Draugai zujkos?

DraugaiApkabinimasNekaltas zujkos?Laimingas

Na, manau, jog wisiems draugaj yra labaj swarbusTaip… tajgi ar megstat draugus wadinti wisajp:

[quote] zujka, katineli, saulyte, kishki, sesytia ir pan…?
[/quote]
man kazhkajp patinka wisi tie zhodeliaiNekaltasApkabinimas

Tajgi, ka jums rejshkia draugai? LiežuvisNekaltas

tikrai labai branginu savo draugus, megstu juos vadinti mazybiniais daiktavardziais, kaip : saulute, aukseli, mergyt, pupa Drovus

agha megstu Cha cha
siaip kajp uzhejna Mirkt
viena mano geriausia drauge: zujka arba arbooziukas Šypsena
kita: tiesiog zujka… prilipe jau Mirkt
trechia: blonde Šypsena arba Mimi Šypsena
vajkinukam dazhniausiai brangusis arba katineli prikabinu Cha cha bet tik geriems Šypsena
o pacia mane ishvardinti draugaj wadina, cukinijyte Cha cha ziuzeliu, mazhulka, datulia ir irgi zujka, dar saulia pasitajko Cha cha waa…

o shiaip draugaj man rejshkia labaj labaj daug… zhinau, kad be ju niekajp neishgyvenchiau Ne myliu juos wisus Bučkis

darugaj patys patys patys nuostabiausi zmoniukaj pasaulyje…
siaubas kajp ash juos myyyyliiuuFlirtasGirtas
nerealus jausmas uzpuole…
kajp geraj kad ash juos turiu…Šypsena

joa megstu…
nueinu su draugais y bara, ir pradedu wisus wadinti katineleis zujkomis fajnulkos ir t.t. Baisu

Na jo vadinu ir as panasiai

nevadinu draugu niekaip…Ne
nei zujkom, nei katineliais… niekaip…Nežinau

Ne,as taip draugu nevadinu.

Ne

Vadinu ir man tai patinka Mirkt o draugai yra Gerai Bučkis myliu Liežuvis

nu nelabai,nebent drauge,ir taj retaj!

zinoma reikia vadinti taip draugus!!!nes jie juk draugaiApkabinimasTaipApkabinimas

Aisq, kad vadinu…Tiesiog tai zhymiai grazhiau ir silciau skamba…mielaApkabinimas
Laimingas

zhinoma vadinu Mirkt

nu kad ne…Šypsena

nzn, ka darychiau jei netekchiau draugu… ju dauwg neturiu, tachiau myliu juos… wat pawyzdzhiui su wiena drauge jau 10 metu pazhistamos… daug geru draugu atsirado naujoj mokykloj…Nekaltas niu zhodzhiu draugaiApkabinimasBučkisNekaltas

Niu… nebent tas… kurios truputqka auksciau nei drauges Nekaltas

vadinuTaip

Megstu savo draugus saulutemis vadinti Taip