Del UNIFORMU mokyklose

Kaip gerai kad as mokykla baigiau kai dar ju nebuvo Šypsena

kaip as pavydziu tiems, kuriems nereikia deveti uniformu. Nekenciu as savo uniformos!!! Slyksti jinai!!! Bet beveik niekada as jos ir neuzsidedu, tik per pamoka istraukiu is kuprines, mokytojai del to labai pyksta, bet man tas pats, vistiek as nenesiosiu tos baisios uniformos! Juk kiekvienas turi savo stiliu, negalim mes but vienodi.

pas mane yra sulioj uniforma, bet jos nenesioju, nebent uzsideddu tik tada kai oficialaus ka snors buna…O nesioja pas mus ziurau tik 9-10kl…Cha cha vargselius spaudzia, o jau vyresniu tai pamate kad neverta liept nesiot bo vistiek nenesiojam…Cha chaLiežuvis

wa as esu uz tai, kad Arba visi su uniformom (grieztai) arba nei vienas Liežuvis…Bet dar tai kad tos uniformos butu patogios, ne kokie svarkai o megstukai ar palaidines…ŠypsenawaNekaltas

pries, nepatogu, negrazu, per daug vienota, todel nuobodu ir t.t…

nesamone tos uniformos ir tiek ir dar mums greitaj reiks taj kainos kosmines kiti nusipirkti negales bet reiks nesamoneVeeeKandaPavargęs!!!

Na kaip pasakiu… Pas mus yra uniforma. Tad kazkaip nebesuku sau galvos ka cia apsimaut. O beje pas mus jau keli vaikai buvo ismesti is mokyklos uz uniformos nenesiojima. Pasake: nenori uniformos eini i kita mokykla. Ir nieko nepakeisi arba nesioja arba eina i kita mokykla. Ir man grazu tai. Atrodome kaip gimnazistai o ne kaip gatviu vaikai. Na bet tai tik mano nuomone. Flirtas

as pries Kanda…mmm…jau praejo tie laikai kai is zmoniu buvo daroma pilka ir vientisa mase…kur indvidualumas?kur galimybe pasirinkti?fee…Nekaltas…juk daznam apranga yra budas isreiksti save …kodel kazkas turi ji slopinti …tai kvaila ir idiotiska…laimei ,bent jau mano mokykloj uniformu nera Ne…o jei ir butu ko gero protestuodama jos nenesiociau…!!!1

nervuoja mane tos uniformos, nepatogu jas nesioti Blogai

as pries!!!Nesamones tos uniformos,negalima eiti apsirengus kaip nori!!

O ash uzhTaip tik, kad tos uniformos bootu patogios ir grazhios (ne kokie rudi shwarkajVeeeVeee)… Nematau nieko grazhaus ar individualaus, kaj y shoole atejna su treningajsVeeeVeee

Dabar trecius metus vaikshtau su uniforma ir nematau nieko blogo.
Galiu pasakyti man ji visai patinkaŠypsena

Pas mus irgi yra unifomos (melynos), ir labai spaudzia jas nesioti (svarkas burinas) Ypac direktorius, pas kuri turim matemarika Nustebęs Bet jau sugalvojom, kaip nenesioti uniformu - jos visa laika buna kuprinese, tai kai buna direktoriaus pamoka, arba pavaduotoja tikrina uniformas- issitraukiam svarka ir viskas buna gerai Nekaltas

Uniformos…nereikia jaudintis del to, ko padaryti neimanoma, pas mus siemet bande ivest, pernai suplojom kruva babkiu (120Lt) uz svarkelius ir jie guli, dulkeja spintose. Kol reikejo gauti pinigus ir organizuot konkursus buvo iniciatyvininku (kaip veliau paaiskejo 20% visai neblogas stimulas tam), o kai dalis mokiniu nusipirko ir atejo laikas nesiot - niekam tu uniformu nereikejo, pazirze pora kartu ir viskas… Galu gale ir verciami zmones ju nenesiotu, jei atsirastu bent vinas ishsiskiriantis ish minios visi pasektu jo pavyzdziu ir spjautu i tuos skarmalus.

Uniforma Pavargęs

ish visu shitu zhinuchiu sprendzhiu kad daugumai uniformos nepatinka Pavargęs

Pas mus shoolioj dar nera uniformu ir aciu diewui…wisi butu wienodi ir nykus,

as pries visokias bobiskas su klostuotais sijonais ir visokiais pricindalais Veee,nebent jei butu grazios ir normalios

o pas mumi jau zhada ivest tokia tvarka Baisu

pas mus sulej reikia. bet as nedeviu … jau 2 pasiiaiskinimus rasiau del uniformos neturejimo Cha cha