Del UNIFORMU mokyklose

pas mus irgi yra…kartais visai nieko atrodo(per sventes pvz).grazu kai susitvarke tokie visi.bet kasdien…ta uniforma baisi pasidaro,nusitrina,nusivelia…ash neshioju tik svarka ir kartais sijona.o tas shavarko neshiojimas:turiu klasej spintoj pasidejus ir kai reikia apsivelku(pvz kai einu i chemijos pamoka,nes mokytoja baisiai uniformas myli).

Dejau ant tu uniformu jau man grieshtas ispejimas atejo ir lenotj kabo ir pasakiau kad nesidesiu ju tai ir nesidesiu nepatogu vaikstai kaip koks loxas ir teik nesamone kashkokia

Esu pries. Nesamone, kiekvienas esam asmenybe, megstam skirtingai rengtis viska. Juk rubai tai viena is saviraiskos priemoniu, o su tom uniformom nori visus padaryti pilka mase…

feee… NeNeNe labaj dzeugiuosi kad musu mokykloj nerejkia ju wilketi… sejp nepatynka man jos… biat jej butu labaj fajnos ir idomios tej kodel gy nia…Drovus taceu zmogaus xarakteris ir wisa kita atsispindi jo rubu stiliuje… todel manyceu kad gereu be uniformu…FlirtasDrovus

priesh.
psichologai yra irode, kad kai vaikas yra tramdomas mokykloj, kad vilketu nustatytus rubus (uniformas) jo psichika yra zalojama, jis sunkiai vystosi ir jo moksliniai pasiekimai labai zemi buna. geriausia leisti vaikui rengtis taip kaip jis nori

Uniformos yra Blogai mano shulioj reikia nesioti, bet as visvien nenesioju Cha cha

eina jie su savO uniformom!, Kanda Kanda nekencHiu tu apdaru… atrodai kaYp pridurkas, viSi kaiP inkubatoriuJe vienodi! praitaYs jau metays gimnazistams yvede uniformas… kas pirko kas ne… zhodzhiu - bardakas! o shiaiS metayS esu 1-oke! ir liepe pasirashYti tokiaS sutartis! ten punktas buvO kaD privaloma devetY uniformas, nepasirashaY sutarties meta ish mokykLos… krc bandem protestuoti… biat… labay jau norganizuotos kitos kl buvo, Piktas tey viskas teyP lievaY ir iShejo! daba dar nenesHIoju… banDau ishsisukinetY! Juokiasi

AS UZ NORMALIAS UNIFORMAS-ne priesistorinio 1990metu stiliaus. Uniformu pliusai-shulej nedemonstruojamos drabuziu mados, visi lygus.

gal ir teisingai Šypsena
ash ir uzh tokias NORMALIAS uniformas…Šypsena

pas mumis jos yra!Kanda jo laaabaij ziauriai atrodo ir zalios tragiskos spalvos!!! nekenciu jos! suvarzo judesius ! trugdo mergas maudyt ziema!!!

pas mus tai mokykloje nera uniformu… ir seip gerai,kad nera… nors jei grazios uniformos,tai visai nieko… bet geriau be juCha cha

man nepatinka uniforminiai shvarkai,ash juo tiesiog nekenciu…todel,kad jie negrazhus…Piktas

Vienus metus norechew pabandyti, sheyp del ydomumoTaip Manau visai smagu, jei ayshku jos normaliosTaipGerai

As grieztaj pries taj!IgnoruojuKanda

Man tai tas sulios svarkas gerai ,kad ne taip salta ziemaCha cha o seip tai VeeeVeee

seip neverta tada vargintis del to ka apsirengti cia pliusas o minusas kad varzo

is pradziu ideja gal ir nieko, taciau kai ja nesioji 4 metus kaip as, igrista iki gywo kaulo Piktas

pas mane sulei gimnazistai jas devi…kazkokios bordo…mum 6-8 norejo uniformu,bet tevai buvo pries… taigi uniformos yra s…IgnoruojuPavargęsKandaBaisuNežinau

pas mane mokykloj ju nera (tfu tfu tfu)… Pavargęs

tai va, kai nereikejo nesioti uniformos galvodavau kad butu visai zjbs…
bet…
kai nuejau i zirmunu gimnazija supratau kad ddesnes nesamones uz uniformas negali buti!
visu pirma nepatogu - tie kostiumai visiskai nepritaikyti kasdieniniam nesiojimui. ziema su tok uniforminem kelnem taspac kas nuogam but - bekoks vejelis ir atrodo kad tuoj nuo salcio mirsi. svarku alkunes pradeda blizget nuo kasdieninio trinimo i stala.

visu antra- unifotmomis varzoma zmoniu saviraiska.

trecia - brangu. uz kazkoki sukakota kostiuma moketi pora simtu tai yra apsurdas.

p.s. uniforma nesiojau tik pirmus metus. dabar uzsidedu tik per rugsejo pirma ar seip kokia rimtesne diena…