Draugai zujkos?

nu ka ash zinau jei bahuras prades bahura vadint zujkeli, katineli, branguti, saulyte NežinauNe
panos tai gali tiek draugus tiek drauges vadint mazybiniais zodeliaisTaip

As draugus vadinu malonybiniais vardaisTaipIr vsioMirkt

nu neCha cha kazkaip man tai atrodo jau lindimas i uzpakali. Gal tiesiog kazada pasaki vardo mazybine reikksme. Viskas, kazkaip katineli, zujka ar panasiai dar neesu nieko vadinus, gal del to kad nemegtu greit prisiristNekaltas

ne man tai ne prie sirdies…Ne

Niu kartais… ziurint kokia nuotaikyte Šypsena

Niu ziurint kokie draugaj…kartajs pasakau draugems zujki,pupa ir t.t. o savo brangiausiaji taj pastovej visajp vadinu Šypsena

vadinu…bet nevisus…tik tuos,kurie man brangus ir tada jei buna nuotaika(nes kartais kai nervas paima,gi nevadinsi meiluciajs visokiaisNekaltas).pavadinu kartais zujkiu ar su priesaga ut…Laimingasbet tai buna nedaznaj…bet kartais kai taip pavadini,tai tas zmogutis labai apsidziaugia,kaip ir as apsidziaugciau…TaipLaimingas

savo draugus saulytem wadinu Laimingas

jooo ypac kai gera nuotaikaŠypsenadazniausiai vadinu pupsiku,myliuku,arba maziukouMirkt

as vadinu meiluti kaciuk ir panasiai

Man patinka Laimingas Mielai labai skamba Cha cha
Saulyt, zuikyt, katineli, maziuk ir t.t… Girtas Apkabinimas Myliu

draugaj yra liabaj didele gyvenimo dalisGirtas

Įvairias drauges,įvairiai vadinu Girtas Tej mejlia, Myliu Kate Girtas Maže,arba mažute Apkabinimas Sesootia Niam niam Saulyte Širdis

Draugus-zujkiais GirtasApkabinimasŽvaigždė~~

Draugai yra tokie mieli zmogeliukai su kuriais labai fainai praleidi laiswalaiki ir ne tik jiFlirtasTūsas

Draugai - reiskia labai daug… bet visi tie zodeliai, katytes, zuikutes, ir kt… sh… Veee Nepatinka man… per saldu… Veee