fu**ing X-MAS

na cia tavo issakytai nuomonei pritariu 100% Taip a kas do knyga te buvo tikrai nzn, bet jis ja bibliotekoj rado, kazkaip kejsta man Nežinau

a skaitej kad tas http://www nevejkia? Liūdnas

jop…matyt luzo servas ju NežinauBaisu

va taip jauciuosi dabar as …

lauksim kol atsigaus i pazesim kas do velniaz te gyvena Cha cha

hmmm…apie jurbarkiecius shi ta girdejau…netgi teko shiek tiek pazinot Nekaltas…i Kauna sakai, ne i Klaipeda?..

na tas kuri pazinojau iki daba kaune, gal kiti i klaipedoj. kiek zinau jurbarkieciai sitas nesamones pernese i klpd

jo ziuriu saito neatidaro…shiaip neblogas jis, pakankamai daug info…

tada daug maz zinau apie ka sneki…Taip…truksta jiems shiek tiek Cha cha

na as tai is vln ir savu laiku turejau pazistamu is setonkes hebros…nezinau ar dar dabar jie tebeegzistuoja…galbut…issiskyre keliai…kiek girdejau daug kas is ju dabar vazineja i tabora ikvepimo ieskoti…kazkas pasveiko nuo tu nesamoniu…kazkas padare teisingas isvadas…kad bet koks fanatizmas yra blogai…nesvarbu ar tai butu aklas tikejimas krikscioniu religija…ar setono garbinimas…svarbiausia aukso vidurysAngelas yra teke bendrauti su zmogum kuris net evoliucija netiki…ir atmeta bet kokius moksliskus irodymus…net nemaniau kad tokiu zmoniu dar esama…pasijutau kazkaip gudziai po pokalbio su juo…is pradziu net pamaniau kad tas aklas tikejimas dievo galia buvo su jumoro potekste…bet veliau isitikinau kad ne…seip kad ir tie tikintieji viska jau priima daugiau simboliskai…nes siuolaikinis mokslas gali irodyti 100% beveik visu pasaulio religiju nepagristuma…bet anas kadras tai isskirtinis buvo…toks ispudis kad jam puse smegenu smegenu ispjauta buvo…Baisu gyvendamas siuolaikineja visuomeje…naudodamasis visais civilizacijos pasiekimais neigia pacias paprasciausias mokslines tiesas…Veee visiskai ignoruoja istorinius faktus…akivaizdzias tiesas…seip galbut netgi jis ir paskatino mane rimtai susidometi ta religija…seniau net nesusimastydavau apie tai…pasidare idomu kas gi taip aptemde tam zmogui prota…tik kazkodel pervares tikrai nemazai istoriniu faktu susidariau visiskai priesinga nuomone apie katalikiskaji tikejimaBlogai

jo teko girdet ish mietalu apie ta xebra Cha cha, tik man atrodo jau senokai ji egzistavo Nežinau
ash panashiai kaip tu irgi anksciau domejausi religija, jos istorija, kaip sakant "pazink priesha savo"Cha cha ir buvau arshus ateistas…shiuo metu kazkaip nebesiginciju labai su krikscionimis, na kartais del sportinio azarto Šypsena…kazkaip nelabai yra prasmes ta daryti, nors kartais buna smagu Cha cha

na manau kad daugiau nej biski Taip iki ryto ,bo gult ajnu KietasPavargęs

ir vel prasideda Veee Veee Žliumbia Veee Ignoruoju Pavargęs

neverk Drovus kelios savaites ir viskas pasibaigs Taip Cha cha

a vuo Cha cha kaip guodena gyvenate? Nekaltas seniai bematyta interneto tyruose Baisu

neprasivardziuok Liežuvisir tai jau eglute skarota ir kazkuom ten dar isvadinai Juokiasigyvename labai gerai Taip… ne, meluoju… tiesiog normaliai: judame, krutame ir siaip…internetui laiko beveik nebelieka. O kaip jus ponas…? Drovus Cha cha

neprasivardziuoju Gėlėcia tik mano “vaizdinga kalba” Juokiasinu gyvenu labai blogaj nes KALEDOS arteja Veee Juokiasi

dabar zinosiu, kad buvimas eglute skarota yra tiesiog “vaizdinga kalba” arba dar geriau-komplimentas! Gerai Juokiasi Gerai sugalvojau, ane? Drovus Juokiasio kaip gyveni neskaitant to kad kaledos arteja? Cha cha

neprasivardziuoju Gėlėcia tik mano “vaizdinga kalba” Juokiasinu gyvenu labai blogaj nes KALEDOS arteja Veee Juokiasi

nu to pacio gal nebutina du kartus kartoti Nekaltasne tokia as dar tupa kaip tau atrdo Drovus Juokiasi