Del UNIFORMU mokyklose

Na, mūsų šūlioj yra uniformos, bet beveik niekas jų nenešioja Cha cha Man jos nepatinka, bet tikrai gražesnės ir šiaip geresnės negu mano buvusioj šūlioj, kur uniformų taip pat niekas nenešiojo Cha cha O apskritai - nemėgstu uniformų, nes jos varžo žmogaus stilių, negali rengtis taip, kaip tau patinka.

mano nuomone uniformos yra gerai. atsikelus ryte net negalvoji ka rengtis, beto kad mokykloje madas demonstruotu tai irgi tam nepritariu, juk ne kiekvienas turi pinigu naujausiems drabuziems ir del paparastu rubu ji smerktu, o uniforma geras budas buti visiems vienodams bent mokykloje ir nerodyti ka turi spintoje. nes man tai nera ziauriau kai mergos pradeda staipytis mokykloje ir parodo kokius rubelius madingiausius turi, manau tai ne vieta ir ne laikas. so tai tirkai zmoniu niekada nesuvienodina, kiekvienas yra isskirtinis ir nebus toks kaip visi Angelas

Jei nores ivest uniformas, tai teks priprast. Siaip esu pries, bet labai palengvina tokius klausimus kaip “buti ar nebuti” … Nekaltas

niuz manau, jog priklauso dar kokia uniforma. Taip Pvz musu pilki svarkai, tai seip nieko cia ir gero Ne. Kodel lietuvos zmones negali sumastyti madingu…dailiu inofirmokiu ? kaip pvz uzsienyje ? Liūdnas Girtas

as uz uniformu nesiojima Šypsena kazkokia tvarka bent buna,visi lygus tampa Šypsena Gerai

as pries nes uniformos brangios, norisi savais rubais uzsidet

Taip Gerai

vat pas mane sulej yra uniformos Pavargęssiaip pagrinde reik svarka nesiot… Veeeaisq niex per galva neduos,jei nenesiosi bet va siandien kazkaip sugalvojau uzsimest svarkeli jei fainos uniformos,as uz! Gerai

Nekenčiu uniformų. Mano mokykloje irgi žada nuo kitų mokslo metų pabaigos arba nuo dar kitų mokslo metų padaryti uniformas. Gerai, kad tuomet aš jau būsiu baigus mokyklą ir man nebeteks nešioti tų prakeiktų uniformų. Veee

Pas mus sulioj tai nera uniformu.Bet as ju tai tikrai nenoreciau Piktas

pas mus shuley nera uniformu, bet nepawydziu pas ka yra >.<

neneseciocew net jej rejktu… nes mano nuomone uniformos diskriminuoja zmones… jej zmogus yra pankas ar metalistas, ar totalus forsas. kiekvienas rengiasi kajp jam patinka… o ce ejna 859 tokiu paciu… na jaw ne… kadangi wisada megstu issiskirti is kitu - wisad kowosiu pries uniformas…

man tai tos uniformos grynos nesamones VeeeJos negrazio,nepatogios ir t.t As pati nesioju toki zalia svarka , kuris vemt vercia Pavargęs Kanda IgnoruojuIr dar be to reikia toki slykstu languota sijona nesiot…fee Veee Nežinau Kanda Žliumbia

fee… Veeenesamone tos uniformos…visi vienodi pilki nieko neissiskiriantys…taip neidomu… Baisu

as uz Šypsena nereikia sukt kaskart galvos ka vilkits + maziau $ on drabuziai ir siaip ne madu demonstruot i sule eijnam Juokiasi

Taip ne madu einam demonstruoti , bet svarbu jaustis patogiai - o ne vaikscioti su kazkokiu svarku su kurio bijai pakelt auksciau ranka nes netycia suplys! Ignoruoju Kanda

Nekenciu ju Kanda Veee…bet musu gimnazijoje tai privaloma Veee…nesamone Piktas

Blogai Blogai Blogai

As visom keturiom pries!Nesamone tos uniformos!Brangios ir dar slyksios…Aciu dievui pas mus sulei ju nera!