DISKUSIJOS || Korupcija valdžioje...

Gerai, laukiam laukiam Šypsena

ech ta ES…balsavau tai uz, nors nzn ar esu labai didele istojimo entuziaste…zada tai graziai viska, bet kaip bus tai nezinia,patirt tex savo kailiu.
o kas del euro ivedimo, tai esu ziauriai pries!!!tik kad va niex cia to mano noro nepaisysŽliumbia o prie del to,kad drauge dirba ir gyvena vokietijoj ir poto kai ten ten marke pakeite euras ziuariai pakilo kainos,o algos nei kiek.kiek pasakojo tai visi keikia ta euro ivedima…tai speju Lietuvoj bus tas patsLiūdnas
nu vat cia mano nuomoneMirkt
p.s. einu nuo kompo dabar tai sorry jei greitu metu nepasisakysiuLiežuvis

Beje, LR greičiausiai įvykdė visus Europos Sąjungos normatyvus, tačiau ir toliau uoliausiai iš visų ES narių-kandidačių vykdo net ir nebūtinus reikalavimus. Lietuva lenda Europos Sąjungai, atsiprašant, į šikną, o žmonės skursta. Tai gal vis dėl to, tuos pinigus paaukokime vaikų, senelių namams, švietimui, medicinai nei investuokime nežinia į ką?

niu, as irgi uz sita tema, cool
ir as "uz" barikadojeMirkt, kai skirstytis pradesiteMirkt

As pasisakiau UZ ES. O uz nes manau, kad gerai yra laisva prekiu rinka, vieningas saliu bendradarbiavimas, bendras piniginis vienetas. Aisku yra ir minusu, bet gal nesiplesiu Šypsena

Teisa pasakius, as irgi nematau nieko gero bet…kas padaryta tas padaryta…
Pliusai yra:
Es strukturiniai fondai, kurie gali pakelti tiek Lietuvos uki tiek pramone…bet, nezinau ar lietuvos zmones sugebes jais pasinaudoti…nes teko susidurti su teoriniu projektu rengimu pagal ES standartus…nera labai lengvas dalykas ir be pradinio kapitalo beveik be sansu…

alkoholi,ka tu vos ne savaite ruosiesi diskutuoti apie ES???ApakęsApakęsApakęsar neperilgai?

paprasti zmones aisq pasisakytu uz pinigu paaukojima tiems ,kuriems to labiausiai reikia…bet deja ne mes juos skirstom…"kilniems tixlams" tokiem kaip istojimas i ES lituku visada atsiranda,o vat varstantiems nelabai…jei nestotume i ES tikrai niex neskirtu tu pinigu kitam tixlui…

Bet gerai pagalvojus as pries…nes mus paprasciausiai suvalgys…

Siaip tai as UZ ES, nes manau gerai, kad salys bendradarbiaus, atsidarys sienos, bus galima laisvai vaziuoti dirbti, mokytis i uzsieni… Bet aisku, teks to malonumo palaukti.Mirkt Tik va del tu sienu… bus daugiau narkatos, kontrabandos ir kt.Nekaltas Yra visokiu ir pliusu ir minusu…Nekaltas

  1. atsidarys sienos - musu rinka uzplus kitu saliu prekes, kadangi ju kainos bus mazesnes, lietuviu gamintojai nueis i minusa…
  2. mokytis i uzsieni - kas nori vaziuoja irdabar pagal ivairias programas…

Siaip kiek teko skaityti lt saitus, tai ten isvardyti tik pliusai o apie minusus beveik nesneka ar apeina sita klausima

Nors aš čia ne prie ko bet vis vien išsakysiu savo nuomonę šiuo klausimu… Kai kuriose sferose bus tikrai naudinga… Pavyzdžiui manau kad žemės ūkiui tai duos ženklią paspirtį kadangi paprasčiausiai jau nebėra kur kristi…Šypsena Dėl kainų ir atlyginimų santykio manau kad išeis į naudą tačiau tik ilgainiui, kaip alkoholis sakė, maždaug iki 2010m. turėtų susitvarkyti… Tačiau iki tol galimas proto nutekėjimas į svečias šalis… Paprasčiausiai per trumpą laiką ES nespės lietuvoje tiek pakelti atlyginimų kad patenkintų išsilavinusius žmones… Užsienyje jiems bus pasiūlytos geresnės sąlygos ir kaip matant visi išsilakstys… Trečia, tai dėl įvairių turistų, emigrantų ir šiaip kitataučių… Lietuva gali nutautėti, kadangi po integracijos į ES užplūs gyventojai ir verslininkai iš kitų valstybių… Lietuvoje jiems bus labai pigu ir automatiškai ims privatizuoti žemės sklypus, bendroves ir kitą nekilnojamą turtą… Taip ilgainiui jie gali pradėti diktuoti mums sąlygas… O tai jau nėra gerai… Na tingiu daugiau rašyti… Manau šiam kartui užteks… Konkrečios pozicijos neišsakiau, tačiau tokia yra mano nuomonė… Rinkimuose manau būčiau nebalsavęs…Nekaltas

Apakęs

CIA TAS PATS Alkoholis???
tu ka i politika taikaisi?
na irasyk ir mane i ta sarasa.

Būtent - visi mano, kad Sovietų Sąjungos laikų propoganda jau seniai baigėsi, tačiau jie baisiai klysta, o politikai kaip sakoma nemeluoja - jie tiesiog nutyli. Čia kaip sakoma apie dabartinius japonus - jie niekada nemeluoja, bet dažniausiai tiesos irgi nesako, tas pats ir čia - pliusai minimi, o minusai yra paverčiami "lengvai išsprendžiama problema", o tas "lengvai" yra kokių dešimt metų…

Kuo jus traukia mokslas ir darbas užsienyje? Visokie neišsilavinę avigalviai išvažiuoja dirbti pas ūkininkus ir šiaip ne taip užsidirba, o jei turi bent dalelę smegenų, tai juos sekmingai investuoja į biznį Lietuvoje. Na o žmonės su smegenimis sėkmingai baigia mokyklas, universitetus Lietuvoje ir gauna gerai apmokamą darbą su galimybe kilti karjeros laiptais - tokie žmonės prasimuša, o "proto nutekėjimas" yra gan opi šių dienų problema Lietuvoje, tad geriau mokytis Lietuvos universitetuose ir kelti Lietuvos lygį įvairiausiais mokslo daktarais, mokslininkais, teisininkais, o ne parsiduoti Europos Sąjungos darbdaviams. Ačiū už eterįMirkt

Būtent - "kilni tikslai" atneša parlamentarams dideles sumas pinigėlių ir jie tuos pinigus gali plauti nebijodami, kad bus pagauti, o padorūs piliečiai, mokantys mokesčius valstybei, sunkiai suduria galą su galu(žinoma nesakau, kad visi, tačiau Lietuvoje gyventojų skurdas yra aktuali problema).

As esu pries Europos Sajunga.Ir balsavau pries.

Na padiskutuokime kolkas iki rugsėjo pirmosios, paskui pabandysiu sudaryti programą temų - maždaug kas dvi tris dienas po temą. Beje, manau, kad verčiau nereikia tų barikadų, sugalvosiu paskui kitokią sistemą(mintis jau yra tik reikia ją susitemintiMirkt).

O kur argumentai?Liežuvis Čia diskusija, o ne balsavimasMirkt