Del UNIFORMU mokyklose

uniformos - fainas daiktas, nes galima ish ju padaryti visokiu prikolu, pas mus shulioj jos neegzistuoja, bet as nepriestarauciaw - man patinka!

as tai nzn ar gerai cia, ar blogai? + nereiktu galvoti ka rengtis, o -ne visi galetu nusipirkti. jeigu uniforma kokia idomiTaip, tai gal ir verta, o jei juoda suknele ir seilinukas tada Ne nesivilkciau Veee

ai pas mus nerejkia uniformu ir tikraj greitu laiku nebusCha cha
nu bet jej butu kokios normalios, o ne caro maro laiku, arba kokie sijonaj zemiau keliu…taigi jej normalios tai gal ir visaj nieko butuNekaltas

pas mus shulioj ju nera,bet bus ir buvo pasiulymas jas daryt dzinsinesLaimingas ir greiciausiai jos tokios ir bus - DZINSINES Laimingas

ash priesh Blogai nes taj wisu sutapatinimas, o juk kiekwienas zmogus yra asmenybe, kuri wisaj kitokia nej kiti, kiekwienas nori rengtis pagal taj kas jam aktualu, patogu ir t.t.
mano shulioj uniforma - juodos kelnes ar sijonas ir pilkas shwarkas Veee… na tiekto, kelnes dar gali kokias nori swarbu juodos, tiek to,… bet shwarkas…delto wisi mano kiwircaj su kliba… nepatogu ir t.t. o ji sawo dajnele…mano elgesys ish pavyzdingo 1 trimestre buwo geras, o 2 - patenkinamas… nu wisaj durna ji… po kunces buna pvz karshta o ji atejna ir pradeda aijshkint, ir jaj nedaejna kad karshta Nekaltas
bet bishki nuklydau… shejp nematau prasmes kam rejkai wisus zmones sutapatinti, ka daro uniformos…ir l.biesina kad kiti neneshioja, ir jiem nieko, nes kliba gera, Piktas

matau cia wisi kajp ir as nesupranta kam tapatint zmones…

Pas mus nera ir gerai Laimingas Nesuprantu, kam visi turi atrodyt kaip kokie klonuoti! Per drabuzius galima isreiksti save Nežinau

mum reikia nesiot uniforminius svarkus… nesioju, yra uztat vietos kur isidet pinigine, mobilu, tusinukus, kalkuliatoriu ir kitoki slamsta… bet svarko nepriziuriu Cha cha jau >1.5 metu kaip turiu, bet valykloj dar nebuvo Cha cha

fuuuuuuuuu Veee pas mus nori tu uniforumu Piktas nesamone Ne kam jos?kad visi butu kajp kokie mazhiukai vienodi…? smagiau,kai kiekvienas turi savo stiliu,o ne kazkokius vienodus rubus…Mirkt

nesamone uniformos… juk kiekvienas turi savo inidvidualu stiliu ir uniforma prie jo nesiderins…

Niu nzn man taj seip uniformos collŠypsenaSvawbu grazios butuŠypsena

Kodel dauguma mano kad uniformos tai is po spalinuku laiku??? Neee jos naujoviskos yra visokiu varijantu ir gal graziu. Kaip viena rase sijonai su klostemis… ne tokiu nera net pavaizduotuose varijantuose. Pas mus yra melynai zalios spalvos ir voisai fainai atrodom. Juodas sijonas. viskas CIKI. Aisku sijonas nebutina nesioti kiekviena diena.

zhmogaus rubas yra zhmogaus kuriamo veido, xarakterio, ivaizdzio dalis. nemegstu vienodos pilkos mases. kiekvienas esam skirtingi individualus ir nepakartojami, tai gal ir renkimes ne pagal mokyklos rushi o pagal savo skoni!!! Kietas

As tai preis uniformas Kanda man jos nepatinka Kanda Bet seip pradinese klasese gal ir gerai, Pvz mano puseseres klaseje ji pirmoke… Visos mergos tik ir pavydi kad graziai vaiksto apsirengusi, o kitos tokiu rubu neturi… Kai pasiklawsau tokiu nesamoniu tai net akyse uztemsta… Labai vaikistka…bet juk jos ir yra vaikai… Vat ten galetu buti uniformos… O seip tai as nzn gal dar neturtingose mokyklose kur neturtingi vaikai nereiketu sukti galvos kaip ce apsirengti ir kad niekas nesityciotu… NIuzz… nzn neturiu tokios visai tixlios nuomones…

BEt man taj nepatiktu nesioti unifoma Veee Veee Veee Veee Veee

Fe slykstynes Kanda nekenciu ju Kanda

100% pries nes tai neleidzia atsiskleisti zmogaus asmenybei ir bando visus suvienodinti

nenoriu as uniformu ir gerai kad musu mokykloj nereikia ju vilketi!!!LaimingasLaimingasTūsas

Aaaa kaip nekenciu tu uniformu!!!Tie slyxtus dryzuoti sijonai,ir svarkaiKanda…foojPavargęsIr vaiksto visi vienodi…O kur individualumas?Kur saviraiska?Juk mesi visi neesam vienodi tai kodel bl turetume rengtis vienodaj???!!!PavargęsNa jew ne,manes tai su uniforma tikrai nepamatysitNeash rengiusi taip kaip man patinka,ir taip bus visadaTaipŠypsenaNenoriu butu pilkos mases dalimi…noriu buti savimiTaip

tai tik papildomos islaidos, bet labai pagelbeja, kai enzinai, ka apsirengtiNekaltas

bl jau buvo tokia tema. As ja dar buvau uzklausesPiktasKandaIgnoruoju