Draugai zujkos?

Na taip vadinu tik pacia pacia geriausia drauge "Zujka" "Pupa" "Mazut". Kitu ne. O mane tai visai pavadina. Ir paprasti draugai ir seip pazystami. Šypsena Ir vaikinas Myliu Flirtas

aga patinka…daznaij tokius vartoju…Laimingas

jap,man patinka…Laimingastiesiog tokie zodziai priduoda daug svelnumo…

oj labaij megstu…savo drauge vadinu visaip…inkstas,aorta,slankstelis,kiaune,saulute ir…nuo graziu iki bele…bet ja labai myliu!!1Cha chaGėlėFlirtasBučkis

visada juos vadinu pupom,zuikiais ir dar kaip nors!man labai patinka,o ir niekas nepriestarauja!Šypsena

draugai ir tie kuriems gali viska pasipasakotMirkt deja tokiu nedaug tera Liūdnas

Agha patinka!ŠypsenaDar kartais sawo pazhistamus drawgishkai zarazom vadinuLaimingasJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Taip mazute… draugai tai viskas mano gyvenime… be ju nebutu ka veikti… reikia saugoti draugus… draugu pasitikejima uzsitarnauti sunku, bet prarasti lengva… kiekvienas turi tureti bent keleta draugu… juk kartais reikia kam nors issipasakoti ar pasiguosti…Apkabinimas

AS vadinu draugais taip kaip sugalvoju, stengdamasis ju neizeistLaimingas

Ne Ne

Kartais pavadinuCha chaGirtas

as savo maze (panycka) vadinu zajka Šypsena

joa, vadinuTūsas miela kazkaiptais…BučkisApkabinimas saulytes jie manoLaimingas

kad butu ka tai vadinciau…Nežinau

kartajs wadinu bet sejp retajNekaltas

Kartais…kad ner labai ka vadint…Nežinau

[quote] Kartais kai noriu įtikint tai sakau \"vaikeli...\"vieną kartą klasiokas ant manęs kažką pasakė ir aš jam atsikirsdama kandžiai pridūriau \"mielasis\" tai kaip pradėjo žvengti suola kaimynai...Cha cha Širdis [/quote]

na ash sunkiai nors kaip mane pavadina tai patinka Nekaltas

Zujkos Apkabinimas Mirkt

ak tie drauwgaj… ir ka mes be ju darytume… tikru drauwgu daug nera, tachiau juk ir sako, kad per gywenima zhmogus gali sutikti tik apie 7 (o gal ir mazhiau) tikrus draugus…Nekaltas