Draugai zujkos?

mano drauge taip visus ka gali vadina ir man patinka ir as jau taip pradedu kai super gera nuotaika buna… bet ji tai jau pradeda piktnaudziauti - neatsimena vardu pazistamu tai ir juos vadina zuikiais. siek tiek apgailetina!Veee

AGaŠypsena Megstu taip vadinti gerus draugus, o ir patinka kai mane tiap vadina Šypsena Apkabinimas: )

Dazniausiai zuikiais ir katuliais visus vadinuŠypsena O mano teta, vaikeliais i visus kreipiasiCha cha, tai taip juokingai atrodo… Desimcia su virsum metu uz mano motina jaunesne, o kreipiasi i ja "vaikeli"Juokiasi

man kazhkajp patinka wisi tie zhodeliaiNekaltasApkabinimas

Tajgi, ka jums rejshkia draugai? LiežuvisNekaltas

[/quote]

patinka wisokie zodeliai tokio tipo…=]

BučkisBučkisBučkisBučkis

man kazhkajp patinka wisi tie zhodeliaiNekaltasApkabinimas

Tajgi, ka jums rejshkia draugai? LiežuvisNekaltas

[/quote]

kai noriu pasishaipyt, arba siaip ka nors tokio tai vadinu Cha cha

[quote]ai dar mėgstu vieną bangietę sesulkąApkabinimas vadintiŠypsena (kd jinai man kaaip sesė) Širdis [/quote]

draugai man tikrai daug ką reiškia…jei jų neturėčiau, dabar nebūčiau tokia, kokia esu…
minėdama savo artimiausius draugus mėgstu pridėti žodelį mano…pvz. ne Lina, o mano Lina…kaip kiti sako, pasisavinu…Cha cha

[quote]Audio Bullys "100 Million"
[/quote]

ash nuolatos juos tejp vadinuLaimingasApkabinimas

meeliu sawo drawgus Taip juos irgi wadinu mazybinejs zhodelejs… Drovus

Savo geriausia drauge tai vadinu:"Sesute,zujka"ir pan.graziai ir svelniai skamba,o kitus draugus,kad nelabai…NekaltasNekaltas

man kazhkajp patinka wisi tie zhodeliaiNekaltasApkabinimas

Tajgi, ka jums rejshkia draugai? LiežuvisNekaltas

[/quote]

mane tai visi kaip susitare tik saulute vadina Šypsenagal delto,kad pastoviai issisiepus vaikstau NekaltasLaimingaso siaip tai kai viena drauge ant bajerio kreipiausi"meile mano"tai kaip paziurejo preivis Juokiasinu ir butina visien cia pazodziui suprast?Nekaltas

hmmz… niooz retokaj tejp wadinu… Drovus niooz kartejs… Laimingas
bet shejp ash meeelioooo drawgooz… ApkabinimasBučkisGėlėBučkisApkabinimas

Draugu nevadinu, bet vadinu Širdis drauge

man kazhkajp patinka wisi tie zhodeliaiNekaltasApkabinimas

Tajgi, ka jums rejshkia draugai? LiežuvisNekaltas

[/quote]

Tik kartais paprikolam… bent jau kai kalbam apie bernus… Na o kai kurias paneles palepinu ir graziais zodeliais… Laimingas Apkabinimas… eh /cya/

man kazhkajp patinka wisi tie zhodeliaiNekaltasApkabinimas

Tajgi, ka jums rejshkia draugai? LiežuvisNekaltas

[/quote]

…man irgi patinka tokiais zodeliai vadinti draugus… bet tiktai tuos, kurie spinduliuoja shiluma, gerumu, nuoshirdumu… kurie yra YPATINGI…Apkabinimas vat savo liaaabai gera drauge vadinu "zhmona"…LaimingasFlirtas

Cha cha

na kartays pavadinuNekaltas

juk vsigi jei draugaiApkabinimasApkabinimasApkabinimasFlirtasBučkisApkabinimas

patinka wisokie zodeliai tokio tipo…=]

BučkisBučkisBučkisBučkis

[/quote]

PlunksniaApkabinimas, saulyteBučkisBučkisBučkisMirkt

na kartais vadinu zuikiu arba broliu(cia vaikinas mano geriausias draugas)

[quote]Labaj myliu savo drawgus... Liaaabaj Girtas Shian varau kaip tik pas juos Myliu Lajmes pilnos kelnes Drovus Cha cha Niam niam Liežuvis o vadinu taj visaip Flirtas Katuliai uogytes mergytes baraneliai Juokiasi Aj kaip tik shauna i galva... ~~~Žvaigždė~~~ Svarbiausia kad juos turiu ir labaj myliu Širdis Širdis Širdis