DEBILAS kelyje


DEBILAS kelyje

Neitikitina kaip kaikuriuos zmones veikia saule, lenkiu 4 automobilius is priekio is uz posukio islenda masina pasirodau posuki ir persirykiuoju atgal i savo juosta tuo metu veidrodyje matydamas kaip sitras ■■■■■■■ spaudzia gaza ir mazina skyle, aisku tilpau, ■■■■■■■ upykes padare lenkima per desini kelkrasti aisku pristabdziau ileidau nes nu neitiketina Nutariau Registratoriu nusipirkti su tokiu malonumu nusiusciau i mentyna video.

lietuviai turi toki durnas bruoza, kad kai pradedi juos lenkt jie pradeda greiti didint. nezinau kaip toki dalyka paaiskint, bet labai daznai pasitaiko. arba asine linija apsikabine vaziuot Gerai

ta prasme norejo uzblokuoti tau kelia, kad nebeturetum kur grizti i savo puse ir kaktomusa susipistum su is priesais varancia masina, ir po to dar vaznykal, kad jam sitas manevras nepavyko??? ble atsuktuva jam i glodke uz tokius reikalus. Gerai

pipiras uztat niexyu rodyt posukiu kai lenki ir rikiuojiesi, zymiai maziau avariniu situaciju, kai lochai nezino kokius manevrus tu planuoji.

seip visada rodau posukius, sitoje situacijoje jeigu nebuciau rodes manau jis nebutu maises lenkti Šypsena sedi pasate persikreipes kaip koki Mersa S klases vairuodamas. Ziurkyte sale sedi, mandras niekas cia manes nelenks. Juokas juokais bet kokia bobike lenkdama issigandus galejo ir pripjauti situaciju.

reikėjo susilygint su juo, ir biški pakėlus rankas nuo vairo imituot staigų pasukimą į jo pusę

mrgorgeous, nieko padaryt negali, tai atejai skustis? Cha cha Juokiasi

padrezdą reikėjo padaryt

Negalejau daryti nieko nes neshtuniu masinoje turejau Šypsena tai tik pasiskusti teliko Šypsena

Tai kiek tokiu… Buvo man vln-panevezys, skubejau, tuscia, 160+, antroj juostoj didvyris gal 110 lekia… Arteju, tas trauktis pradejo, jau lenksiu, pist staigiai atgal jis gryzo… Ir ka? “Tetukas”, su zmona sone ir vaiku kedutej. Jauciu koks patenkintas buvo, pamokes mane, tik nedasuto jam turbut, kad galejau pist i gala ir butu laidotuves uzsakinejas seimai. GeraiTeisingai nakcius sako, bet ne tai kad posukio nerodyt, lendi ir viskas, kad nespetu net suprast kas atsitiko

aš tai mėgstu tokias bobas paauklėt, kurios antra juosta važiuoja dar lėčiau nei leidžiamas greitis, apsilenki, pisi per stabžius ir riedi kokių 40km/h… paskutinį kartą vieną sūka taip ir nesuprato kas buvo, atsiliko, bet toliau važiavo antra juosta Kvankt?

"lenkiu 4 automobilius is priekio" Čia man šitoj pasakoj šita vieta užkliuvo? IšmoG važiuot kaip žmogus loxe. “nes neshtuniu masinoje turejau” Mldc, rūpinies kitų saugumu lenkdamas 4 GeraiMedalį tau į rankas.

svarbiausia spet subine tiesiai pastatyt, kad jei kals, is galo vaziuojantis butu kaltas, o posukiu as jau seniausiai neberodau- per daug pavojinga.

kiekvienas savo laimes kalvis Cha cha yra buve ir man tu incidentu tokiu, bet ai vaziuoji toliau, nes zinai, kad kita diena vel bus Juokiasi

gondonjerai lentkejai? pas mane tik lituanai lentkuose per salas ir bortus skrenda Liežuvis as jum palenksiu… lenkdami uzsilenksit Taip

o radau pasato vairuotoja Šypsena - bebenciux

Pas daktarus nulėk, gal padės. Ir sako avarija lygioj vietoj, nu kaip nebus kai džigitams px ištisinės juostos, px ar 4, ar 10 lenkt. Viskas galima. Gerai

ale tai ble, bet kokiu iskrypeliu yra, kuriems zmogu nuzudyt padarius va tokia padstava, vardan prikolo, kai 2 pirstus apmyzt. yra ir manes PL vienas taip vos neuzlenkes. lenkiau fura, ble ziuriu, kad nebespeju, tai stabdyt i savo juosta norejau grizt, o fura, kuria lenkiau- irgi stabdyt pradejo. is priekio irgi fura. Apakęs Apakęs Apakęs paskutiniu momentu sukau kairen, net nezinodamas kas ten, laimei kelia remontavo, ar ka ten, tai nusileidau i puru smeliuka. ble ir kas pas tokius galvose… Kvankt?

Oj blia Juokiasi Juokiasi Lenkdamas įsitikink, kad aplenksi ir nieko nėra priekyje. Kas pas tave galvoj blia, kad lenkt belekada Kvankt?