DISKUSIJOS || Korupcija valdžioje...

geraiMirktLiežuvis

As irgi uz aktyvuma 100% negarantuoju, nes dirbu Šypsena

Na kadangi ir aš nesu didelis kompiuterastas, tai ir aš būsiu nevisadaMirkt

niu ale ziu nejuda reikalaiŠypsenatai galima as klausimuka uzduosiu?Nekaltas cia gal diskusijos nebus, bet man siaip idomi nuomoneTaip
AR ZIURIT PASAULIO LENGVOSIOS ATLETIKOS CEMPA?TAIP AR NE?IR KODEL?Nekaltas

Dabar nežiūriu, tik vakar klausiau, ką šnekėjo LR komentatoriai, kol kažkas bėgiojo ir jau kai išgirdau, kad Alekna laimėjo, tai surėkiau Jėė ar kažkas panašaus, na esmė tame, kad radiatoriai ėmė kažkaip skambėti ir daužyti ir išgirdau keletą necenzūrinių žodžių iš už sienos, turbūt nuo vėjoCha chaMirkt

brol, mane irashyk, pasistengsiu be keixmu

gerai, bandysim visi taisytis nuo kalbos kenkėjųCha chaCha chaCha cha

ups…pati pamirsau atsakytCha cha Aleknai GeraiGėlėCha cha
as ziuriu Taip nes kazkada biski sportavau, tai kazkaip idomuTaipMirkt

Šaunuolis Alekna - pirmas Lietuvos atletikos istorijoje pasaulio pirmenybėse iškovojo auksąGeraiAlus

Gerai žmonės - rašykitės, aš einu į parduotuvę, po pusantros valandos būsiu, nes labai daug reikia pirktisMirktAlus

nu vsio,alkoholi, kurk diskutuotina tema,nes lengvoji niekam nerupiNustebęs o beto ner cia ka diskutuot…

Nu Tu cia mane nustebinai! Gerai Irasyk mane prie diskutautoju! Šypsena

Geras sumanymas!!!Gerai

Jei bunu namie, isijungiu TV ir butinai pasiziuriu tokias varzybas Taip Laukiu nesulaukiu Europos vyru krepsinio cempionato pradzios Šypsena
Bravo V.Alekna Gerai Dovana Alus Cha cha

Alkoholi, is kur tokia mintis tau sove i galva?Cha cha Visai neblogai sumastei… Irasyk ir mane i sarasiuka…Mirkt

Krc… Su mielu noru bet mano gaidys neatidaro temu kuriose virsh 150 komentaru… Žliumbia

ogo, Alkoholis atsisako keiksmažodžių Apakęs ir idėjų gerų sugalvojo Nekaltas kažkas čia itartino Laimingas bet pagirtina Gerai
šiaip, jeigu ką, tai ir mane į tas diskusijas įtraukit. pažadu gražiai, bekeiksmažodingai diskutuoti Taip

O jau musu cia visai nemazai Šypsena Alkoholi, tik tu islekei ir chebra susirinko Cha cha

Nu va įtraukiau naujus narius ir va tuoj paskelbsiu temą bei parašysiu savo sutrumpintą nuomonę, tuomet imsim diskutuoti ir paskui jau žiūrėsim, kas aktyviai reiškiasi ir ką galima įtraukti, ką galima išbraukti iš sąrašoMirkt

TEMA: Europos Sąjunga: Reikalinga ji mums ar ne?

MANO nuomonė:
Ne per seniausiai įvyko referendumas dėl Europos Sąjungos, balsavo net mokiniai(na jų balsai nebuvo įskaičiuoti, tai buvo tiesiog apklausa, kuria buvo siekiama sužinoti nepilnamčių nuomonė apie ES).Šis referendumas parodė, jog Lietuvos žmonės(dauguma) nori, kad mūsų šalis įstotų į ES. Mano nuomone, ES yra labai panaši Sąjunga kaip buvusi baisioji Sovietų Sąjunga. Dabar argumentuoju - man atrodo, kad, atsivėrus naujai rinkai bei įvedus vienodą valiutą visose(beveik) ES šalyse, kils didelis, liaudiškai tariant, bardakas. Juk panaikinus sienas ir suvienodinus valiutas, pragyvenimo lygis bei ekonominės šalių padėtys skirsis, o tuo labai smagiai pasinaudos kontrabandininkai. Yra paskaičiuota, kad ekonominis lygis maždaug nusistovės 2010 metais, bet ir tai - maždaug, vistiek šioks toks skirtumas matysis. Kodėl žmonės tokie naivūs? Juk atsivėrus naujai rinkai ir naujam gausiam prekių eksportui į Vakarus, mūsų ekonomika gal ir pakils, tačiau ar nebus viskas taip, kaip buvo Sovietų Sąjungoje? Juk sovietų Sąjunga žadėjo labai daug, o praturtėjo ir gerai prasigyveno tik vienetai, o visa tauta skurdo. Visi suprantame, kad kainos kils, o ką mąstyti vaikų namams, seneliams, invalidams, netgi vargšams? Nejaugi jų pašalpos ims ir padidės taip greitai kaip kils kainos? Aš manau, kad ne. Tauta nuskurs, bus žmonių, kuriems ES padės užsidirbti didelio pinigo, tačiau vėlgi - nukentės žmonės, kurie yra remiami valstybės. Tai vat… Laukiu priekaištųMirkt