fu**ing X-MAS

fu**ing X-MAS

kiekvienais metais siuo metu jauciuosi baisiai ignoruojamas, izeidinejamas. vemti vercia mane tie visi JINGLE BALLS ir t.t. reikia gi jausti ribas kokias tai…juk ne visiems tai svente…bet kodel as turiu isijunges telika matyti tik filmus apie katoliku tikejima…nuejus i pardaska visur aki rezia plasmasiniai angelockai…net i kluba nuvarai o ir ten koks vakarelis skambiu pavadinimu TECHNO X-MAS…
man si diena tik katoliku stabo gimimo diena, kuri veliau zydauja prikale prie medinio pliuso pavidalo remo…
kur dingo visi seneliai salciai…kodel kaledu senis ji taip nukonkuravo…
sunkoka sakyciau ateistiniu paziuru zmogui kur 80% visuomenes sudaro priklausantys katalikiskajai sektai…
nu nieko…sulauksiu naujako…ir tada jau atsigriebsiu svesdamas 2004 musu eros metus Taip

Nesuprantu tavo pasipiktinimo esmes , kaledos yra kaledos ( religine shvente ), naujakas yra naujakas . Chia tolygu sakyt kodel per valentino diena visur kabineja shirdeles ir rodo filmus apie meile , o ne ima balionus ir eina i demonstracija .

isikyriau su mergina, sventes buvo planuotos su ja… bet teks vienam viska daryti… t.y. vienas gersiu Piktas

Aga. Pas mane irgi lygiai tas pats. Cia gal kokia manija skyrimosi prasideda ant kaledu, a kaip? fu**ing X-MAS…

bbz Cha cha

mano pasipiktinimo esme yra tas visur iprastas lazdos perlenkimas…ant kiek sovietmeciu buvo skiepijamas visiems tas ateizmas…taip daba visur prikisama ta debiliska katalikiska sekta…tie kunigeliai su savo gėjustiskais veideliais televizoriuje…plasmasiniai angeliukai…satan klauzai rekiantys hei hooo…uzpisa mane…o beje…del valentadienio …tai davei nevykusi pavyzdi…nes per valentinke as isijunges tv galiu pamatyt filma ir apie piktus ateivius is galaktikos X o ne vien tik verksiningas meiles istorijas…daba gi visur kisamas zydu kilmes katoliku stabas zinomas jezaus vardu…
mano pasipiktinimo priezastis yra saliskumas…vuot…

Mano nevykusis pavyzdis buvo lig atsakymas i tavo klausyma,kodel kaledu senis nukonkuravo seni shalti,manau chia visai naturalu,todel kad kaledosŠypsena Per naujuosius nukonkuruos senis shaltis,mano manymu tai yra logishka Cha cha
O , beje, del filmu , koki tu kanala zhiuri? Pasakyk man nors 2 filmu pavadinimus religine tema , kuriuos rode per TV, shian rode kieta rieshuteli,greit bus pretty woman , rytoj betovenas , grinzhas etc …Apakęs
Shiaip tokios religines shventes yra tik 2 , todel nesuprantu ka tu chia burnoji , plastmasinius angeliukus kabina karta i metus , todel mano ishvada butu tokia : jei kas ir lenkia lazda … spekŠypsena … na tiek to , nerodysim pirshtai Cha cha kas jis .

nu jej nepatinka taj spruk kur geriau, i koki tais rusyna ir su ded morozais svesk. atrado problema kokia tais Cha cha jej lietuvoj 80% kataliku tai prie taves staciatikio, komunisto niekas nesitaikys. ir nebesiskusk daugiau Cha cha Cha cha Cha cha

Jis ateistas , o ne stachiatikis , skaityk idemiau .

kox skirtumas Cha cha

koks as tau staciatikis…eilini karta pasireiske katolikams budingas nihilizmas, netolerancija ir nepakantumas kitaip mastantiems… tiesiog as esu ateistas ir …ai…su jumis beprasmiska gincytis…visi jusu argumentai "tu durnas tu nieko nesupranti man per zema su tavim kalbetis"… užknisai sektantai…

Taigi kaledos grazu… Koks skirtumas tiki tu ar ne, man tai is viso atrodo, kad nelabai kas ta religija prisimena per kaledas… Pas mus juk ir taip labai mazai linksmu svenciu!..Nekaltas

zinai…o man grazesnes sventes yra zmogaus issilaipinimo menulyje data…arba hrusciovo ir kenedzio pasirasyta sutartis del kubos atominio konflikto issprendimo Laimingas

niekas taves sektanu nelaiko, o jej tau mielesnes kitos sventes tai jas ir svesk, mes juk neburma jej tu issilaipinima menulije sventi, o cia protingu terminu prisigaudes gudresniu nepasirodysi. siaip siulyciau jau kaip ir patylet Taip

Bbd ant Kaledu!

geriau pasidometum progresu…o ne liaupsintum tikejima…kuris atsiduoda 2003 metu senumo lavonu…pats patylek gaidenaIgnoruoju

naktibaldas ash su tavimi Cha chaAlusAlusAlus…kaledos tikrai s.u.c.k.s…tiesa yra keletas pliusu: proga pagert, prisivalgyt PavargęsCha cha, na ir dovanom pasikeistDovana
O kas del tu visu religiniu nesamoniu, sventu nakciu ir prakarteliu tai man giliai dzin, nors to to nepabegsi…Ne
Buvau cia priesh keleta dienu NEKROPOLY, tai nuo to dibtinumo ir muzikos ( "last cristmas I gave u my hearth" bla bla, etc) bloga pasidare) Veee

Visu shaliu ateistai vienykimes !!!Cha cha

http://www.banga.lt/admlt/2content.content_view_diary/241346-=(2922620
6

moli niekas cia nieko neliaupsina, o tik svencia jej tau tai nesuprantama niekuom negaliu padet Ne lopas Cha cha

Jo, lopas. Kalėdos rules!