DISKUSIJOS || Korupcija valdžioje...

DISKUSIJOS || Korupcija valdžioje…

Tai va, nusprendžiau vakar, kad reikia kartais pablevyzgoti skoningai t.y. be keiksmažodžių, be įžeidinėjimų, be netaktų, o tai yra… DISKUSIJA.

Na nežinia kaip Jums ši mano idėja, bet aš norėčiau pasiginčyti padoriai, o ne tokiam stiliui "blt nx valink asile nx blt"Cha cha Laukiamos naujos idėjos, pasiūlymai ir, žinoma, nauji diskutuotojai. Jei manote, kad žinote aktualią(-ias) diskutuotiną(-as) temą(-as), prašome atsiųsti man visą šią informaciją į privatą, aš perskaitysiu ir, jei man ji pasirodys pakankamai įdomi, tuomet ji bus greičiausiu laiku pradėta diskutuoti. O dėl barikadų - tai aš nusprendžiau, kad diskutuojame paprastai t.y. kiekvienas išsakome nuomonę diskusijos klausimu, o paskui jau komentuojame kitų žinutes ir taip toliau vyksta diskusija. Jei turite kokių įdomių pasiūlymų, mano privatas visuomet Jūsų laukia. Tai tiek, sėkmės diskutuojantLabasAlus

P.S. Čia diskusija, o ne apklausa - kiekvienas pasisakymas turi būti argumentuotas ir pagrįstas tam tikrais faktas, asmenine patirtimi ar kokia kitokia informacija. Ačiū.

DALYVIAI:
Alkoholis
Disima
mooze
medutei
eraserx
nu ir kas?
Mėta
ai_siaip
Renataaa
WhiteFace
Dzewsas

TEMOS:

  1. 2003.08.27 - 2003.09.01 - Europos Sąjunga - UŽ ar PRIEŠ BAIGTA

  2. 2003.09.01 - 2003.09.09 - Ar smurtas protingas sprendimas iškilusiai problemai spręsti? BAIGTA

  3. 2003.09.09 - 2003.09.16 - KORUPCIJA VALDŽIOJE - Kodėl ji nėra slepiama, vykdoma atvirai, tačiau paklausti apie tai politikai griežtai viską neigia?

kokio tipo temos butu?Nekaltas
o jeigu toj wienoj barikadoj wienas uz, o kitas pries? Mirkt

Tai diskusijoje dalyvautume poromis ??? Siaip visai smalsu, tik nelabai aisku Nežinau

Tema būtų viena - šita, joje viskas vyktų, tik pavadinimas būtų redaguojamas t.y. užrašoma tema, o pirmoji žinutė irgi būtų redaguojama - ten butų užrašomos abi barikados, o barikados ir bus skirstomos taip, kad viena iš jų yra už, kita prieš, čia jau bus pasisakymas - tarkim žmogus pasako "aš už", tai jis vienoj barikadoj… na manau suprataiMirkt

Barikadose yra išrenkamas vienas žmogus, kuris pasako savo nuomonę už arba prieš, tuomet kalba kita barikada, ir taip yra bendraujama ir kad nebūtų balagano, diskusija vyksta taip - pasisako vienas žmogus iš vienos barikados, tuomet pasisako kitos barikados atstovas t.y. šnekama po vieną ir visos nuomonės turi būti pagrįstos ir argumentuotos, kad nebūtų "taip, sutinku", "ne, prieštarauju"… tai va, pasirašot?Šypsena

Dalyvauju Taip

alkoholi,is kur toks atsivertimas???

Vytautas Landzbergis… Kiaule…??

Temos būtų renkamos pagal aktualiausias šių dienų problemas - pradedant politika, baigiant automobilių ratlankių blizgėjimuMirkt

pabandomKietas

Supratau, kad žymiai geriau padiskutuoti be pykčių, nei rašyti nesamones su zoofiliškais prikolaisMirkt

Pagalvosim, dabar tik reikia surinkti diskutuotojus, paskui rinksim temą ir skirstysimės į barikadasMirkt

maladec Gerai
alkoholi, sveikinu supratusLaimingas

Drovus niu dėkui dėkui, dar vis pačiam keistaMirkt beje, gal pati norėtum prisijungti prie diskusijų?Mirkt

Nuuuuuuuuuuu, zmones nestabdykit Ne

gal dar yra miegančių?NekaltasCha cha

gal ir nieko butu, bet kad mano smegenys daba atostogaujaNekaltasMirkt tai jei turesiu ka pasakyt tai butinai prisidesiuTaip aisq jei cia dar busiu klo jus pradesit…

ok, tada kai norėsi pasisakyti, pasisakysiMirkt nerašau tavęs į nuolatinių diskutuotojų sąrašą, ar įrašyti?Nekaltas

niu gal irasykTaipDrovus jei busiu neaktyvi, tai galesi isbrauktCha chanepyksiu…