Eisena

Italai ir odometru nesuka Taip ir tepalus keicia Flirtas ir gaunasi 80 000 su gimtais tepalais Apkabinimas Juokiasi

Wili bet pagal tavo delione, kai as tapau saziningu igijeju, pareiskimo dar nebuvo…kaip ir negali is manes atimti… Tik aisku kita salis ir bla bla…

nusikaltimu prarastam turtui susigrazinti tolimesniu igijeju saziningumas neturi reiksmes - visais atvejais grazinama savininkui, praradusiam turta be savo valios, o kiti jau tada is eiles viens su kitu aiskinasi, kas kiek kam skolingas, kol grandine iki vagies ateina.

dar primeciau- ryt zmogus su savo volga nuvaro ne kur i 6-a… varo tai y varena 'parodyt masinos’ ir ten ji issodina.

wili, deja…tu klysti,tavo atveju gali but 100proc tas pats…gal iki tavo to vokiecio grandineje buvo kokie 2 bomzai,o pries juos tikras savininkas vokietis. Tad viska ziurek vienodom akim, o ne skirtingom Šypsena. Nz, per 20metu asmeniskai neteke susidurti su jokiais kriminalais, nes zinau kokiu popieriu reikia ir ziuriu ar viskas yra. O ir tavo minima Italija, visas masinas pries perkant-pasiimant pasitikrinu ju regitroj, ar nuimta nuo iskaitos (prieiga prieiena ju tinklapyje suvedus v.n.)

tai cia 100 proc. teks grizt autobusu Taip nebent ypac geranoriski pasitaikys ir uzdes aresta turtui, paskirdami senuka saugotoju… tikimybe 0,000001 proc. Juokiasi o ir reikalauti to neiseina, nes “savininko” interesas turi buti apsaugotas, masina nebenaudojama toliau ir t.t. kupe, taip, sutinku - teoriskai gali buti. net tas vokietis, kuris man pardave, galejo buti apgautas pats ir t.t. Bet va pvz. kemperis buvo tas vokiskas. Man pardaves vokietis turi savo versla ir t.t., del tokiu su.du nerizikuotu. Pries tai ta kemperi nauja pirka dar vienas vokietis, kuris tam vokieciui pardave. Be to, vokieciai i tokias makles neisisuka. Dar turejau itikinet, kad ant vokisku nr. parduoti i Lt viskas ok Cha cha

yra toks draudimas, kad nesumokėjus pinigų per tam tikrą laiką , draudimo kompanija išmoka babkes Apakęs noriu tokio Užsispyręs

ble pardave zmogus masina… atvare kazkokie Butelis, 400e nuderejo, dar siandien gruzo gavo, teko grazint babkes, dar uz kura ir sugaista laika pinigu mum dave, ryt pas ji atima jo masina- varenoj. Apsvaigęsnx parasysiu as jam sms kad zinotu ko tiketis toj menturoj. Nekaltas

prispi.sinejat prie niuansu. Cia tebuvo pavyzdys su tuo atidejimu, kad butu pagrindas zajavai: is anksto zinodamas, kad neatsiskaitys apgavo, igijo apgaules budu sau, pinigu nesumokedamas - sukciavimas. Priima zajava ir auto i paieska. Moka draudimas ne todel, kad tu pinigu negavai, o todel, kad policija konstatavo nusikaltima. Rasiau gi, kad greiciausiai italijoj palanki terpe gauti atitinkamas policijos pazymas ir tada draudimus. Vokiecius, ta pacia Lietuva pamirskit su tokiom schemom

Is idomesniu istoriju,tai buvo pazystamas nupirkes apynauji reno laguna zmonai, nuvare registruoti-nera vin isvis Cha cha. Tai gerai,kad savi paleido be mentu, rezume pasirodo kazkokia “testine” masina…tai poto nupirko LT dokus srote, ikale vin numeri ir tiek Cha cha Cha cha Cha cha

“dar uz kura ir sugausta laika pinigu mum dave” - a cia jau jus, zinodami situacija, p.der.astai Tūsas

nu jo, gal ir nereikejo taip… bet jis irgi bande pontavot, diena rago nekele, po to as jam tik is kito nr dasiskambinau. pradzioj kaij normaliai nelabai ejo i kontakta del tu shaibu atidavimo, myke kazkokia *pimp…*nia. tai kazkaip automatiskai buvo persijungta ant kitaip su juo. bet realiai jo gaila zmogaus.

aišku, kad italų mafukai prasuka nemažai tokių varkių, vadinasi schemas turi, dokumentų klastojimas, pirkti pareigūnai ar draudėjai, bet kažkodėl neužkardo iki šiol

gal ne pontavojo, o galvojo, ka reiks bobai pasakyt Juokiasi o paims auto,tai isvis pasikars dzukijoj ant puseles, kad namo pesciam ir be pinigu negrizt ir namu dvasiai nesiaiskint Juokiasi o jus be paniatkiu dar ir nutreset. sabakos. pagal kalnu zakonus dabar turetumet atgal nunest - zemliavyko nelaime, kai ji svetimi paturejo, pasinaudojot

qwasas - tu buvai italijos pietuose? ten nieko neimanoma uzkardyt, jie nikuja neveikia visa diena, puse jos isvis pramiega, ir ziuri kaip ka apip.ist, ka susukt, kaip prasimanyt. Kas ten ka uzkardys - miegantis mentas per siesta, kuris uz miegojima dar ir gauna, kad nekardytu Cha cha

norint nenusiskausmint ant bakių 100 proc- senis su autiku į varėną ir sako, kad nežino kur mašina, pavogė ar pats nepamena kur paliko, karoče, dingo neaiškiom aplinkybėm. Ir detalėm ją paleidžia Cha cha

uzdarys pati, kol prisimins, kur padejo Juokiasi

prasau suprast ir mane Juokiasi bled as girtam draugeliui nupirkau masina tam ne nedalyvaujant- bo vistiek durnas Juokiasi ir naaa tokia xyunia. pakele, po to nekele. skambinejau as, bo kam pirkta masina bazaras vienas- jybalu parvu tam volvistui. po to per kitaip dasiskambinau- babkiu nebeturi tipo. pradejo man savo kazkokias virtuves pasakot. nemaloni shita situacija ir man. as ni pri dielach ir gaunasi imerkes uodega pries drauga. Juokiasi kol anas neaprekautas buvo babkiu neatsirado. nu bet va viskas Gerai baiges. fu bled atleido ir mane Ufff Juokiasi. gal del to jau ir anojo net gaila daros, nu as toks, man visada visu gaila ir pikta ant valdzios. Juokiasi

px tos pasakaites - pagal kalnu zakonus dabar turetumet atgal nunest Cha cha

bled kaij atleido db rimtai xyjovai del to jauciuos. busiu sestadieni antruose fabuose uzvesiu as jam rimtai ta pidisoka. Taipparasiau as jam net sms del mentu ryt, ir kad del pidisoko pasikarsciuota buvo ir grazinsiu. tas vidinis sleikstulys kiek aprimo Cha cha bet reiks butinai atiduot, nes taip ir mutins Juokiasi