Del UNIFORMU mokyklose

siaip pas mus shulej priwaloma uniforma,bet man dzin,ir nenesioju,nes maziau kaip puse shules ir nedewi!

ir siaip as nekenciu nepatogiu drabuziu!

Gal ir wisai gerai… nzn… man rodos tshe labiau del saugumo sumetimu, bo krc pas mus y mokykla ankshchiau daug nepazhystamu vaikshchiodawo dingdawo daiktai, pinigai ir pan. pasitaikydawo wisko…Nekaltas ash uzh Gerai

pas mus jos yra(svarkai) bet niekas neneshiojaCha cha

Pakol tokiu neturim mokykloj,tej neturiu nuomonesNeNekaltas

Pas mus dabar kaip tik shulioj vyksta apklausa del uniformu, uzh ar priesh.Ash tai visom penkiom priesh BlogaiBlogaiBlogai uniformos toks durnas dalykas…eina sau…visishkai neleidzhia reikshtis KandaVeee

Aš tai prieš, nes nelabai mėgstu nešioti kokias uniformas. Man jos nepatogios.

nekenciu uniformu… Veee newisus drabuzius gali priderint Nekaltas ir wisi mokinej tampa tokie wienodi… NežinauPavargęs pas mus shkoloj uniformos…wee… Pavargęs

nu blynVeeeBaisu jie dra reiketu ir uniformas nesiopti taj is vis kazkoks kopsmaras butu… visi vineodi,vinea ten uniforma turi,daznai skalbti ja reikia ir kaip ji nusinesiotu!!!Ignoruoju

yra pas moos sleexchioz unyformoz… Nustebęs

wat ir ash priesh uniaformas.kasdieninis ju neshiojimas mane teij trauwmuotuPavargęs.bet uniaformuota busiu per tas wisas tipo shwentes mokyklinias…Nekaltas

NE NE NE ir dar karta ne.jau uniformu taj nemegstu , bet kaip geraj, kad pas mane shulioj nereikia neshioti uniformu-rengiuosi kaip man patinka!Laimingas

Na kas bebutu esu priversta deveti uniforma every day…tokios jau gimnazijos taisykles. Faktas tas kad pirmus du menesius svarko net nebuvau uzsidejus…man buvo slykstu deveti jiBaisu Bet atsalo…oras padare savo…Jau ne pirmi metai kiekviena dienele su uniforma(aisq pasidarom isimciu,kol vel nebuna eiliniu tikrinimu ir tt)…wnz as visom 4 priesBlogai
Negali atrodyti mokykloj taip kaip nori,jaustis laisvai ir tt…nors is dalies tai ten eini ne rubu demontruoti…kai kurios ateina i kitas mokyklas vos ne kaip ant podiumo…cia jau lewai is vis…Veee Arba baxurai su kedais ir treningaiVeee
Tai tiek…

Sakot, nesamone ?
Nu ash manau,kad visai gerai, jei uniformos grazios. visai nieko kai buna uniforminiai megztinia,tai tik dzinsiukus keiti ir nereikia kiekviena ryta galvot,ka apsirengti.

bet pas mus shulej uniformu nera.

Megstiniai tai gal ir butu neblogai, bet kai pas mus yra shvarkai tai tikrai nelabai patogu kiekviena diena su jais vaikshchiot…

pries nes ji nepatogi ir negrazi. kazkada tuejau deki is tikios medziagos kaip mano unifke. bet de gimnazizstu unifkiu tai as uz jos super

*****, nesamone Liūdnas

PRIESH!!! Kanda

Žvaigždė

na as ja deviu ziema su ja benkiek silciauCha cha o siaip man ji nemaiso. yr kur isidet kokius raktus ar siaip centus jeij kelnes be kiseniu ir pan.;]

pas mus yra…ir taip turesiu daugiau kaip 7-is metus…Veeenors kartais patinka…nes yra dvi…svarkas,kelnes,sijonas(miniMirkt)ir bliuskute taigi galiu maisyti tuos draubuzius o ta dabartine…griauziaLiūdnas