fu**ing X-MAS

Man tai irgi Kaledos kaip kazkokis tai - Den požarnika

Irgi nenoriu kaledu. Kaledines daineles, filmai, blizguchiai visokie Kandaprekybininku ir vaiku shvente… beje, ir ash ishsiskyriau su antra puse… kas chia daros!..

ow piliad as cia vakar pripalines vel ziuriu pasisiukslinau… Kiaulė Juokiasi

eik tu sikt… Cha cha viskas. as daugiau su tavim nebebendrausiu nes per tuos tavo pripalinimus tuoj ne viena kompleksa isivarysiu. Juokiasi

niu as daugiau taip nedarysiu Kietas Drovus

si karta patikesiu Cha cha

ajomajo,paskaiciau as tema nuo pradziu ir neatkreipiau demesio i datas. esme tame, kad siais metais man kaledos bus ypatingai fu**ing, o per telika ble rodys tuos pacius filmus kaip ir pernais Piktas tikejausi, kad bent jau jis bus mano paguoda Žliumbia bet ne Žliumbia karoc moc, reiks kurt tema a la koks savizudybes budas labiausiai tiktu kaledu proga Pavargęs

nu zudytis gal ir nereik…bet geriausias budas shita susikta religine svente praleisti zalioje dumu terpeje kuri puikiai apsaugo nuo neigiamu emociju Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nu gal ir nieko pasiulymas Nekaltas reiks pamedituot siuo klausimu Cha cha

ble, zmonems tikrai truksta problemu jeigu ju sukelia tokios sventes kaip kaledos Juokiasinegi sunku tiesiog nekreipti i jas demesio. beje naktibaldai, jeigu as neklystu, tai naujieji metai irgi susije su religija, nes metai skaiciuojami pagal krikscioniska kalendoriu. Nekaltas tai pagal tave tu ir ju turetum nesvest. Cha cha Cha cha Cha cha

zinok sunku kai reikia popierine sypsena isistacius vaiksciot (mol linksminkymes ir dziaukymes Veee), kai tuo tarpu po kaldra sleptis norisi Žliumbia

na panasiai ir gaunas…jau kelis metus nesulaukiu as to naujako… Kiaulė Drovus Girtas Juokiasi

nulusti anksciau laiko kaip speju? Drovus Juokiasine prikolas visai. Liežuvis Cha cha

et zinai guodena ta oficialioji dalis su daug Taurė Taurė Taurė Alus Juokiasiuztat after 12 as atsigaunu…ir tada ilgai ilgai jau gyvas bunu Juokiasi

mane labiausiai nervina kai kaledom pradeda ruostis spalio men. Piktas nekanciu Kietas

pati idomuma-fejervekus-uztat pramiegi… Juokiasi Juokiasi Juokiasi

et zinai guoda ta oficialioji dalis su daug Taurė Taurė Taurė Alus Juokiasiuztat after 12 as atsigaunu…ir tada ilgai ilgai jau gyvas bunu Juokiasi

tu ir vel mane durnini. eik sikt.

nu as gi is meiles Drovus Bučkis Gėlė

As ir prisidedu, nors ne su mergina, bet vaikinu issikyriau, tai planai pasikeite… Liūdnas