DEBILAS kelyje

Agirdi, nepajace, o kaip normalūs žmonės važiuoja? Antra juosta, lygiai leistinu greičiu, ir kai kasnors parodo posūkį, idant įlįst į tarpą, **** per gazą, ale labai skuba? Gerai nakčius sakė, jokių posūkių, kad kolūkiečiai manevrų nenuspėtų.

Man px kaip jūs ten Wilno važinėjat, pas mane kaime taip nėra ir foto ne apie tai. Jau rodė laidą ar dar rodys, kad Wilno važinėjant pagal KET taisykles jautiesi įdomiai? Juokiasi Juokiasi Sakau išmoGit važiOt, lokai bliac.

tevukas veze i vilniu pries men., ir visada 140 antra juosta, nei vienas neisreiske nepasitenkinimo tai db taip iseina mano tevukas gaidelis? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

bebnciux, įdomumo dėlei gali nuvažiuot į olandiją pasivažinėt. Ir paaiškint ten apie leistinus greičius, manevravimus, ir kt Cha cha

Moko kaimietis visus vaizuoti Juokiasikokia jam olandija hehe jis is savo kaimo nebuvo isvaizaves Šypsena ir isvis abejoju kad jis masina turi

guestas, taip, nes 130km/h automgistrale gali važiuot tik nuo balandžio 1 Mirkt Blia, kaip mane už**** toks mąstymas, ai niekam nieko nedarau viskas zjbs. Greitis viršytas, paskui tokie pamato kelių patrulius stovinčius ir pristabdo tiek, kad nx juokas ima, užmiršta matyt ereliai koks leistinas greitis Juokiasi Juokiasi

o bebenciukas vaizuoja ant 80 ir kaifa jaucia nes visi nerviuojas ji lengdami, ai geras saugus vairuotojas Šypsena

o mane užp… mąstymas kaip tavo - sovietinis. Cha cha

Sakau, kaip su siena. *velniop* tada kalbama apie vairavimo kultūrą? *velniop* tos socialinės reiklamos jeigu jos nixuja neveikia. Nu toliau skrendam ant belekiek, lenkiam loxus ir užsimušinėjam Gerai

tai kita karta tiesiai i akis isreiskit savo nepasitenkinima Mirkt o ne verkit kazkur interneto erdvej…

Kam reaguoti asmeniškai taip? Ką tu man siūlai, užsidėt netikras mirgalkes, pasivyt lohą, skersai užstatyt mašiną ir išsokus šaukt “Išmok važiuot” ???

siulau nekreipt demesio Laimingas

Visuomenės abejingumas irgi negerai Ne

bebenciuk, siūlau taip - jei matai, kad lenkia ir nespėja, ar šiaip nesiorientuoja kely - padaryk tarpą, praleisk, kitaip tariant “duok durniui kelią”. Ir gyvybę išgelbėsi, ir sau mažiau nervų prisigadinsi.

Tai aš briedžio testo ir nedarau, tarpų nesiaurinu, bet tokie dalbajobai konkrečiai už****. Lenkti 4 belekaip ir paskui stebėtis, kad kažkas neadekvačiai sureagavo į tavo išsišokimą. Gerai, kad viskas gerai baigės, bet tai BLIAC, gal vaikai alkani buvo ar kas ???

tai reikai uzsiimt auklejimu ar sau kurt laiminga gyvenima? Nekaltas

Tai gali kad ir 8 lenkt, jei koks kalbajobas priekį velkas ir eismą stabdo. Tuo labiau, jei transporto priemonė leidžia tokius manevrus Šypsena

As tai visad arba pristabdau kai lenkia arba siaip pasitraukiu labiau i desine. Kely juk visi vienodi, nekaltinu kitu jei skuba kazkur ar siaip greiciau vaziuoja nei as

Juliau Gerai

julius Gerai