fu**ing X-MAS

eikit nx su tom kaledom

Niu nereik taip ziauriau ir ner taip blogai krismasCha cha

Niu, tixliai! Nevarykit, chebra, taip ant tu kaledu. Ash irgi nelabai jas megstu, nu bet gi ne "bliambaing", ba…

Gerai Cha cha Labas

ir vabscie…koks pontas svesti kazkokio tai ciuvako gimdieni kuris dave duba pries 2003 metus Kanda Juokiasi
e religiniai fanatikai…davai jus man BučkisIgnoruojuNiam niamDrovus

issisemi po biski? parodyk nors viena religini fanatika sitoj temoj !!!

80% lietuveleje gyvenanciu yra uzguiti religiniu dogmu ir stereotipuMirkt

tai moli as ne apie lietuva klausiau, o apie tavo temoje rasancius bangiecius !!! ar cia pagal tave jej lietuvoj 80% tai ir bango is 10 astuoni yr religiniai fanatikai? taj pagal tavo apskaiciavimus ir pac toks gali but tikejimo zodzio verge Taip

jeigu tu laikaisi katalikiskosios sektos istatu (gavenios visokios ir t.t.) tai ir tave i ta hebra priskirciau Juokiasi

[
[/quote]

Gerai Cha cha Labas

ir vabscie…koks pontas svesti kazkokio tai ciuvako gimdieni kuris dave duba pries 2003 metus Kanda Juokiasi
e religiniai fanatikai…davai jus man BučkisIgnoruojuNiam niamDrovus

[/quote]

Maukis kelnes Cha cha

a kas tau sake kad laikausi gavenios kazkokio ir t.t. ? bent jau zinai kas ta gavenia yr?

na deja tenka girdeti apie ta gavenia…nes babulence pastoviai prota p.i.s.a. kai girtas namo parsirandu…tipo kazkuris tai laikotarpis kai negalima gert pust ir amfos varytJuokiasi nu tipo katolikams dar draudziama mesa valgyti…gaila negaliu sito punkto pazeisti…nes mesos absoliuciai nevalgauJuokiasi

niu kazkas i ta puse, o tu gyvenimo be zoles ir amfo neisivaizduoji? narkomanas gal jau? karoc narkomanas zoledis Cha cha

ne…ne narkomanas as jei kaMirkt

nu tai nors tiek gerai Taip ir vapse uztex cia gincytis, juk kiekvienam savo !!! ar ne?

aneMirktLabas

beje, uzsuk prie progos i http://www.satan.lt …suprantu kad sio saito pavadinimas gali sudaryti isankstines nuostatas…bet nereikia skepticizmo…yra ten ir labai idomios info…aisku tiek pat kiek ir visokiu nesamoniu…manau atsirinksi kas tiesa ir kas ne…ypac rekomenduociau paskaityti apie pasaulio sutverimo teorija be dievo…apie sventaja inkvizicija…tie veikalai yra rasyti mokslininku…tik satanistai juos ten sumete yra…yra panasios info ir kitur…tiesiog ji ten koncentruota…nesu as jei ka koks ten satanistas…tik turiu labai neigiama poziuri i katalikiskaji tikejima…beje…sis mano poziuris susiformavo ne is lemputes…o ilgu domejimusi ir studijavimo deka…tarkim tai mano hobbiŠypsena as niekada nieko neteigiu jei nera tai irodanciu moksliniu ar istoriniu faktuTaip o krikscioniu religija esu studijaves gal net daugiau nei save tikru kataliku laikantis eilinis pilietisCha cha
mano sitiems burnojimams priezastis yra tikrai ne ta kad sianakt prastai miegojau ar kad rata kelyje nuleido Juokiasi visos isvados padarytos objektyviaiTaip

kokie dar satanistai Cha cha…ateistai jie ir tiek…

puslapio neatidaro Liūdnas bet as turejau drauga kuris manau buvo uzkietejes satanistas: turi nakolke 666 ant kaklo gan patebima, ir pasakojo buvo daejas iki tokio lygio kad kapuose su savo bendraminciais kase kudikio palaikus kuris buvo isgyvenes viena diena ir dare kazkokias taj apejgas. toliau jo pasakojimas gan nerealus, bet po sio ivykio jis visa tai mete. nzn kiek tiesos, bet jis buvo satanizmo pradininka jurbarke. del to kad visa tai riso turejo persikelt i kauna toliau nu visu "draugu". o kaip sake viskas prasideo nuo paprasto knygos Taip

butent…ir kaip pastebejau hebra gan intelektuali susirinkus…aisku atmetus ta vaiku kompanija kur i sveciu knyga rasineja Juokiasi tik vat ne koki pavadinima saitui susikure…nes daugelis jau vien jo paveikti pasidaro saliski ir skeptiskai nusiteikia is anksto ten pateiktai info…

jo…na tokiu tai zinoma nepateisinu…cia jau iskrypimas man rodos…ir seip…niekinti zmogaus palaikus…o jo skaityta knygele man rodos buvo setono biblija…na teko man ja vartyti…seip ten visiskas briedas…bet ispudi dideli paliko ir psichika tokia literatura tikrai veikia…gerai kad panasus dalykai kaip ir narkotikai man nepakliuvo i rankas kai dar buvau jaunesnis…daba tai jau atsparus gyvenimo vejams…o seip tai silpnesnes psichikos ar nesubrendusi zmogu tokia literatura tikrai paveiktu
Ne