Del UNIFORMU mokyklose

Del UNIFORMU mokyklose Žvaigždė

Kiek pliusu,o kiek minusu sudaro mokyklos uniformos?
Kas pries, o kas uz???as asmeniskai esu per viduriuka 50/50,bet cia jau kiekvieno individuali nuomone.Taip
Žvaigždė

Isvis koks asilas sugalvojo tas uniformas? Nesamone paskutine. Niekad nedevejau ir nedevesiu. Kietas

FeeVeee Nemegstu uniformu… O dar musu shulios tokios baisios!IgnoruojuBlyn tikras asilas zmogus kuris sugalvojo uniformas!Piktas

aishq yra ir - bet yra ir + Šypsena sheip turi daugiau drabuzhiu, o mokyklose visus drabuzhius draugai mato…na bet - tai vaikshchiot kiekviena diena taip pat apsirengias, o jei dar per miesta reik eit Baisu

huinia pasakutine bliamba ne uz ka nenoreciau ju neshioti Veee

Niekadaaaaaa… KandaKanda argi ydomu kaij visi vienodaij… kaijp ish inkubatoriauz vaijkshtoo…pfeee… Nesamone…Ignoruoju

man nepatinka…Nekiekvienas turi sawo stiliu,o kam visus padaryti vienodus? Nekaltas

na man visai patiko kai mokykloje reikejo nesioti uniformas … dabar jus tai grazesnes turit … o as prisimenu tas tamsiai rudas su juodais seilinukais Juokiasi na bet visai gerai buvo … nereikedavo valandu valandas stovet prie spintos galvojant ka apsirengt Laimingas

man tai is tikro dabar jau kazkaip px, kai ipranti, bet tai Moteris deveti shvarkus tokius tai kazkaip be rysio Nekaltas

A px… Nors apranga zinai kokia detis… Taip

nu pas mus irgi jos yra , bet nenesioju as… aisq kartais reik uzsidet per swentes Veee siaip tikrai nesamone tos uniformos, galu gale jos zmogaus individualuma uzgozia ir depresija man waro Girtas

man butu visaj nieko

Pas mus gimnazijoje grazios uniformos,jos buna tk nuo 9kl. Laimingas

nzn as tai pries, nes kam ju reikia gi visi turim rubus ir nesiojam tai nea dar kazkoki svarka detis reikia…nors galetume tureti kokia grazia unfforma pvz.ten kai mokykloij kkokie sweciai buna ar pan,…NekaltasCha cha

Man nepatinka… Jos varžo mokinių teises. Aš noriu rengtis taip kaip noriu, o ne su tuo supistu gimnaziniu švarku, nes :
Pirma - Jis nepatogus
Antra - Atrodau kaip koks kvailys, nes švarkas pilkas
Trečia - ant pilkos medžiagos greitai atsiranda dėmės, tad jį tenka dažnai plauti, o tai diorgina visus - ir mane ir mamą, kuri plauna ir mokytojus, nes tuo metu, kai švarkas plaunamas, aš jo nenešioju
Ketvirta - nejaugi turi būti viskas kaip tarybiniais laikais? visi vienodi kaip ex-spaliukai? visi griežtai vienodi ir viskas, visi turi būti bandoje? Reikia atsibusti - jau 21’as amžiusNekaltas

as tai pries…nesamone kazkokia vaiksto visi vienodi…musu shulej uniformu nera ir artimiausiu metu tikrai nebus…

Ash priesh ir nekomentuosiu kodel Liežuvis Šypsena

pas mus yra uniformos ir man gerai, nereikia galvoti ka apsirengti ir t.t Laimingas

tai tu busi is jablo ar is marijonu? Nekaltas