DEBILAS kelyje

tu xyu morzovyj nors karta esu isvis per PL vares?

nakciau, furistas greiciausiai stabde tam, kad tu spetum uzbaigt manevra Mirkt

Juokiasi Juokiasi

Tai dabar kiti kalti, kad tu lenki neįsitikinęs, kad aplenksi? O ką LenktijE, ten tokie patys lohai prie vairo kaip ir Lietuvoj.

siaip viskas sioj situacijoj ok…nez dazniausiai toks lenkejas kuris nesugeba aplenkt net 4 masinu ,aplenkes velkasi leciau nei tos 4masinos Gerai

nu bl pramines as lenkija tukstanti kartu, bet lietuvoj 100kartu maloniau vaziuot nei pas tuos loxus Nekaltas

tai va ja ir sakau, kad net neisivaizduoji apie ka sneki- nezinomas kelias, naktis, lietus, ir tokiom salygom visada turi galimybe isitikinti 100%, kad spesi aplenkti?

furistas stabde tam, kad nesidaugintu tokie lenkejai

bebenciux pasikeisk nika i alkaniux i eik pasmaukyti, va tokie kaip tu su tokiu poziuriu i aplinkinius ir sukele keliuose visas nesamones. as tikiu kad tu lenkdamas visada turi telefona rankoje, ir tu esi isitikines kad istisine linija niekada kelyje nepasidaro brusknine, tai zinok kad linijos ne taip kaip tavo smegenyse yra ir bruksnines ir pasidaro punktyrines ir vel bruksnines.

jei tavo masina nevaziuoja tiek,kad galetum iskart 4 Mašinalenkti,reiskia nera ko ir lenkti,tiek ziniu Ufff Cha cha

naktibledas, nu būna pasitaiko, bet tu čia maždaug užstoji šitą klouną mrG(ay), nors pas jį elementarios vairavimo kultūros nerasta, o kur dar visiškas atsakomybės neturėjimas prieš keleivius. BBD, va dėl to ir esam vieni iš pirmųjų ES pagal avarijas ir žūtis, smegenų vapščė nerasta. mrGay, gal nepradėkim apie požiūrį į aplinkinius, nes tavo argumentai, jeigu taip kliedesius galima pavadinti, yra apgailėtini.

Kai laikiausi teises pamenu instruktoriaus zodzius, kad jei jau lenki tai lenkt mink tapke iki galo bet tik nestabdyk ! O siaip man tai netrukdo kai mane aplenkia as ramiai praleidziu, o tada pasiveju ir aplenkiu Taip Cha cha

vienas kazkada vilkosi 30-40 prie zaliuju, pradejau lenkt, tas pradejo gazuot, bet vyras kokiu 50m, fysau gazu, aplenkiau ir per stabdzius taip dejau, kad girdejau kaip anas ciuoze Girtas Girtas Girtas Pasitenkinimas geras pavyko Gerai

keliu ereliai Cha chaas kazkaip labai taikus ant asfalto visa praleidziu ar uzleidziu, tik naglu pakest negaliu…

guestas - maladets mane dar tevukas mokino kai 14 ziguli vairuodavau duok debilui kelia ir pats toliau nuvaziuosi Mirkt

Nesueina galai tavo sakinyje Juokiasi JuokiasiKaip Kosmoz sakė, matau logines klaidas Cha cha

as irgi taikus, ir praleidziu net naglus, nes jau geriau as praleisiu, nei kitas nepraleis, ir koks incidentas bus. bet uztat esu laaabai pikts dviratininkas. Piktas Juokiasi Juokiasi jau ble jei uzspaudzia mane prie bordiuro, per stoga kumsciu visad koncerta padarau.

Kaip galima kazka uzspaust prie borto? Nekaltas

nu va ka tokiam asmeniui parasyti, tu cia gejais metydamas iszeisti bandai, nepavyks nes priesingai nuo taves as esu patenkintas savo gyvenimu zmogus, ismanantis kas yra vairavimas ir priesingai nei tu bendraujantis su daug zmoniu gyvai, o ne kap tu prie kompiuterio, priesingai nei tu turiu zmona, o tu neturi nieko esi dvasinis ubagas ir tau tie gejai vaidenesi, nes pist tau niekas neduoda tai tau pasamonei tokie kaip tu smauktukai, kurie negave pist socialinio bendravimo nusiperka kompa su linux ir ciulpia vienas kitam. o apie vairavima as isvys patyliu. su tavo 6000Km vairavimo patirtimi. ne man aiskinti kaip vairuoti reikia.

mrgeous, nerasyk kita karta tiek daug Nežinau labai tingiu skaityt ir visada kas daug tas nesamone… bl nebeturiu dviracio, o jau taip noretus pralekt kur link ginkunu laukais…