DEBILAS kelyje

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi JuokiasiNepataikei Juokiasi JuokiasiAi blia profilį pažiūrėjai mano, sakau nx čia tas linux Juokiasi Juokiasi Nu nėra ką man slėpt, informatikas-botanikas aš Drovus Cha cha

bebenciukas, o informatikas ne zmogus? Nekaltas

Ko balbatuojatyoutube.com/watch?v=GlrFEL0ZTMM&playnext=1&list=PL2A79D4540 9A87659 Girtas Apkabinimas

Nu čia maždaug kelių gaidelis bandė mane užmėtyt šūdais Juokiasi Juokiasi Kitą kart lenk 10, kas ne px, gal ir laikraščiuose parodys faršo iš tavęs nuotraukas Gerai

Nu ir saunuolis botanika idomus mokslas tik geriau tu rondapu gelytes nupursk o ne forumuose metykis gejais

Būti Tūsas dabar madinga GeraiMrGORGEOUS Juokiasi

nx neprisipisinek prie botaniko Kvankt? zmogus kaip zmogus keli koreshai informatikai nu bl maladiec zmones ir visada sutvarko kompa per skambuti tai labai as jiems dekingas Cha cha Taip

Cha cha

Bebnciux cia tau stengtis reikia buti madingu tu juk apie tai svajoji. va kiek demesio sulauki ****us rasydamas ai pavykes vakaras

krc varau ziauriai aCipalaidaves paneriu gatve, pirmoj juostoj, antroj kaip ir nieko salia manes ir koks tai kaimas is pirmos i desine nori nusukt, i kokia tai teritorija ir labai nusimete greiti, as rodau posuki kairen, kad lysiu antron ir gi matai koks tai VINinins pasatas tik per tapke, kad nespeciau rikiuotis, bet lohas koncinas, isleke i priespriesa ir neskuba gryzt, mygam pavijau, susilyginau ir neleidziu gryzt, vaziuodadamas praktiskai ant linijos, skiriancios nuo priespriesinio eismo, bbd ant nekulturingu vairuotoju.

Čia bangoj gali perdozuot nuo vitamino C Žliumbia Juokiasi

Šiandien prie akių toks “mokytojas” kakton gavo mieste. Aš pats to nepropaguoju, bet draugelis ne itin adekvatus yra… Cha cha

cia speju UV perteklius taip zmones veikia vairuojancius Šypsena nu aisku ir kaikuriuos prie pc kur sedi

MrG, buvo ir bus tokių, ir jokio skirtumo, saulė ar lietus. Beje, situacija identiška taviškei buvo, “mokytojas” su golfu, žiurkikė šalia… Galiausiai iš to šustrumo net mikčiot pradėjo Cha cha

Nu blia blia Juokiasi Vairavimo kultūros pas tave nerasta, px keleiviai ir jų gyvybės, gi tu axujienas, patyręs vilkas kelyje. Apie ką išvis kalbam Juokiasi Ir tokių “vilkų” daxuje, kiekvieną dieną partrenkenčių žmones perėjose ar padarančių avarijas lygioj vietoj Gerai

panasu kad jis biski nuskskriaustas - bebenciux Labai jis jautriai reaguoja gal mikcius?

Pagal bazarą, tai jis pats vienas tų “vilkų”, tik, ko gero, nelabai tai suvokia…

Vitamino C antplūdis Gerai Juokiasi Išmokit važiuot kaip normalūs žmonės, pajacai jūs blia. Pasikartosiu, bet matau, kad pirmavimas ES pagal avarijų ir žuvusiųjų kelyje skaičių, jums nieko nesako, tai apie ką išvis bazarinam, džigitai blia.

tas skaicius labai pasitaisys kai tokie kaip tu debilai visi uzsimus

Juokiasi Sukritikavau poną nuostabųjį, tai dabar liesi tulžį? Juokiasi