Del UNIFORMU mokyklose

Taip Gerai

vat pas mane sulej yra uniformos Pavargęssiaip pagrinde reik svarka nesiot… Veeeaisq niex per galva neduos,jei nenesiosi bet va siandien kazkaip sugalvojau uzsimest svarkeli jei fainos uniformos,as uz! Gerai

Nekenčiu uniformų. Mano mokykloje irgi žada nuo kitų mokslo metų pabaigos arba nuo dar kitų mokslo metų padaryti uniformas. Gerai, kad tuomet aš jau būsiu baigus mokyklą ir man nebeteks nešioti tų prakeiktų uniformų. Veee

Pas mus sulioj tai nera uniformu.Bet as ju tai tikrai nenoreciau Piktas

pas mus shuley nera uniformu, bet nepawydziu pas ka yra >.<

neneseciocew net jej rejktu… nes mano nuomone uniformos diskriminuoja zmones… jej zmogus yra pankas ar metalistas, ar totalus forsas. kiekvienas rengiasi kajp jam patinka… o ce ejna 859 tokiu paciu… na jaw ne… kadangi wisada megstu issiskirti is kitu - wisad kowosiu pries uniformas…

man tai tos uniformos grynos nesamones VeeeJos negrazio,nepatogios ir t.t As pati nesioju toki zalia svarka , kuris vemt vercia Pavargęs Kanda IgnoruojuIr dar be to reikia toki slykstu languota sijona nesiot…fee Veee Nežinau Kanda Žliumbia

fee… Veeenesamone tos uniformos…visi vienodi pilki nieko neissiskiriantys…taip neidomu… Baisu

as uz Šypsena nereikia sukt kaskart galvos ka vilkits + maziau $ on drabuziai ir siaip ne madu demonstruot i sule eijnam Juokiasi

Taip ne madu einam demonstruoti , bet svarbu jaustis patogiai - o ne vaikscioti su kazkokiu svarku su kurio bijai pakelt auksciau ranka nes netycia suplys! Ignoruoju Kanda

Nekenciu ju Kanda Veee…bet musu gimnazijoje tai privaloma Veee…nesamone Piktas

Blogai Blogai Blogai

uniforma pats didziausias sh ;FFF~ manoji kiekviena diena praguli kuprinei ir nebuna panaudojama ;D nebent shalta. nezinau… uniformos dazniausiai buna klaikios… galbut jei butu grazi tai nesiociau. bet ir tai… nelieka jokio individualumo ;>>~

Veee aš nešioju švarka jau no 5 klases blogiausiam priešui to nepalinkiečiau Kanda

jei uniformos normalios taj uz. pas mus taj kostiumai tokiu buvo, taj kaip slyksliai atrode po poros menesiu kasdieninio nesiojimo. alkunes apsitryne o ir isaugau greit…ties peciais vert pradejo… nesamone.

Aš prieš Blogai Nenešioju Blogai Žvaigždė~

Aš už Taip Man patinka, kad mano šulioj uniformos yra Gerai Žvaigždė

Pas mus vienuoliktokai visi turi tokius raudonus megztukus Taip Siaip visai nieko, nenesioja kasdien, bet kai kokia svente buna ir visi ateina su tom uniformikem, taj kazkaip lievai atrodo - raudoniuku xebra po shoole laxto Juokiasi

Ish dalies uzh nes visi butu lygus (ta prasme nebutu isisokeliu su taijs rubaijs ;D) O ish dalies ne nes kazkaip gal ash turiu patogesni urubu negu kazkokais uniformas Cha cha