DISKUSIJOS || Korupcija valdžioje...

na rasei is karto barikadas suskirstai, dabar kaltini, kad pasisakiau be argumentu…
Nekaltas

Aš nekaltinu, aš noriu argumentų - pasisakymai turi būti argumentuotiMirkt

sory, kad gadinu tema, bet ne europos sajunga man galvoj.linkiu gerai padiskutuoti.

tu negadini temosMirkt

ES gal ir geras variantas,bet greiciausiai tik tiems,kurie ir dabar gerai gyvena,nes jiems atsivers didesni plotai ju bizniams.
Jau dabar kai kas superka zemes is paprastu kaimieciu,kurie nelabai gaudos,kokios kainos bus kai istosim i ES.
O paprastam zmogui,visa tai tik didesni rupesciai,apie pensinikus net
nebera ka kalbet.Kol algas pakels,greiciausiai visos santaupos daug kam isgaruos,o gyventi reikes tik idomu is ko.
Mano nuomone tokia,ES geras dalikas,bet tik ne su musu valdzia,nes ji tikrai pasistenks viska apsikti,nu kaip visada.

Kategoriskai Pries.

aš tp skaitau,kad mintis(ES) gal būtų ir gera, bet mes turim valdžios vyrus kurie pasistengs ,kad pirmiausiai būtu gerai jiems. aš tikiuosi ,kad mūsų vaikams bus gerai. O iki to laiko ir valdžia kišenes užsipyldisMirkt…gal

Es geras dalykas, bet geri dalykai kada nors baigiasi…Tarybu Sajunga is esmes buvo irgi nieko( socialines garantijos, aprupinimas darbu ir pan.), bet jai atejo galas…tas bus ir su ES - cia tik laiko klausimas

Būtent - geri norai nepateisina priemonių, nors šis posakis buvo šiek tiek kitoks. Mes turim tikį dėdę Brazauską, kuris labai dažnai siūlo mirtinai kvailus projektus, tačiau seimas neturi kaip pasipriešinti, nes šis turi gerą užnugarį visose valstybės įstaigose, tad Brazauskas turi didelę valdžią. Norint tikrai įsitikinti, kad mūsų valdžia korumpuota ir kad politika yra labai "nešvari", tereikia pasižiūrėti į "ubagų karalių" - Šustauską. Argi toks žmogus, visus žurnalistus vadinantis pačiais baisiausiais necenzūriniais žodžiais, turintis ryšių su aukščiausiais mafijos atstovais, gali būti seimūnas? Kol Lietuvoje neįsigalios normali tvarka ir aukščiausiuose valstybinių įstaigų postuose sėdės seimūnų draugai ir giminaičiai, o ne tų sričių profesionalai, tol ES yra ne mums. Dzewsas teisingai pasakė - mūsų valdžia apšikti sugebės viską, tad ES buvo tikrai prastas sprendimas.

nors musu valdzia ie sugeba viska apsikti ir sau pinigu privogti, tikiuosi kad ES lesu kontroles sistema istiesu yra tokia veiksminga ir griezta kaip sakoma ir rasoma

Duok Dieve, bet šiaip lietuviai prisivogs iš bet kur, ką tai ką, bet Lietuvos valdžia pinigus plauti mokaCha cha Mano manymu, ta lėšų kontrolės sistema gali būti taip pat didelė propaganda, tačiau tai parodys tik laikas.

supranti ES nesuinteresuota kad jos lesos butu svaistomos…

balsavau as uz, nes reik eiti pirmyn, o ne visalaik atsisukt ir sakyt kaip buvo gerai prie sovietu
as ziuriu tik i prieki, nieko nepasieksi ziuredamas atgal, like uz ES borto, manau mus ekonomika labai vangiai vystitusi
tikiuos bus viskas ok, nors ir negreit

Aš neminėjau, kad prie sovietų buvo geriau, tačiau bijau, kad ši Sąjunga turės daug neigiamių pasėkmių Lietuvai:

  1. Nukentės mažai pajamų gaunantys LR piliečiai.
  2. Į Lietuvą ims plūsti užsieniečiai, kurie užims darbo vietas.
  3. Kontrabanda
  4. Pinigų plovimas
    Nors ir sakei, kad ES nesuinteresuota, kad jos pinigai būtų plaunami, tačiau juk visos derybos dažniausiai vyksta per tarpininkus, o Lietuvoje kiekvienas nori uždirbti daugiau, tad pinigų plovimas, nori to ES ar nenori, vistiek bus.

greitoj ateiti pamatysim viska savo akim ir galesim ivertinti, tik nieko tas nepakeis, jau nuspresta, bet butina atsikratyt algirdo-mykolo, nekenciu joPiktas

Aš irgiKanda

o ash dejau ant visu politikuIgnoruoju

Na gal visi atvėstame ir išgeriame ko nors šalto, nes tuoj prasidės blevyzgosMirkt

nus nepergyvenk,daugiau nieko blogo nesakysiu apie musu visu mylimus dedes is seimoPavargęs
p.s. salto gert negaliu nes gerkle ir taip ziauriai skaudaLiūdnas einu arbatos virt…

Aš nesakau, kad turi nutylėti savo nuomonę, bet nereikia jokių netaktų bei įžeidinėjimų. Aš vat irgi manau, kad dauguma mūsų parlamentarų yra korumpuoti melagiai.