! Laimingas