gal zinote, kodel sms nekainuoja?

Stai kur suo pakastas su tais nemokamais sms, o kaip suprast i visus tinklus nemokamai? Gėlė

aha, gal kas girdejot kaip ten su nemokamom sms i visus tinklus?ar tikrai i visus tinklus galima? Gerai

nu rase, kad i visus

kad daugiau zmoniu pirktu ta korta Šypsena

hm…na bet dalykas tai nerealus - sms nemokamai sitiek , taigi as diena nakti nemokamai rasyk,is viso nera ribu…unbelievable… Kietas

Cia siti SMS’ai uz L-A-B-A-S taskus… Paskutini karta tikrinau taskus pries kokia 2 menesius. Tada ju buvo pas mane ~1620… Siendien patikrinu, kad “0” L-A-B-A-S tasku… Tada rasau SMS’a. Irases “?” numeriu 1500. Gaunu atsakyma, kad turiu 162 nemokamus SMS’us Šypsena Tai vat is kur pas jus tie SMS"ai Cha cha Cia jokie fintai Liežuvis [dF]

Pas mane planas eko tad as tasku neturiu,ir tikrai i visus tinklus galiu siust nemokamai!bites akcijos man paskutiniu metu patinka,pries naujus sms buvo po centa(gaila kad tik i bite)o dabar kiaura para i visus tinklus Free! Super!

Ble, o kodel man ne?

Joa, ta su 500sms irgi nerelu buvo, as nezinau kaip jus, bet as jau kokia tris dienas siunciu nemokamai…o idomu iki kada cia ta akcija bus? Flirtas

aha idomu iki kada sms party tesis ?

na jus maziau rupinkites iki kada labas nemokamai, svarbiausia, rupinkites dabartim, o ne ateitim, viskas einu is forumu, gana jau, geriau sms pasiuntinesiu, zmones paterorizuosiu, jau zinau ziauriausia plana:visi, kas siuntinejo man zinutes apie per siuk kitam, atsiims, ir tegu tik pabando atsiust atgal, gaus dar doze , man juk vis tiek sakaita tokia pat…gal pradedu isimylet…amor Myliu Laiškas Laiškas Laiškas Moteris Vyras Myliu

gavau nemokamas sms berods uz saskaitos papildyma

Kazkur girdejau, kad si menesi nemokamai, nors yra nuomoniu, kad iki kovo men. Pagyvensim pamatysim Taip

hm…idomu Šypsenabet man patinka Šypsena

trivialu apie tai vel ir vel kalbeti, bet vistik nerealiai gerai yra laisvai nemokmai komunikuoti…

Dabar jau aisku, kad tikrai ne taskai cia skaiciuojami. Nauja LABAS akcija prasidejo, paskaitykit cia [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/426874.46 3-=(267127402](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/426874.463-=(267127402)

geras Šypsenakaip faina!!!

Ble ble ble

hm…pikti tie zmones, kurie labas neturi kaip matau, nu nereik pavydet Šypsena)reik dziaugtis uz tuos, kuriems sekasi Šypsena

Nebenubriskite į pievas Cha cha Tiesiog gavot žmogus nemokamų SMS už Labas Taškus kurie prisikaupia Pildant sąskaitą + kiekvieno mėnesio pabaigoje jų kažkiek duoda ir per gimtadienius. Cha chaŠeip parduodu LABAS kortą iš kurios gali siūsti nemokamus SMS Cha cha