Eisena

aišku, ir už nuomą susimokėk Gerai

Neaišku už kokius dalykus ta mašina paieškoma. Gal ant išsimokėjimo paimta kažkada ir neišmokėta suma iki galo ar pan. Dėl draudimo išmokų neįtikinamai skamba. Apvogia namus, randa mašinos raktus, tada nuvaro ir draudimas sako Špyga O čia tipo savo noru duoda kažkam mašiną, raktai yra, tech.pasas yra ir draudimas sako, tai viskas gerai, išmokėsim Cha cha Wili, iš tų realių žinomų istorijų gal yra bylų numerių internete pasižiūrėt? Įdomu kas ten per istorijų sekos ir pabaigos.

nakciau, bet papadala konkreti ane? Juokiasipadėk kažkam ir pačiam reikalų, kaip kiaulę pasipjovus Juokiasi Juokiasi Žliumbia Cha chao žmogelis iš Varėnos dar liks be mašinos ir be dolerių Pavargęs

bbz, ir draugelis ant Butelis mocnai sedi, cia tas masinos isigyjimas jam nemazas zingsnis ir mes ji realiai tempiam is to liuno, nes 10 metu vapsie raganejo, nelabai tu babkiu turi, taip dar konstataves to sau nebuvau, bet pasamonej svietes, kad reiks ta stuka tris man uzmest. Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Pats sakau tokia turejau. Lietuviai balataruso masina ant sienos uzdare, kad vogta italijoj. Gavom italijos draudimo pazyma, kad draudimas nereikalaus masinos, tai atidave atgal. Ten draudimo ismoka buvo ismoketa

ir del regitros kodel man vistik atrodo neteisingai shi situacija. as tarkim cia kaij ir nekaltas del situacijos, bet kaijp ir per mane taip mixas susivede, nes galima buvo kaij Suomis sako tocnai pirma masina pakabint, ar kitais paranojiniais variantais. tai as kaij ir nekaltas, bet moraliskai jauciaus kaltas ir buciau neses atsakomybe del prapistu shaibu. o regitrai tokie momentai - px Juokiasi

reiktų paduot į teismą regitrą Taipaš pritariu, jei priregino, reiškia neša atsakomybę, kad švaru Geraitegu pasirašo krauju, kad nebus pretenzijų jei kils po priregistravimo abejonių dėl nuosavybės Taip

Ta dalis ir įdomiausia, kai čia su raktais ir tech.pasu užregistruoja, o ten vogta ir draudimo išmoka. Kai dažniausiai draudimas jei nėra raktų, o tuo labiau tech.paso iškart sako Špyga

logiska regitrai turint ES info ir pasukt mentams, juk turi vin ir savininka Lt kam laukt kol pats ateis, o tada rast? as uz štuką galėčiau su kompu tikrint vinus Cha cha

Kazkada cia jutubeje buvau uzkibes ant kanalo, kur isrisineja varkininkus…nx nx…net salone oficialiame tokias chemas pakure…kad man net fantazija neisnese suprast is pirmo karto kaip ten viskas veikia…o sugalvoti tai is vis Apsvaigęs

youtube.com/watch?v=rDQhNUj0NMIyoutube.com/watch?v=Hgx24SIt-_Q

Wili, tavo pvz su baltarusio vogta masina is IT, cia cia eiline istorija, kuriu su treciom salim dahuja…Jie gi neturi prieigos prie Europos duomenu bazes. Kas pas mus vogta, pas juos legaliai registruojama. Visos brangios masinos vogtos keliauja i Rusija ir su jom ten legaliai vazineja,net vinu neperkalineja, kol nesugalvoja ES sienu kirsti, tada ir islenda galai. Va ten tai bardakas, jau nekalbant apie ju masinas " dublius"

pas mus tai taip, o pas italus matyt nereikia nei tech paso, nei raktų. Čia labai blogas dalykas, realiai baisiai daug mašinų vogtų iš italijos pareina… VIen mano pažystamų ratui(ne perekūpų), kokie 4-5 kiek esu girdėjas atvejai. Paskutini tai irgi, draugelis nusipirko draugas x5 2013m už ten litais dar 100k lt. atvažinėjo kažkiek nemažai, pardavinėjo tą x5 ir pardavė estui. Estas po savaitės skambina - mašina uždaryta - grąžink eurus JuokiasiTai per teismus dabar išsireikalaus iš draugelio galimai, o draugelis prieš n metų kai pirko, net nepamena iš ko pirko JuokiasiTaip kad kas esate pardavę prieš 5 m kokią italitšką auto, nenustebkit kad kažkas ieškinį jum paduos dėl pinigų grąžinimo…

Skaitau ir nesuprantu, tai regitra verslo rizikos neapsidraudus, ar cia kaip? Gal kaip muitines actovas teisejai sake, prakises byla pries musu imone: Atsaukit teismo sprendima, nes jei muitine ir neteisi, uz tai belenkokia bauda sumokes Valstybe

Bura esmiu esme skele… Gerai uz regitros kasiakus moketu valstybe…o valstybe santazu, reketu ir kasiakais neuzsiima Juokiasi

Tai va, kada apsiimi registruoti, prisiimk atsakomybe

Dabar, jei kam su atmintim gerai, gal galetumet isivaizduot tokia schema CCCP laikais? Baskirijoj perki, paskui pasako, kad pavoge, latvijoj registruoji… Kas galvoja, kad paeitu, matyt ne tuo pusrutuliu masto

skambino siandien dedulis, sako gerai, kad ispejai, kad masina atims, tai dviem masinom vare. uzanspaudavo volvo ir pasistate mentai sau. i klausimus cio paciom- informuosim. Juokiasi Juokiasi Juokiasidar zmogu kaij bandita apklause. Juokiasisako ka daryt? bb ka cia pridarysi, sakau nesnekam nx telefais Juokiasi, sestadieni atvarysiu pakalbesim.

nu vo, drauga isitaisysi, tik permoka grazink! o dedulei vienintele galimybe - kad rastu mentai savininka/draudima ir tas parasytu, kad masinos susigrazinti nepageidauja… Kitaip Labas

grazinsiu, to ir vaziuosiu pas ji.